|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Torba za notebook 10"
18.9.2009 19:53:18   
Anoniman
Znachi...izludecu....kupila sam mini notebook asus eee pc ekrana 10" ...htela sam shto manji rachunar da mogu da ga strpam bilo gde...i mogu...to nije problem...
Problem nastaje sada kada zelim da kupim torbu za njega.... N E M O G U C A    MISIJA!!!! user posted image

Torbi od 12, 15,17 chak i 22" u izobilju...koje god hotjesh boje i oblika...ali za moj notebook...nishta user posted image
Pokushala sam da nadjem torbe za portable dvd player-e od 10" ali ni toga nema...nego se dobija torba uz dvd user posted image

Na internetu sam nashla na par mesta...ali ne mogu da placam preko neta...nisam vishe pametna shta da radim user posted image

Evo...ovakva torba mi treba...i na netu je 8 evra...a ovde sam nashla neshto slichno...samo malo...za 4000 dinara user posted image

user posted image

IZVOR
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Torba za notebook 10"
18.9.2009 21:37:34   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Zelim ovu torbu....gde treba da odem da je kupim.... hello kitty torba user posted image

user posted image

IZVOR


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Torba za notebook 10"
26.9.2009 2:25:34   
Delijagirl
Vidim ja ti si moj covek user posted image user posted image user posted image

Eto ovako imas u srbiji firmu trotico koja se bavi uvozom i distribucijom hello kitty produkata ali problem je u tome sto se oni nalaze u Beogradu. Pa ces morati na road trip do ovamo nadji ih na facebooku jer im je stranica pod konstrukcijom.
Inace posto ja mnogo dam na torbu za laptop vise bih ti preporucila golla bags zaista neznam ko im je distributer za srbiju jer sam ja kupila svoju u sloveniji (malo poguglaj) i platila sam je pre godinu i kusur oko 45 eura cini mi se. Inace je nepremocljiva i ima neke stite ako ti se nedaj boze desi da lepisa padne. One su takodje jako lepih dizajna nije bas kitty ali prelepe tu. Evo ti slikica moje
user posted image

p.s. Zaboravila sam da kazem da ovih 45 eura vazi za 17 incni laptop a neznam koliko bi kostalo za tvoj mali. A znam da ih imaju u prodaji




< Poruku je uredio Delijagirl -- 26.9.2009 2:29:29 >


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Torba za notebook 10"
26.9.2009 8:09:46   
guppy RR
Ovakva mi je tašna, samo u roze+braon kombinaciji

American Tourister Beauty Case
user posted image

U unutrašnji džep stane i mini Acer laptop

< Poruku je uredio guppy RR -- 26.9.2009 8:10:04 >

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Torba za notebook 10"
26.9.2009 8:10:05   
Anoniman
Šta da ti kažem Smeški, mi imamo Acer-ov 16'', može da se kupi samo originalna torba. Pojavila se u jednom momentu u nekoj radnji u BG, dok smo je mi snimili na netu - prodata, i od onda nema. Brat moj je bio nedavno u Engleskoj i u Francuskoj, tamo je isto pokušao da nađe, ali nije uspeo. 

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Torba za notebook 10"
26.9.2009 8:54:55   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
može da se kupi samo originalna torba.


user posted image Ne razumem što bi mogla samo original torba. Ima neke specialne dimenzije, ili... ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Torba za notebook 10"
26.9.2009 12:12:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

IZVORNA PORUKA: Tasha RR
može da se kupi samo originalna torba.


user posted image Ne razumem što bi mogla samo original torba. Ima neke specialne dimenzije, ili... ?



Ma da, nije standardne veličine... Donosio je mm razne torbe od drugara, veće, manje, ali prosto ne pašu. U jednu ne stane, u drugoj klampće... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Torba za notebook 10"
26.9.2009 13:18:17   
Anoniman
Joj...pa puno mi da dam za torbu 45e user posted image Ustvari....da imam toliko para...ne bi bio problem...al nisam u stanju sada toliko para da skupim za torbu...pa josh i za put user posted image
Svidja mi se i ta tvoja Delijo.... e sad...meni one dve gore odgovaraju iz razloga shto je vodoravan model.... tj plitak a shirok model... oni duboki uski modeli mi ne odgovaraju... Objasnicu: Imam furtolu koju sam dobila uz Asus eee pc 1000HD, pa bi i nju zajedno sa laptopom strpala u torbu...Ali kad vadim laptop....da ne moram vaditi i futrolu...nego samo otkopcham i slobodan put napolje user posted image Jesam dobro objasnila? user posted image

Probatju kod nas na buvljaku da nadjem torbu kao shto je ova hello kitty, pa tju videti kakva je iznutra....dal mogu da iskobinujem da fiksiram unutra futrolu.... sigurno je jeftinija varijanta...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Torba za notebook 10"
26.9.2009 13:19:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Šta da ti kažem Smeški, mi imamo Acer-ov 16'', može da se kupi samo originalna torba. Pojavila se u jednom momentu u nekoj radnji u BG, dok smo je mi snimili na netu - prodata, i od onda nema. Brat moj je bio nedavno u Engleskoj i u Francuskoj, tamo je isto pokušao da nađe, ali nije uspeo. 


Da...ovaj acer je predpostavljam wide.... tj shirok je.... ja sam u radnji imala jedan takav....plave boje je bio...chini mi se user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Torba za notebook 10"
26.9.2009 15:11:09   
Anoniman
Pa da, presijava se na teget.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Torba za notebook 10"
26.9.2009 15:20:27   
Maya21
I meni će Bane da kupi Lenovo 10". Našla sam u COM TRADE prodavnici neku ali mi se ne sviđa jer je crna i nekako muška. A ja bih neku veselu boju user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Torba za notebook 10"
26.9.2009 16:01:09   
Anoniman
Pogledaj ovde, mozda nadjes nesto... KLIK

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Torba za notebook 10"
9.10.2009 22:17:04   
Nikitta
Smeskice,
nadam se da si pronasla torbicu, a moje pitanje je da li si zadovoljna laptopom? Ja planiram da kupim isti model, a nisam nikada imala prilike da probam neki slican, tako mali. Koristila bih ga za osnovne funkcije (office, internet....)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Torba za notebook 10"
19.10.2009 7:49:57   
Anoniman
Nisam nashla torbu...bar ne za pare koje imam da dam...user posted image

Laptop je i dalje odlichan...koristim ga od marta svaki dan...u proseku radi 12h dnevno...tako da se odlichno pokazao....moja preporuka....user posted image


(odgovor članu Nikitta)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Torba za notebook 10"
9.12.2010 18:23:34   
dunja RR

ima neko da mi preporuči kakvu i gde naći?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here