|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Drugovi ili drugarice
22.2.2018 15:36:35   
mama Jo
Drugarice sam imala, par drugova ali ne bas tako izuzetno jako bliskih... a uvek sam mastala da imam drugara onako bas, bas drugara... ali nisam imala... naravno, muz je sada dobio, izmesju ostalih, i tu ulogu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Drugovi ili drugarice
22.2.2018 16:44:44   
Srecko47E
Imam mnogo i drugova i drugarica pravih prijatelja.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Drugovi ili drugarice
22.2.2018 16:46:20   
mama Jo
Dokle god su pravi prijatelji skroz je nebitno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Drugovi ili drugarice
22.2.2018 16:49:51   
Srecko47E
Sva sustina.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Drugovi ili drugarice
22.2.2018 16:51:46   
Sarav
Drugarice, imam ih više iz različitih perioda života i i dalje smo jako dobre. A drugovi su mi sad kum i još jedan drug iz detinjstva mm.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Drugovi ili drugarice
22.2.2018 16:54:25   
Srecko47E
Meni su kroz uivot drugovi bili bolji prijatelji.mislim da su muska prijateljstva iskrenija

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Drugovi ili drugarice
22.2.2018 16:56:41   
Sarav
Možda ali moje iskustvo je drugačije. Nisi upoznala moju kumu, takva duša se jednom rađauser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Drugovi ili drugarice
22.2.2018 16:58:11   
Srecko47E
Za takvom prijateljicom ceo zivot patim.❤

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Drugovi ili drugarice
22.2.2018 23:08:34   
mama Jo
💖 za najiskrenija prijateljstva

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 0:10:15   
Srecko47E
Danas su prava retkost!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 8:55:04   
Anck Su Nmaun
Kao devojka sam imala jednu pravuu drugaricu sve ostalo su bili muski prijatelji, ali i sad mi je ta prijateljica ona prava. ne mogu sa svakim biti super, treba se pronaci. Moja kuma mi je najbolji prijatelj iako se ne gledamo cesto jer nismo u istom gradu prijateljstvo je kao prvog dana jako i iskreno.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 8:56:22   
Duškić
Jednu drugaricu najbolju i lom drugara. Uvek nam je bilo super i za izlazak i za druzenje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 9:01:47   
nata11
Od starih prijatelja mi je ostao... pa niko.
Sve se to razletelo po svetu user posted image
Cujemo se redovno, vidimo.. bas naredne nedelje cekam drugaricu iz CH. Imam naravno prijateljica ali nije to ono dugovecno, iskreno do srzi..

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 9:28:47   
Misha i Ljisha
Drugarica iz osnovne skole, sedele celu osnovnu zajedno, ni srednje skole nas nisu rastavile ni fakulteti a ni razdaljina poslednjih 5 godina. Otisla je u Irsku kad sam ja bila trudna sa D. Ona moje dete voli i moje dete obozava nju iako je najcesce samo preko whatsAppa vidjamo i pricamo sa njom. Ali njoj moja D leti u zagrljaj kad dodje jednom godisnje kod nas. Skoro svaki dan se cujemo. Onako iskreno prijateljstvo da ne kazem iskrena ljubav. Toliko toga prosle zajedno i prolazimo i sad uprkos razdaljini.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 9:42:16   
Mala Elena
Dve dobre drugarice, dve kume i sestre. Imala sam dva dobra druga ali zbog ljubomore njihovih devojaka, prestali smo biti u kontraktuuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 10:15:42   
Srecko47E
Mala Elena izgleda da je to cest problem sa drugovima.Koji su ljudi u godinama ali uvek biraju mladje devojke koje su podlozne ljubomorisanju i pravljenju scena.Ali prijateljstvouvek odoleva svom iskusenjima.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 15:05:07   
Dora89
Baš zanimljiva tema!
Više imam drugarica, i više volim da se družim sa njima, zbog većeg broja zajedničkih tema, ali samo kada je prijateljstvo pravo. Do nedavno nije bilo tako, zbog prikrivenih zavisti i prikrivenih namera drugarica, češće sam se družila sa momcima. Sa njima sam mogla da se ponašam opuštenije, nije bilo podozrivih pogleda, ni takmičenja, ali sam sa drugovima često imala drugu vrstu problema - da žele više od druženja.
Ali vremenom postane čovek iskusniji, počne bolje da procenjuje ljude, napravi selekciju u društvu, i ostanu samo oni pravi, a tada je svejedno da li su drugovi ili drugarice.
Apsolutno imam toleranciju prema drugaricama mog muža, ali kad vidim da su to zaista drugarice, a suptilna flertovanja i česte bezrazložne dodire ne bih tolerisala.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 16:54:34   
Srecko47E
Lepo receno.
Drago mi je kad vidim da pravih prijatelja jos uvek ima.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 16:58:39   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Dora89
Ali vremenom postane čovek iskusniji, počne bolje da procenjuje ljude, napravi selekciju u društvu, i ostanu samo oni pravi, a tada je svejedno da li su drugovi ili drugarice.



Tacno tako. Kad smo mladji nekako mozemo sa svima kasnije ostaju samo pravi prijatelji.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Drugovi ili drugarice
23.2.2018 19:57:50   
Srecko47E
Kroz zivot vidis ko je uz tebe.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Drugovi ili drugarice
3.11.2023 17:15:38   
flamingos
Muško-ženska prijateljstva su najbolja.Potpisujem iz ličnog iskustva.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 46
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here