|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 8:54:32   
Modessty
Dragi forumaši,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPSTE USLOVE KORISCENJA FORUMA

Ako ta pravila budu kršena, "chat" teme ćemo zatvarati.




Čekamo vesti od junskih trudilica:



user posted image



user posted image


user posted image 02.07. Lejjan
user posted image 06.07. Marinchica
user posted image 16.07. Masa88
user posted image Vocicana
user posted image 28.07. Nata11
user posted image Ivanka75
user posted image Wivern user posted image




Selimo se u avgust:


user posted image


user posted image




Za buduće mamike navijamo:

Spisak RR trudnica
Spisak RR mama

Prijavite se na spisak, pa da čekamo i navijamo zajedno!!!

Molimo trudilice da prijave svoje datume (ne)očekivane menstruacije tako što će moderatorima Ana RR ili Modessty RR poslati PP! Ukoliko to ne učine, može se desiti da ne budu na spisku. Hvala!!
user posted image


< Poruku je uredio Modessty RR -- 2.7.2015 8:51:41 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 8:57:36   
Modessty
Drage moje javljajte datume!!! I da jul bude pun crtica! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 8:59:20   
nata11
BM bas bezveze zbog utr. ali sta sada da radis takva je praksa kakva je.
Ja se uclanila u neku americku grupu za zene koje pokusavaju da zatrudne znate li da one imaju i po 25 spontana, kod njih nista od analiza ne rade kao kod nas. Kod njih se ne rade brisevi, hlamidije kamo li trombofilije. Rade krv, secer, hsg, uz, pcos panel i to je.

_____________________________





(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 9:04:48   
Ivanka 75
Nato, u Americi ni UZ ne rade jer kazu da nije potrebno.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 9:06:55   
Modessty
Bubice žao mi je. Pošto već znaš sa čim se boriš, sledeći put odmah kreni sa utrogestanom, nemoj da čekaš na dr.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 9:07:30   
Ivanka 75
Meni je 14dc, grudi me od jutros bole, skontala sam da cu taman na moru da dobijem.... ako dobijem.... Ivka spava u svojoj sobi pa smo vredni user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 1.7.2015 9:08:14 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 9:09:03   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nato, u Americi ni UZ ne rade jer kazu da nije potrebno.


Mojoj drugarici su baš u Americi (u Čikagu) radili redovne UZ kontorole. Mislim da je išla 4 pua na uz u toku trudnoće. Njena trudnoća je bila OK od početka do kraja pa nije bilo potrebe za bilo kakvim intervencijama. A prijemom u bolnici je bila oduševljena. Ali to je za temu o porođaju user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 9:14:20   
Ivanka 75
A snaji moje drugarice u San Francisku nisu hteli da rade UZ bas zbog toga sto ima lepu trudnocu, bez problema.
Tek kad je insistirala uradili joj valjda negde u 5 mesecu.
A porodjaj, odnos prema porodilji, to je tek za pricu, kaze da je sve savrseno (doduse, platis nekoliko hiljada dolara da bude savrseno) user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 9:15:36   
Frcokla
Čekalice naše user posted image da popunite liste u temi trudnice!!!
Polako praznimo mesta...user posted image

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 9:18:42   
nata11
Porodjaja se svi hvale ali samo pokusavanje da zatrudnis je menji u najmanju ruku smesno. Nema pauza izmedju spontanih i vto procesa (naravno ko je srecnik da ima para ili da mu osiguranje pokriva sterilitet), nema dodatnih testova, samo teraj dalje :) A inace zavisi kod njih od zemlje do zemlje.

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 10:33:44   
17 joka
Borba za user posted image je svuda u neku ruku ista naravno novac svuda igra glavnu ulogu

ja svim srcem navijam da bude sto viseuser posted image ovog leta

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 10:45:45   
wivern

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Drage moje javljajte datume!!! I da jul bude pun crtica! user posted image


Ahahahaha pa ja ne znam kad mi je datum, nisu mi se jos ni ustalili ciklusi od prethodne user posted image
Doduse ja u ovoj temi dodjem kao SF user posted image

Nato ni moj dr iz Maribora ne gleda trombofilije uopste, mada se to negde poklapalo sa mojom teorijom pa mi je odgovaralo

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 10:49:13   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Drage moje javljajte datume!!! I da jul bude pun crtica! user posted image


Ahahahaha pa ja ne znam kad mi je datum, nisu mi se jos ni ustalili ciklusi od prethodne user posted image
Doduse ja u ovoj temi dodjem kao SF user posted image

Nato ni moj dr iz Maribora ne gleda trombofilije uopste, mada se to negde poklapalo sa mojom teorijom pa mi je odgovaralo


Prijo neko mora da me menjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 10:53:59   
wivern
Prijo pokusacu dostojno da te zamenim, ali ne mogu da merim temperaturu. To cu da preskocim user posted image

Ivanka lepo bi bilo da ti se i ja pridruzim, pa onako generacijski u trudnicke teme user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 11:04:52   
vocicana
Draga Modessty, i sve drugarice sa foruma, ja sam potpuno demoralisana, radila sam trecu smenu i nocas tacno iza ponoci, 21- vi dan ciklusa, dobila sam. Kada sam osetila da je krenulo, kad se nisam slogirala nikada necu, a trebalo je tek za 4 dana. Mnogo sam tuzna, samo iz razloga sto sam totalno zbunjena, sto vise stvarno ne znam sta da mislim. Mada, pocela sam da plivam, treniram zbog zdravstvenih problema sa kicmom, bila sam jedan dan u Ribarskoj banji na kupanju, ta voda je moj lek glavni, da li sam nesto sa tim napravila, nikakav vise red i poredak nemam sto se krvarenja tice. Ovo je alarm ne zato sto sam ocekivala trudnocu, vec zato sto sam zbunjena, kako moze sve da bude u redu, sa hormonima, sa pregledima, a da ovako bez ikakvog rasporeda ide kako njoj odgovara. Ne znam ni kome da se obratim vise za pomoc, sa kim nisam razgovarala, sta nisam uradila. Ja sam EJ ZDRAVSTVENI RADNIK I NE ZNAM STA DA RADIM!!! Toliko znanja imam, toliko mi je sve dostupno i ne znam sta cu!!! Mnogo samuser posted image , ne mogu vise da se kidam i nerviram oko ovoga, kakva bazalna temperatura, kakve lh tracice! Nesto me zulji, nesto sitno, samo ne znam sta!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 11:06:49   
vocicana
Jao Frcoklice, nadam se da ce biti plodan juli mesec. Jedva cekam da mi dragi dodje, pa da se malo angazujemo oko bebca. Dace Bog da se doselim kod vas...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Frcokla)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 11:17:49   
wivern

IZVORNA PORUKA: vocicana
Toliko znanja imam, toliko mi je sve dostupno i ne znam sta cu!!!


Eh ovo je toliko pogresno, na zalost. Medicina jos uvek ne zna ono najvaznije - kako i zasto se neki embrion zakaci a neki ne.
To je nama dr sa VTO lepo objasnio, uradili smo sve sto je bilo do nas sad jos samo onaj odozgo da nas pogleda. I onda kaze da medicina tu jos uvek tapka u mestu. Ciklusi su normalni u rasponu od 25-31 dana, to sto ti je poranilo 4 dana nije katastrofalno, ali znam kako se osecas dok iscekujes crtice. Sve ti se cini kao veliki problem.
Kad dodje muz puz a vi u akciju, probajte bez trakica ali sa nekim vinom user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 12:59:48   
Tanjica81
Drage crtice...evo da vas povučem jaaaako kod nas...

Moram da vas podsetim na ISPROBAN Serpicin recept!!!
Svaki dan šolju-dve čaja od žalfije DO OVULACIJE i tabletica ili kapsulica vitamina D
Ja sam plus pila folnu ceo mesec i svako jutro kašiku meda i cimeta rastopljenih u mlakoj vodi...

Mislim da slobodno mogu da kažem i u ime ostalih trudnica da mislimo na vas i jako vucemo i navijamo.

user posted image user posted image za sve cekalice.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 13:32:44   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: wivern

Ivanka lepo bi bilo da ti se i ja pridruzim, pa onako generacijski u trudnicke teme user posted image


Oću ja! Samo nek nam se primi zametak! user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 14:16:06   
nata11
Ja za sada necu raditi trombofiliju.
A to sto kazes za medicinu Wiv jeste sve tacno. Mene uzasno nervira dijagnoza pcos sterilitet kao da su dr stali na tome i to je sto je. Ja bi tu jos cackala, detaljisala ali kazu nema vajde. Neka zena sa pcos ostane trudna posle 3 ciklusa a neka nikada.

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 16:52:59   
buba.marica
vocicana ne znam da li ti reagujes na termalne vode i to kupanje. Ja obavezno dobijam ranije. I to znam. Ako treba da dobijem 28 a idem na kupanje u termalnu vodu pre toga, obavezno vec od 24tog imam ulozak sa sobom ... A recimo nikada ne reagujem na promene vremena i ostale klimatske promene ...
Ali sto kazu svaka zena za sebe ....
Nemoj da klones sada ti, pa tako si me divno bodrila svih ovih dana ...user posted image

Kod nas je dan uzasan men ije pritisak 90 sa 65 ceo dan. Sad sam merila kao malo skocio na 100 sa 70 , ali sam kao usporeni snimak, a sin mi jos dobio temp 38. Rekla sam malo pre kumi da nipta ne brine ako najave da će da spiči kometa il neka elementarna nepogoda, svi su sigurni jer će d agadja prvo mene ... user posted image


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 18:15:18   
wivern
Upravo tako Nato, mislim da su stigli do granice od koje ne mogu dalje da idu. Pa kako neke zene i sa pcos ostanu prirodno trudne? I ja sam ostala jednom prirodno trudna sa spermogramom od 100 000 a mozda i manje. Definitivno ne znaju razlog kacenja embriona, da su samo trombofilije svaka zena koja prima terapiju za njih ostaa bi trudna, isto vazi i za pcos, insulinsku rezistenciju i ostalo. Mislim da im negde izmice taj glavni problem. A nama ostaje samo da se borimo i pokusavamo, drugo nema. I ako bi mogli da "seremo" (da izvinete na recniku) pare za sve te analize i procese.

Onda Ivanka da krenemo polako user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 18:23:33   
Ivanka 75
Wiv, odmorna i napunjenih baterija pravo s mora na forum! user posted image
Ja cu bogami polako, lagano pa u petu brzinu user posted image
Resila sam da maximalno iskoristimo ovo leto, naravno, mm se ta moja odluka mnogo svidja, ne skida osmeh s lica user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 19:10:39   
Lisa Simpson
vocicana, iz mog iskustva bazalna moze da ukaže na to u kom si delu ciklusa i da znaš šta i kad da očekuješ, a nije skupo kao ih i nije vremenski zahtevno. Naravno može da da i rezultate iz kojih se malo šta može zaključiti. Ja sam rekla davno da nikad to neću raditi pa mi posle bilo čak i interesantno.

Crtece u akcijuuuu, i želim vam da se što pre selite user posted image user posted image user posted image

Ivanka nisam baš iznenađena za tm mislim da svi oni na taj predlog reaguju istouser posted image

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 1.7.2015 19:11:53 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Čekamo II crtice 07/15 [chat]
1.7.2015 19:51:42   
ajras
Cekalice, ja radila test jutros...to je bio 11-i dan od moguceg zaceca...i test je negativan user posted image Treba da dobijem za 5 dana, ali imam sve simtome PMS a, tj. osecam se isto kai i svaki put kada treba da dobijem, pa sam zato i radila danas, cisto da potvrdim sumnje...selim se u sledeci mesec, ovo ce biti peti mesec, tj. peti pokusaj

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here