|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
27.7.2016 9:47:03   
Anck Su Nmaun
Naravno po kuci nesto onako bas opusteno i Udobno prvenstveno, a sad kad dojim samo da landara user posted image I obavezno kazem mm ako zna da ce nam neko doci da mi kaze da ukrotim ove moje dude user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
30.11.2019 10:55:45   
branki*
da,presvlacim se,pisala sam vec u temi..ucim tome i decu,kad se dodje iz vrtica da se presvuku u staru garderobu,tj onu za po kuci.kao i da ujutru ne budu u pidzami ceo dan,pa onda u njoj da se legne u krevet.ili da zaspu obuceni..prosto,tako se uce redu..tako da,da.presvlacenje obavezno.garderoba za po kuci i napolju.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
30.11.2019 10:57:23   
mama Jo
I kod nas je isto tako... posebno kad dodjemo iz parka, prvo pranje ruku pa presvlacenje pa moze sve ostalo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
1.12.2019 20:32:17   
MamaNecaVo
Kod mene postoji samo za po kuci u smislu helanki i pidzama ali ne bas u punom smislu te reci podele odece. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
26.6.2020 12:04:19   
mama Jo
Naravno da postoji, kod kuce jedno, napolje drugo 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
26.6.2020 12:09:15   
Ivanka 75
Mene vecito komsinice pitaju "gde ides pa si se sredila?" "Do pijaca." 😊
Jos se lepo vidi kad sam obucena za posao, plus nasminkana. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
26.6.2020 12:40:04   
smeško
Ja se slabo sminkam, ali se obavezno presvlacim cim izlazim iz dvorista. Kada se vratim kuci, prvo presvlacenje u garderobu za kucu, pa sve ostalo. Garderoba za kucu mi nije stara, iscepana, isflekana, ali je opustena. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
26.6.2020 13:20:24   
bikicaV
Pa naravno da imam za izlazak drugu garderobu, sto bi jedna moja drugarica rekla "po kuci izgledam kao klosar".

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
26.6.2020 13:26:45   
mama Jo
Kod kuce to bude neka izbledela majica i trenerica, ali nekako ne volim ni kod kuce da bude u iscepanom ili isflekanom.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
26.6.2020 13:28:41   
bikicaV
Pa , dobro , samo da je cisto, sad toliko garderobe svi imamo da tako nesto i nemoramo nositi , iscspano.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
28.6.2020 6:41:44   
Misha i Ljisha
Jao ja P presvlacim bar 3 puta na dan a nekad i vise. On je bas brlja. I zbog toga ima za dvoriste i po kuci i posebno za druge prilike. Strasno. Mislim svi se presvlacimo. Ja momentalno cim stignem s posla i mm a D sta znam. Ona se ne prlja pa nekad i dozvolim da ostane u odeci u kojoj je bila u skoli. A nekad...skola jedno kuca drugo trening trece. Ja samo perem ves kao ludak 😁


(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
27.7.2020 9:16:26   
Mirko Svirko
Naravno. Imamo to novo odelo i staro. Kad kazem staro ne mislim na iscepano ili isflekano. Ali starije mislim izbledelo ili kao sto moj sin ume da se zakaci negde pa onda ja to sredi usijem naravno ali mi vise nije novo odelo.

Presvlacenje kad se dodje iz parka obavezno. Generalno jedno odelo za kucu a drugo za grad.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
27.7.2020 10:07:16   
flamingos
Ima garderobu za po kući,ono što je iznošrno i nije za grad,školu.Naravno,sve je to još uvek novo,brzo raste i gledam da bar po kući nosi.Velika je,ne prlja se,baš pazi.Oduvek je takca bila.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Garderoba za kod kuće i za napolje
27.7.2020 10:09:53   
Mirko Svirko
He he devojcica Flamingos. 

Moj ode do reke i to cizmama kao bice ok samo malo da se poigra a onda posle 5 minuta on ceo mokar i pun peska i mulja 😂😂😂Ali sad je mali neka ga da se igra i oset_i sve cari detinjstva.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 114
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here