|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
8.10.2009 15:20:24   
luna7
Meni su za sada ok muževi mojih prijateljica. Sa nekima mogu popričati više sa nekima malo manje ali smo si ok. Ja i suprug  se družimo skupa i sa njegovim društvom i sa mojim. Neko nam se dopada manje neko više. Neki puta ja idem sama sa prijateljicom na kavu, a neki put su tu i muževi. Isto tako je i sa muževim društvom, neki put je sa frendovima sam a neki put idemo svi skupa i žene i muževi user posted image .

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
8.10.2009 15:26:10   
gina
Ako su njima njihovo muzevi dobri, meni su jos bolji!!!
I ovako s njima nemam neka druzenja kao sa drugaricama.
Ali i nemam bas najbolja misljenja o svakom od njih ali to zadrzavam za sebe da bih svoje drugarice ispostovala.

(odgovor članu luna7)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
9.8.2017 22:33:14   
IvanaSK RR
Ako su dobri mojim drugaricama i meni su user posted image mada ja, generalno volim da se druzim sa njima bez muskog društva.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
10.8.2017 10:02:15   
Sarav
Ok su mi, družimo se svi zajedno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
10.8.2017 11:13:24   
krin 40
Pa i nisu se baš "proslavile" čast izuzetcima

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
10.8.2017 12:21:22   
Anck Su Nmaun
Hmm..nesto nisam ni razmisljala.o njima. Dovoljno da su prema meni ok , a sa njima zive pa same su birale.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
10.8.2017 12:37:14   
Mala Elena
Ne mogu da generalizujem, imam razlicita misljenja.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
10.8.2017 14:29:57   
emicaa
Sto neko napisa ako su dobri njima dobri su i meni.Ni o jednom nemam ruzno misljenje jos uvjek user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
10.8.2017 15:49:24   
Dragce86
Hm, imam super drugaricu koja ima momka koji je snob i muska sponzorusa...Ja to vidim i kazem joj a ona meni - Dragce, imam i ja svojih mama. I na tome se zavrsi, a ja vise nikad ne dodjem u situaciju da ga prokomentarisem...Njoj valja - briga me. Na kraju ce ispasti da sam ljubomorna, neka hvala.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
10.8.2017 19:22:01   
krin 40
Podrazumeva se da ako njima valjaju,baš me briga.Samo,prosto,neki od njih mi se ne svidjaju.Mozda ni ja njima

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
10.8.2017 23:16:49   
vocicana
Slazem se sa tobom.
Nisam nikada nistakomentarisala, jer mi nije tema. Ako se lepo i normalno slazu i dopunjuju, postuju, akovidim da je srecna svaka ponaosob, meni je to mnogo lepo.
Ima doduse jedan, nemam lepo misljenje, uvek ga iskazem, kada sa njom razgovaram o njemu, rastavljeni su, ali briga me, jer je zakacio i mene, kroz vise razlicitih segmenata, uopste me ne tangira da li se on ljuti, da li je cuo, nisam do sada nikako imala prilike da dodjem do izrazaja i onako mu u oci kazem stamislim, ali doci cei taj trenutak.
Sto mi se sadane namesti ovako nadrndanoj, tako bi mi leglo da se izlajem, kao budali samar.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
11.8.2017 8:34:41   
krin 40
Voći ništa sladje nema nego kada si nadrndan pa ti naleti "na penal"

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
11.8.2017 8:49:18   
IvanaSK RR
Ja sam o jednom imala grozno misljenje. Hvala Bogu, razveli su se user posted image Drugarica je znala moje mišljenje, naravno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
11.8.2017 8:52:40   
krin 40
Ma dok se čovek sam "ne zakuca" džaba tudje mišljenje

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
11.8.2017 9:08:45   
Sanjica26 RR
Svaka cast tim muzevima kako izdrzavaju sa tim zenama. user posted image To svaki put to pomislim.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
11.8.2017 9:17:02   
krin 40
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Svaka cas_t tim muzevima kako izdrzavaju sa tim zenama. user posted image To svaki put to pomislim.

user posted image
user posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 11.8.2017 9:18:34 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sta mislite o muzevima/momcima vasih drug...
11.8.2017 14:02:03   
emicaa
najbolje drugarica se davno zabavljala sa likom koga ja nisam mogla ocima gledati.Ona je to znala,a i ja sam znala da i on mene ne voli uopste.Njoj za ljubav odem sa njima na kafu i mi samo rezimo jedno na drugo.Kad su raskinuli mnogo mi je bilo drago.Bilo mi je zao nje jer je patila ali drago sto se rijesila kretena

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here