|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
8.3.2018 15:36:20   
mama Jo
Ja mislim da je nemoguce ne dati detetu... borila sam se da sto kasnije proba... naravno da voli da jede slatko, pa svako ko nam dodje donese joj nesto slatko, zato sam i napisala da kontrllisem jer verovatno bi mogla da pojede i vise... ponekad kad i pojede vise odmsh se odrazi na kaku... ali da svaki dan pojede nesto slatko to da...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
8.3.2018 15:40:19   
Maraj
Ja sam L dala sa godinu i 2/3 meseca. I to je mm navaljivao. Prvo sto je probao je bila cokoladna bananica. Sad ne bira. Najvise voli hranu crne boje. Odma zna da je cokolada u pitanjuuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
3.5.2018 11:29:52   
MimaKos
Tek nakon 1. rodjendana smo joj dali secer, ali nije pokazivala neku preteranu zainteresovanost. Ni dan danas nije luda za slatkisima, kupuju joj non stop ali uzme kockicu i to jo to..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
3.5.2018 12:57:35   
mama Jo
Ma moja voli... i trazi nekada, trudim se da joj dajem sto manje.
A, evo, sad i sladoledi krecu...dosli smo iz parkica, sva deca jedu pa sam morala i njoj da kupim ner je navalila...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
3.5.2018 13:09:09   
MimaKos
Moja cokolade nece a sladoled obozava :) i ona trazi ali je grlo nesto zeza i kaslje pa joj jos uvek nisam kupovala, zao mi je al me strah da je ne iritiram dodatno.. Bas jedva cekam da otvorimo i mi sezonu :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
8.5.2018 9:30:32   
Bunnyca
Cerka probala za prvi rodjendan,malo coko torte, od tada ,pa evo i dan danas voli slatko.Sin ima 10 meseci i ne voli slatke ukuse, vise voli neutralne ukuse i mesoooouser posted image Probao malo sladoleda i pljuvao, slag takodje, bas nista slatko nece

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here