|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bebino prvo letovanje
10.3.2015 16:20:11   
Mala Elena
Dunja, cekam te da razmenimo koju user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bebino prvo letovanje
10.3.2015 19:56:50   
Bibilib
Evo mene pre Dunje...nama ce ove godine nadamo se biti prvo letovanje sa mladjim sinom jer smo sa starijim vec bili....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bebino prvo letovanje
10.3.2015 19:59:38   
Klarita
Mislim da vec ima tema, mozda gresim ali nesto slicno ima sigurnouser posted image
Samo da javnem da sam vodila N na more sa taman napunjenih 4m i toliko mu je prijalo da se preporodio...poceo je da spava celu noc bez budjenja, povecao kolicinu mleka koje pije, u Gr je i projeo pahuljice i popio par sokicauser posted image K sam prvi put vodila sa 7m i isto imam odlicno iskustvouser posted image
A, mislim da Sava i Elena nece vise biti bebe kad budu letovaliuser posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bebino prvo letovanje
10.3.2015 20:43:11   
dunja RR

Klari, on će uvek biti moja bebaaa user posted image
btw, a kada stvarno beba prestaje biti beba, sa koliko :)



Mi smo prošle godine bili mali, nisam htela, a i da jesam, nismo mogli zbg kaiševa i stalnih kontrola sa zatezanjima u avgustu, septembru.

A ovo sada letovanje, jedva čekam user posted image

U septembru idemo u TR, a u junu, moža do prijatelja u CG, rodbine u Dubrovnik, ali to još razmatramo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bebino prvo letovanje
12.3.2015 9:53:15   
Sanjalicaaa
Mi smo bili bili na Majorci kad je imao sedam meseci. I divno smo se proveli. Bez ikakvih problema u putu i tamo. Jos su u hotelu bili bas ljubazni prema nama i sve nam omogucili sto se bebe tice.

Cao Klarita :D drago mi je da te vidim :D

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bebino prvo letovanje
12.3.2015 11:10:39   
ivaMark
Jovana je imala 3,5mes kada je isla na more prvi put user posted image
Pet dana smo bili.. Prsle godine nismo isli a ove se nadam user posted image


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bebino prvo letovanje
12.3.2015 12:59:46   
Klarita
Sanjaliceee user posted image

Dunjci, ja sam kritikovala ime teme, a naravno da ce nasa deca zauvek biti nase bebe. Beba je do godinu dana starosti, a onda je deteuser posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bebino prvo letovanje
12.3.2015 14:59:44   
Bibilib
Znaci da mi ne gresimo sto se jos zovemo bebom....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bebino prvo letovanje
13.3.2015 18:44:12   
Mala Elena
Ma beba i tacka! user posted image Ako ne valja, ima ko ce da obrise....
Uplatili smo aranzman . Odlucili smo se za Sitoniju , Neos Marmaras , pocetkom juna. Bojim se bice hladno more user posted image Ali za nju cemo pripremiti bazencic pa ce se zagrejati...Samo da nam bude prijatna T.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bebino prvo letovanje
25.3.2015 12:12:36   
Mala Elena
Kakva su iskustva za Grcku pocetkom juna? I kada mislite da je najbolja temperatura i najprijatnije more za kupanje bebe?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bebino prvo letovanje
25.3.2015 12:16:58   
Klarita
Pocetak juna je hladan. Mada sad kad se sve poremetilo ne mora da znaci. Ja vec 15godina letujem i bila sam tokom svih meseci dole. Najbolje je kraj juna ili kraj avgusta. Mada licno najvise volim avgust u Gr. Desi se vrlo cesto da junski dan bude lep, a noci dosta sveze, kisovit je mesec pa su i kise cesteuser posted image A opet sve zavisi i koja je regija u pitanju...

< Poruku je uredio Klarita -- 25.3.2015 12:17:42 >

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bebino prvo letovanje
25.3.2015 12:21:33   
Sanjalicaaa
Ne znam zasto ali po meni je najbolje pocetkom septembra, kraj avgusta. Nekako mislim da je tad voda toplija nego juna.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bebino prvo letovanje
25.3.2015 12:26:14   
Klarita
Jeste Sanjalice, u pravu siuser posted image voda ne da je topla nego je bara...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bebino prvo letovanje
25.3.2015 13:26:00   
Mala Elena
Pa ja sam i htela septembar ali muz nije bio za..user posted image i mnogo se nerviram sto znam da ce more biti hladno i veceri sveze...pa valjda sam otisla da se kupam i set_am ..jos sa malim detetom.
Pa , idemo u Sitoniju, Neos Marmaras , Sanjalice. Bas sam se smorila. user posted image
Klarita jel vi idete negde?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bebino prvo letovanje
25.3.2015 13:40:22   
Klarita
Jaoooo spremi kondiciju za penjanje i spustanje po Neas Marmarasuuser posted image
Idemo, mi ne propustamo letovanje pa makar gladni trpeliuser posted image Grcka naravno, emotivno smo vezani svi za Grcku...avgusta sigurno, a ne znam jos koji deo i selo...ja opet navijam za Nea Skioni, ali videcemo jer idemo ustaljena ekipa jos od zabvljanja, a sad i svi sa decom, paaaaaaaaaaaa glasamouser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bebino prvo letovanje
25.3.2015 13:47:32   
Mala Elena
Hvatam kondiciju, setam vise nego inace...jos malo necu ni ulaziti u lift...user posted image Isti smo i mi, radije bi gladovali nego propustili letovanje. user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bebino prvo letovanje
22.4.2015 12:16:23   
Didy
Mi smo prosle godine isli krajem juna i bilo je bas toplo, pa smo i ove ponovo uplatili tako. E, sad pocetak juna je bas lutrija. Mada i septembar zna da bde kisovit.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bebino prvo letovanje
22.4.2015 12:23:15   
wivern
Didy zavisi, ja vec godinama idem u terminu oko prvog juna i nikada mi nije bilo lose vreme. Taman da ne bude pretoplo. Naravno pricamo o grckoj, ne znam kakav je pocetak juna za crnu goru

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bebino prvo letovanje
2.9.2015 21:58:56   
lesica
Da kažem i koju ovde.

Ovog leta, Damjan 4 meseca - zapucali smo na more uz blagoslov naše dr koja tvrdi da nema ničeg idealnijeg za njih.

Elem, mogu slobodno reći da je najkomplikovaniji deo priče bio sam put ali i to je dobro prošlo - uz deljenje puta na dva dela i dva dana uz usputno noćenje, a u međuvremenu na svakih sat i po dva pauze za presvlačenje, dojenje, razmrdavanje.

Na moru je bilo fino uz neki očekivani penzos ritam - doručak, plaža, kupanje, bežanje sa plaže, ručak, dremka, plaža ponovo, sređivanje, pokušaji šetnje ( ne zbog bebe već velike šmizi koja je bila suviše umorna)

Damjanu je evidentno prijalo i kupanje i promena klime, i u suštini je bio zaista dobar.

Dakle, poučena našim iskustvom, sad bih svakome rekla uz dobru organizaciju, čim se osetite dovoljno spremne veliko DA za more i sa vrlo malom bebom.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here