|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Letovanje 2016
26.11.2015 14:32:38   
Didy
Bliži se, bliži leto... Pa da ne okasnimo sa otvaranjem teme. user posted image
Izvolite: predlozi i planovi, rezervacije...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Letovanje 2016
26.11.2015 14:37:32   
Didy
Iz teme LETOVANJE 2015

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ko otvara novu temu? Nesto smo pricali,gledali Toroni..ima li neka preporuka? Sve mi nesto skupo?


IZVORNA PORUKA: Didy

ELEA VILLAGE
Evo vidim da su sad i cene istakli, prošli put ih nije bilo. Hotel mi je preporučila Cvrčko (nema je već neko vreme na forumu), kaže da oni idu tamo već nekoliko godina i ne planiraju da menjaju. Nas dve smo se zamalo srele prošlog leta na Lagomandra plaži na Sitoniji, plaži koja je i mm i mene ostavila bez daha (ne onaj deo gde su ležaljke, već ovaj gde imaš sobodnu plažu i hladovinu borova), toliko da smo odlučili da sledeće godine letujemo negde gde će nam ona biti u dometu.
E sad, mi smo ranijih godina uvek rezervisali do 31.1. aranžmane, a plaćali celokupan iznos do 31.3. i onda dobijemo 27% popusta, što je našem slučaju oko 300 evra manje, što nije uopšte zanemarljiva suma.


IZVORNA PORUKA: jess021

I ja razmisljam gde cemo, ali mi cemo verovatno u septembru.
Didy, Lagomandra je divna, mi smo bili dva puta prosle godine, ali ja bi sledeci put na prvi prst, drugi smo obisli uzduz i popreko. Ako neko ima preporuku, bas bi mi znacilo.
da napomenem, Lenka ce tad imati skoro godinu dana.user posted image



< Poruku je uredio Didy -- 26.11.2015 14:39:56 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Letovanje 2016
26.11.2015 14:59:08   
vonavoj
Juhu! Dajte predloge za Toroni,Sitonija..nesto "povoljno".. Mm mi kaze da se uklopim u budzet od 800eura za sve..pyt,smestaj i dzeparac...tesko!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Letovanje 2016
26.11.2015 15:08:35   
Didy
Mislim da bi vas izašao taman toliko ovaj hotel s ranom rezervacijom do 31.1. i s celokupnom uplatom do 31.3. Pretpostavljam da za Jovanu ništa ne bi platila. A mi smo prošle godine potrošili manje od 200 evra džeparca, a kupovali smo gluposti, bez polovine toga se moglo. Kad imaš hranu u hotelu, ne potrošiš osim toga gotovo ništa.

Mi se uklopimo u hiljadarku - smeštaj, put i džeparac.

< Poruku je uredio Didy -- 26.11.2015 15:09:05 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Letovanje 2016
26.11.2015 17:15:16   
vonavoj
Ma meni je nezgodno sto moramo u avgustu da idemo..a tad je mnogo skuplje,jer im tad vrtic ne radi..a ja nemam ko da ih cuva mesec dana..
Pa i realno je da se uklopimo i 1000e..ali hotel +prevoz izadje samo 1000e..za Joku ne bi placala,pretpostavljam..predlozicu mmuser posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Letovanje 2016
26.11.2015 17:22:53   
emicaa
Mi smo otrošili 200 eura na dzeparac,od tog smo par puta platili piće a ostalo onako na gluposti.Sledeće godine ne idemo nigdje ali smo planirali opet na Kretu,ja sam oduševljena njom user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Letovanje 2016
26.11.2015 19:34:10   
vonavoj
OVA mi ne izgleda lose,ali jos nema cena..koliko sam videla od ranije da 4apartm izadje 400e sa popustom..i 9000din..tako je bilo..od 18.8.
U Toroniju ispod 600e za 4apar,nema sanse da se nadje..
KOliko sam shvatila to je mesto blizu Neosa i NIkitija.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Letovanje 2016
27.11.2015 11:01:05   
jess021
Von, moja sestra je bila tamo proslo leto.
Koliko znam to je jako malo mesto i nema skoro nikakvog sadrzaja, njima je bilo dobro jer su isle 4 porodice sa decom, inace bi se smorili jako.
Krajem jula plaze su bile poluprazne.
Nalazi se izmedju prvog i drugog prsta. Ne znam koliko tacno ima do Nikitija, ali Neos marmaras nije bas blizu.
Psakoudia

< Poruku je uredio jess021 -- 27.11.2015 11:03:16 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Letovanje 2016
27.11.2015 11:05:56   
vonavoj
Nista nije blizu..realno,sa dvoje dece i ne mogu puno da svrljam..prosle godine smo bili u Jerisosu,isto nema nista osim setalista..ali more i plaza divna..videcemo,meni su plaza,blizina apartmana i more najbitniji.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Letovanje 2016
27.11.2015 11:14:10   
jess021
Pa kazu da more nije tako lepo kao npr. u Nikitiju ili Neos Mramarasu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Letovanje 2016
27.11.2015 11:52:56   
vonavoj
Onda otpada..hvala!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Letovanje 2016
27.11.2015 12:33:38   
adulence
Oooo sto volim kad se nacne ova tema...ajmo zene predlozi...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Letovanje 2016
27.11.2015 22:10:38   
adulence
Zene hajde pisite ako znate neke all inclusive hotele u grckoj a da ste zadovoljne,to je ono sto trazimo sledece godinw...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Letovanje 2016
27.11.2015 22:25:20   
emicaa
Ado ja ti mogu preoručit ovo gdje smo mi sada bili ali dječiji kreveti su glupi,nemaju nikakvu ogradicu,T je morala sa nama spavat.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Letovanje 2016
27.11.2015 23:20:47   
adulence
Jel mislis na obican krevetic ili krevetac,daj u svakom slucaju da pogledam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 8:40:34   
jess021
Ja sam htela da idemo u Tursku all in, ali nakon ovih svih sr... nema sanse, ici cemo u Grcku pre.
Meni je bitnije da idemo avionom, nego all in u Grckoj.
Dajte predloge, a da nije Sitonija.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 9:14:25   
adulence
I ja sam isto zelela,takodje mi je bitan avionski prevoz,videla sam da ce sabra imati avionske pakete,pa cekam ponudu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 9:18:37   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: adulence

Zene hajde pisite ako znate neke all inclusive hotele u grckoj a da ste zadovoljne,to je ono sto trazimo sledece godinw...

Kako bih volela da ovo mogu reci!!! Kum i mm zezao kako ne mozemo nista da nadjemo kuma i ja,pa ne mozemo kad imamo ogranicen budzetuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 10:02:13   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: adulence

Zene hajde pisite ako znate neke all inclusive hotele u grckoj a da ste zadovoljne,to je ono sto trazimo sledece godinw...

Jaooo osećam se kao papagaaaj

Sestra je godinama išla u all inc u Paljuriju. Mislim da ti ni jedno od dece neće plaćati. E sad, jbg ne može se avionom, ili barem mislim da ne. Hotel je Chrousso Villagemislim da je ona išla preko Perle, ali nisam sigurna

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 11:35:36   
emicaa
Ado ovaj je hotel europa beach analipsis a zaova je bila u hotel stella i isto su bili prezadovoljni.Hotel je oko ola sata ydaljen id adrodroma a minut od plaže.Krevet je obični ali mali.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 13:38:43   
adulence
Von i nas budzet je ogranicen,glesamo da se uklopimo oko 1000 e +-
E sad gledala sam preko sabre imaju oni svasta i cene su ok ali super stvar je sto daju popust stvarno fin...inace emice vi ste nesto kasno bili na moru pa me zanima vreme,sledece god smo se odlucili da idemo posle Reljinog rodjendana i krstenja boze zdravlja,krajem septembra i zahvatili bi smo i oktobar,sta mislite kako je u grckoj...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 15:12:45   
vonavoj
Pa ok adu,ako je jun ili septembar..tad cete naci..a mi bas u sred sezone moramo,zbog raspusta u vrticu..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 15:55:36   
adulence
Da da sad se setih da si pisala,to jw malo nezgodno,ali verujem da cete naci...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 17:00:32   
Zemunka85
Mi svake godine idemo na bum. Nikada nisam isla preko agencije. Ni kao devojka, ni sa mm i L. Cak ove god smo do Nisa premisljali gde cemo uopste...Ako se odlucimo za Tursku, ovo ce biti prvi put.
Ja sam takva vise volim na licu mesta da vidim i prelomim. Ne verujem preko neta. Cimanje je minimalno. Svake god smo za 15ak min prelomili a toliko bih provela i kod kuce za kompom
Inace prosle god smo isli u sred sezone i nasli mesta gde god smo pitali pa su cene isle od 20-60e. Ove god naravno bez problema...

Ado, mi smo bili ove god 8.-18.9. bilo je faaaantazija vreme. Samo prvi dan oblacno taman dok se L navikla jer je providna i posle 9 dana ni oblacak. Ali to su bili poslednji lepi dani. Kad smo otisli krenule su kise. Moja sestra je bila prosle god na Sitoniji kraj sept u zimskom prsluku. Nine se kupala. Nema pravila...

Ps. Inace zelja mi je jednom da odem na all inclisiv ono trcanje sa plaze da kuvam grrrrr

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 28.11.2015 17:04:09 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Letovanje 2016
28.11.2015 17:12:10   
serpica

IZVORNA PORUKA: Zemunka85


Ps. Inace zelja mi je jednom da odem na all inclisiv ono trcanje sa plaze da kuvam grrrrr




Ko jednom ode na all incs. vise nikad ne kuva na moru user posted image ja sam prvi put bila u Turskoj na all i odusevila se svaki naredni put smo isli tako.
Ja sacekam sajam turizma i uhvvatim first minut ponude rezervisem odmah u febryuaru i otplatim do avgusta. recimo tunis nas je kostao pre 3 god samo 660e 7 dana hotel 5 zvezdica avio prevoza sa svim taksama i transfer do hotela za nas cetvoro.
Godinu dana pre toga leteli iz nisa 14 dana all turska 3 zezdice sa taksama 940e za nas cetvoro. kazem meni se vise isplati da uplatim ranije i onda mesecno dajem pomalo i otplatim do polaska,

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
Izvinite, ali ona i ja smo kompletna porod...
Dobar dan. Da, ja sam na redu. Jeste, zanima me taj kreditčić, taman da pokrpim rupe u budžetu i kupim njoj novi bicikl....



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here