|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: NIFTY ili CVS?
17.11.2016 16:41:53   
krin 40
Hvala draga:) Evo u pet idem na UZ a ako sad sve bude ok u ponedeljak na svoju slavu radim test.user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Lola44)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: NIFTY ili CVS?
28.11.2016 12:46:55   
krin 40
Evo mene da javim Lolo rezultat.Zvali me iz laboratorije da je Nifty gotov.Beba zdrava.Nosim dečakauser posted image user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: NIFTY ili CVS?
28.11.2016 12:53:01   
IvanaSK RR
Divno, krin, mnogo mi je drago! user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: NIFTY ili CVS?
28.11.2016 14:41:02   
krin 40
Hvala Ivančice.Pred nama je dugih pet meseci ali mnogo sam rasterećenija.Nisam planirala ime za batu,ali zato ukućani navijaju za njega od početka,pa neka oni i izaberuuser posted image user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: NIFTY ili CVS?
28.11.2016 14:52:24   
degu
Bravo, jeeee!user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: NIFTY ili CVS?
28.11.2016 15:54:00   
krin 40
user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: NIFTY ili CVS?
29.11.2016 0:00:22   
Lola44
Divne vesti, krin, bas sam se obradovala! Znam koliko se bolje sad osecas! Uzivajuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: NIFTY ili CVS?
29.11.2016 10:47:33   
krin 40
Lolo hvala.Mnogooo lakše se diše.Bar o tome više ne brinem.Odlepila bih da sam morala da čekam amniocentezu,pa rezultat..prodje pola trudnoće.Jeste na žalost skupo,ali ko može da priušti sebi,vredi svaki dinar

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Lola44)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: NIFTY ili CVS?
29.11.2016 11:13:13   
Zemunka85
Krin jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej user posted image
Predivno user posted image

I ja cu Nifty radila bez razmisljanja Boze zdravlja ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: NIFTY ili CVS?
29.11.2016 13:07:29   
krin 40
Hvala draga.Ako imaš uslove obavezno,naravno i razlog.Ja sam morala isključivo zbog godina i svog mira.UZ i dabl su mi bili super.I doktor mi je rekao da imam bar 35( :P ),ne bih ni radila.Dabl mi je bio 1:3100..ali godina proizvodnje..

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here