|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Potkošulje za decu
19.2.2011 22:19:15   
Anoniman
Bebać, poslaću ti jauser posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Potkošulje za decu
20.2.2011 23:50:52   
Jele

IZVORNA PORUKA: bebać

Sergej bi se oduševio da nadjem potkošulju sa pepom prase,ma cičao mi cjeli danuser posted image user posted image


I kod nas je Pepa hit, kad je Papa na TV-u sve staje user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Potkošulje za decu
21.2.2011 8:56:50   
bebać

IZVORNA PORUKA: Nedja

Bebać, poslaću ti jauser posted image


hej nemoj zezat,ajde ti meni daj br računa da ti uplatim za tu potkošuljicuuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Potkošulje za decu
11.9.2014 16:40:03   
New Mom
Moji klinci su poceli da nose potkosulje kako su skinuli pelene. Pre toga mi je bilo neprakticno jer mi se uvek cinilo da ta pelena i pantalone dole landaraju i spadaju.
Kupujem ih Ariljski ves. Kaca nosi 8, Kolja 2.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Potkošulje za decu
10.3.2015 23:57:17   
mila83
moji su presli sa bodica na potkosulju otprilike kada su pretali da nose pelene,mozda malo ranije,ne secam se tacno.Oboje su letnja deca, pa im je bilo vruce u bodijima,potkosulje su lakse. Uglavnom kupoujem beli ariljski,Mima sada nosi 10. a sin 8.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Potkošulje za decu
10.8.2017 11:57:32   
IvanaSK RR
I sin nosi potkosulje. Mada se desi da mu umesto potkosulje obucem majicu kratkih rukava. Leti spava u njima.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Potkošulje za decu
10.8.2017 12:10:53   
krin 40
Sin je nosio a N nije htela.Čim je počela sama da bira vise ih ne nosi

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Potkošulje za decu
10.8.2017 15:15:22   
IvanaSK RR
Krin, ni ja ih nisam volela, skroz je razumem user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Potkošulje za decu
10.8.2017 19:28:34   
krin 40
Ma i ne treba decu "trontati" što bi rekla moja baba

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Potkošulje za decu
20.10.2017 22:56:41   
MamaNecaVo
Arilje imaju bas fine potkusulje po ceni od 120dinara.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Potkošulje za decu
4.3.2018 14:17:10   
Sarav
Kupujem Arilje uglavnom, ali sam poslednji put kupila u Aksi 3 kom za S i oduševljena sam kvalitetom istih. Nemam pojma ko je proizvođač. Imaju elastična u sebi pa su joj uz telo, lepo joj pokriju leđa vel 4 što nije slučaj sa Arilje jer je tu prerasla 4 a 6 joj je veliko. Bodiće ne nosi od kad smo skinuli pelene u jaslicama, dešavalo se da se upiški dok je vaspitačice skinu za nošu.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Potkošulje za decu
4.3.2018 14:58:52   
Ana RR
Ja sam kupovala u C&A i u H&M one po tri u pakovanju i super su.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 37
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here