|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pitajte fizioterapeuta na Ringeraji!
7.3.2015 18:17:37   
Ivanka 75
Šta raditi kada dete (6 god) hoda sa stopalima unutra (kada hoda izgleda kao da preklapa stopala, tj jedno stopalo prelazi preko drugog, nekad se desi da se saplete o stopala i padne)?

(odgovor članu Snežana Milanović)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Pitajte fizioterapeuta na Ringeraji!
7.3.2015 19:00:11   
Snežana Milanović
Dete ima deformitet stopala (pes varus), potrebno je da vežba i da nosi antivarus cipele.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Pitajte fizioterapeuta na Ringeraji!
7.3.2015 19:06:00   
veselicaa
Postovana
Moja cerkica ima 5 godina i 8 meseci i primetili smo da hoda na prstima.U septembru smo bili na pregledu i doktorka nam je rekla da cemo morati da idemo na vezbice.Vezbamo sa loptom,onom manjom koju nosi kolenima i tako seta,onda na onoj vecoj na kojoj sedi sa rukama na kukovima i klati se napred nazad,levo desno,hoda po liniji prsti peta i mislim da je to sve.Njoj su tetive i misici u redu,rekli su nam da nema nikakav fizicki problem ali da ce morati da koriguje hod.Sada vec vidimo poboljsanje,manje hoda na prstima ali se ponekad zanese i desi se da ceo dan hoda tako.Mene intereseuje koliko ce vremena biti potrebno da ona u potpunosti izbaci hodanje na prstima i pocne normalno da hoda?Nadam se da sam lepo objasnila.Unapred hvala na odgovoru.
Srdacan pozdrav

(odgovor članu Snežana Milanović)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Pitajte fizioterapeuta na Ringeraji!
7.3.2015 19:08:09   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Snežana Milanović

Dete ima deformitet stopala (pes varus), potrebno je da vežba i da nosi antivarus cipele.


Hvala na brzom odgovoru user posted image
Sreća pa nije moje dete u pitanju.... Vidim da je ozbiljan problem...
A kako reći roditeljima kad sami ne primećuju...user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 7.3.2015 19:09:13 >

(odgovor članu Snežana Milanović)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Pitajte fizioterapeuta na Ringeraji!
9.3.2015 18:13:17   
MakiJ
Postovana
Sin za koji dan puni 8 meseci, ali on se povremeno okrene na stomak i nazad ne ume. Uglavnom kako ga ostavim on ostane da lezi na tom mestu.
Pri poslednjoj kontroli 20 januara pedijatar je rekao da to nije strasno ali mene vec zabrinjava, vezbice okrecanja radimo svaki dan, lepo lezi na stomaku tj odize se.
I jos uvek ne sedi samostalno.
Imam li rzloga za brigu?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Pitajte fizioterapeuta na Ringeraji!
10.3.2015 13:11:51   
amdn
nas klinac od 4 isto malo zabacuje levu na unutr, i kao ok je tako kaze ledarka, ne znam sta nam je ciniti?

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Pitajte fizioterapeuta na Ringeraji!
24.5.2015 0:24:15   
Rosita
Danas popodne D se igrao sa nekim prekrivacem, kao spava i td. Odjednom je poceo da place kao noga, noga, valjda se upetljao, seo na nogu, iskrivio, mogo samo da nagadjam. Brzo sam ga utesila. Medjutim on sad po malo sepa i to savija prste na toj nozi ka podu :( dok tako hoda veseo je ne zali se, ali ako skace, trci kad mora da pruzi stopalo kaze boli ga. Sve izgleda ok, nigde traga povrede. Videcu sutra kakav je, uffff. Ako ste u mogucnosti, kazite mi sta moze biti u pitanju. Hvala.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Pitajte fizioterapeuta na Ringeraji!
27.1.2016 11:43:53   
jocajaca
Da li je ova tema još aktivna? Hvala!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 133
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here