|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje adaptirano mleko koristiti nakon prv...
28.11.2016 16:59:41   
amelia
Hvala emicee. Tako i radim zanimalo me to jel mogu odmah sa hladnom. Mada on nece da ga pije a slabo bogami i vodu pije, jedva. Jedino sto pije to su sokici 50:50 sok i voda pomesani. Ne znam kako da ga nateram da pije vodu i ad mleko? Sad danju nece ni da sisa. Samo preko noci i ujutru sisauser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koje adaptirano mleko koristiti nakon prv...
28.11.2016 17:10:22   
IvanaSK RR
Amelia, ja ugrejem vodu vrlo malo, samo da ne bude hladna i smuckam mleko. Kad odstoji desetak minuta bude skoro skroz hladno. Probaj ti da smuckas i sa vodom koja je na sobnoj temperaturi, mozda ces malo duze muckati, ali mislim da ce se rastvoriti mleko. Mada, to zavisi i od toga kakvo je mleko.
Sto se tice vode i soka, probaj da smanjujes kolicinu soka, a vise vode da dodajes. Ili probaj neke vocne cajeve, mozda ce hteti da pije.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koje adaptirano mleko koristiti nakon prv...
28.11.2016 18:41:33   
amelia
Hvala draga na savetima. Probacu sa vocnim cajevima. Pio je jedno vreme kamilicu onu instant samo je rastvoris u hladnoj vodi. Kad sam bila dole u sr. Cula sam puno price kako nije dobro da dete pije kamilicu jer utice na probavu cesce kaki isto sam cula da snizuje hemoglobin a kad je bio bolestan radili smo analize krvi i rekli nam da mu je nizak pa sam zbog toga izbacila kamilicu i druge cajeve koje je pio. Vodu pije onako samo gutljaj dva i to je to.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 53
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here