|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novi Pazar kupovina
27.1.2015 16:27:51   
Figaro88
Jel neko isao?Zanima me kakve su cene i kvalitet robe koja se prodaje?Mama mi predlozila da idemo,onda i brat hoće,pa im se i Andrea pridruzila,a ja ne znamuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Novi Pazar kupovina
27.1.2015 18:01:15   
gagana83
Ja idem redovno za NP, uglavnom poslom.
Imas nekoliko pijace, od toga je jedna gde se prodaje na veliko, ona radi samo utorkom i nedeljom. Utorkom prepodne a nedeljom celu noc i celo jutro (subota na nedelju).
Mnogo je bolji izbor nedeljom. Nije to nesto mnogo veliko, ali ima svega.
Tu imas dosta povoljnih stvari, narocito ako kupujes na veliko. Farmerice, jakne, trenerke, dzemperi...svasta. Odlicne farmerice su na veliko od 12e pa na vise, na malo je cena nesto veca, ali opet bas povoljno. To su ti one pazarske farmerice koje su po radnjama preko 3000-3500. Super kvalitetne.
Na samom ulazu u Pazar iz pravca Raske, kod ove velike pijace imas deo sa lokalima gde su uglavnom proizvodjaci, i tu mozes naci jako povoljne i kvalitetne stvari(Zemax, Freestyler...)
Pijaca u samom gradu je nesto skuplja, ali tu mogu da se nadju bas bas kvalitetne turske stvarcice.
Na toj pijaci imas jednu tezgu sa odlicnim izborom decije garderobe. Uglavnom turska roba.Cene nisu niske ali je kvalitet odlican (Breeze, Cichild...) Verovala ili ne, tu mozes cak naci i H&M, Zaru i jos po neke od poznatih marki sa isecenom etiketom.
I u okolini te pijace imas dosta lokala sa dobrom turskom robom.
Sto se tice kvaliteta, to je sarenoliko. Od kineskih stvari, preko pazarskih do turskih stvari odlicnog kvaliteta. Za svakog po nesto.
Zlato je takodje jeftino i ima dosta zlatara u samom gradu.
Ne znam odakle si ti, ako si daleko ne isplati se da ides za stvar ili dve. Za vecu kupovinu se isplati.

< Poruku je uredio gagana83 -- 27.1.2015 18:07:49 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Novi Pazar kupovina
27.1.2015 18:42:34   
Figaro88
Iz Lazarevca,to je organizovan put preko firme mm-a,hiljadu i neki dinar se placa pa mi i nije neki trosak da odem.Ne znam gde nas ostavljaju,i koliko daleko cemo stici da idemo.Kupila bih vise,ne na veliko,ali za Andreu za leto,nama isto...Gledam bas na fb-u farmerke na malo 13e,sorcevi teksas 8e...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Novi Pazar kupovina
27.1.2015 18:48:02   
gagana83
Ako idete u nedelju ili utorak, onda odlicno.
Mada, naci cete nesto i ostalim danima.
Pretpostavljam da vas ostavljaju kod pijace u gradu, odatle mozete i taksijem do ove druge pijace.
Ako budete isli na pijacu u gradu, tamo trazi Adelu i Mirsada za deciju garderobu, negde na kraju pijace su.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Novi Pazar kupovina
27.1.2015 18:50:44   
Anoniman
Ja uzmima redovno za Unu, brezze, zara nadjes svasta nesto po pristupacnim cenama, po gradu , i po pijaci, skoro sam postavlja sliku u haljinama kupila sam dve haljine po 800 din, u buticima su po 3000 hiljade

Gaggana sledeci put zovi da pijemo kafu kada prodjes kroz Rasku, ja sam tuuser posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Novi Pazar kupovina
27.1.2015 20:28:13   
Figaro88
Pa super,tamo smo od deset do tri-cetiri,imacemo vremena.Idemo u nedeljuuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Novi Pazar kupovina
27.1.2015 20:43:21   
gagana83
Super sto je nedelja, obavezno obidjite i ovu pijacu na ulazu u grad.
Mnogi odu u NP pa se vrate razocarani jer ne znaju gde da idu.
Znaci ta pijaca, pijaca u gradu (kod taksi stanice) i lokali u okolini i nema greske.
Unina mama, ja sam skroz smetnula sa uma da si iz Raske :)

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Novi Pazar kupovina
28.1.2015 10:53:41   
Figaro88
Hvala puno Gaganauser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Novi Pazar kupovina
28.1.2015 10:59:22   
Klarita
Figaro, povedi racuna oko izbora robe. Novopazarska roba je izuzetnog kvaliteta, ali ima dosta tezgi sa kineskom robom.
heej, bas vam hvala za deciju garderobu, nikad nisam nasla, mada nisam se nesto ni raspitivalauser posted image , a sad bas mm ide u ponedeljak svojim poslom pa cu ga poslati na tu pijacu u gradu...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Novi Pazar kupovina
29.1.2015 12:11:21   
Figaro88
Idemo tek 15-tog marta.Pazicu,ide i mama,mada i ja dosada nikad nisam kupila nesto lose,bas zagledamuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Novi Pazar kupovina
29.8.2019 7:48:35   
Duškić
Komsinica u selu, kupuje u NP pa preprodaje, bas lepo radi, bas ima svasta od robe.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Novi Pazar kupovina
29.8.2019 8:24:43   
MimaKos
Cula sam da rade dobre kopije replay farmerki, ali nisam kupovala nikad.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Novi Pazar kupovina
29.8.2019 20:31:16   
nata11
Zar ovo jos uvek postoji?

Mislim da nekom ima vremena putovati do NP u soping a da nije preprodavac. Jos danas u vreme on line kupovine. 



_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Novi Pazar kupovina
29.8.2019 21:31:02   
Duškić
Naravno,Nati, manja sredina , lose se snalaze po internetu a i ovo moze na upisivanje?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here