|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 03/16 [chat]
29.2.2016 20:00:37   
Ana RR
Drage mame!

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
Opste uslove koriscenja foruma
Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Procitajte i Ringerajin vodic za koriscenje forumauser posted image

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
29.2.2016 20:48:37   
amelia
Gde ste mame nigde nikog ?ja oprala jednu korpu vesa i rasirila ostala mi jos jedna. Korpica od bebana prazna bas volim kad nemam da perem njegov ves user posted image moracu pod tus da jedem i spremim A za spavanje da danas ranije odemo u krpe sutra rano ujutru moramo na kontrolu. Sta li je ovo sa levom rukom ne znam opet me boli i tako svaki dan sve u krug a vreme leti me mogu da verujem da za 2 dana mi punimo 6 meseci user posted image jos malo pocinjemo da jedemo meso videcemo sta ce dr sutra reci.. Nego kanim se da kupim A radosnicu drugu ovu sto imam ne svidza mi se uopste. da li imate neku preporuku koja je najbolja naravno da nije domaci proizvodzac jer gde cu ovde da je nadzemuser posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
29.2.2016 21:17:13   
jess021
Amelia, ima tema radosinice, pa pogledaj tamo, mozda nadjes nesto.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
29.2.2016 21:20:27   
Valerie
bebilule, super da nije nista nadjeno, mislim da mozes bar delimicno da odahnes. moguce da bebica guta dosta balica zbog zubica, pa je tecnija stolica, pa je zato i cesce izbacuje. moja od rodjenja bukvalno svaki dan ima bar 5 stolica, tecnih skroz, cuje se iz druge sobe, u svim bojama. tako da ne mora da znaci da to nije normalno. ja bih promenila pelene za svaki slucaj, i kremice ako ne deluju. mozda je cudno, ali ja moju ne perem svaki put, mislim da joj ni pet pranja dnevno ne bi prijalo. 1-2 puta, ostalo neparfimisane maramice ili blago vlazan tufer...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
29.2.2016 21:30:39   
emicaa
Da se upišem i ovde.Mi bili kod zaove skoro došli kući,T se uspavljuje sa tajom,večeras kasni pola sata.Vani pada snijeg,ona oduševljena

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
29.2.2016 21:35:34   
eca89
Evo i mene, mi smo dosli sa rodjendana, pa smo svi u krpama. Laku noc.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
29.2.2016 21:38:43   
Maraj
Da se upisemo i mi. L okupan , evo ga sad u gimnastici , da ja malo danem dusom

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
29.2.2016 23:01:29   
vikiveki
Ja sam moje tek sad uspela da nateram u krevet, sve mi se poremetilo od kada sam počela predveče da šetam pa nisam uz decu kada treba da počnu sa pripremama za kupanje...sve se pomerilo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 6:58:09   
branki*
Jutro,mame!
Ovde magla.
Sinoc se b toliko razveselio,bilo mi je zao da ga stavim da xpava,do pola 11 smo se zezali,kako je prelepo kad je onaj stari.videcemo danas kakav ce biti.
Viki,dugo te nije bilo.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 7:16:23   
serpica
Dobro jutro i od mene.. user posted image
ja imam jedno pitanjce,da li skokovi u razvoju mogu da se manifestuju kroz konstantno budjenje nocu i plakanje? Prosli skok sa 6m trajao par dana,malo odbijala da sisa i toliko.Sad sa punih 9m ona se budi vec nekoliko noci i place od 23h do 05h nista joj se ne ugadja,a sigurna sam da nisu zubi i da je nista ne boli.. umorna sam,bas...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 7:24:17   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Sinoc sam pisala u problemima na RR koliko sam se iznervirala zbog reklame pampersa. Pojela mi je pare. user posted image Ne mogu jos da dodjem sebi. Sebi nista ne kupujem posebno od garderobe. Cesto se rwzvlacim i sa kozmetikom kad mi zafali. I sad me nesto tresne po glavi.
Branki drago mi je za Bozu.
Kobajagi sam spustila roletne da spavam jos malo kad ona mala vice. Kasno sam bas legla.
Serpice moguce je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 7:25:58   
branki*
Uh,serpiuser posted image a,kako si sigurna da nisu zubi,oni mogu da ih bole i svrbe puno pre nego sto izbiju.a,skok u razvoju bi valjda beba trebalo da se ne skida sa sise,tako je kod moje bilo.ko zna sta je tim bebama i sto sve placu.samo da sto pre prodje!koliko dugo vec to traje?
Kako je toma?
Sanjice,citala sam,stvarno bzv,bacene pare!ja pisem uglavnom sa tableta i ne ukljucuje mi nikakve reklame,a jedno vreme sa lap topa kako ukljucim forum,krene reklama odmah!

< Poruku je uredio branki RR -- 1.3.2016 7:28:19 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 7:40:53   
Sanjica26 RR
Meni je crkao tablet. Tako da sad koristim moiblni. Moracu malo da olabavim sa RR. Ne vredi.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 7:48:30   
eca89
Dobro jutro mamike.
Šerpi, ja ipak mislim da su zubi, je li ti po danu ok?
Sanjice, baš bezveze i mene reklama mnooooogooooooooooooo nervira, kad drekne onako, kad mi je laptop pojačan.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 8:00:26   
jess021
Dobro jutro mame!
Sanjice, pa jel moguce? To zbog interneta jel?
Mi smo ustale oko 7h, fino smo spavale.
Serpi, moguce da je i skok, jel primecujes neke novine kod nje?
Juce sam pisala da se L, kad je nervozna, nesto izvija u ledjima, ne znam ni kako da kazem i sad citam na glupom netu da za to treba da se ide kod fizijatra, e jbm ti internet vise.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 8:12:27   
Sanjica26 RR
Jess proverio je mm sta se desilo. Ma, sta da radim.
Krenula sam da sortiram decije stvari koje sam sinoc ispeglala. Rucak imam tako da sam mirna.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 8:16:37   
jess021
Sanjice verujem ti, nego sam se zacudila, pa sam zato napisala jel moguceuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 8:27:49   
emicaa
Dobro jutro mame.
Ova moha nikako da sastavi noć,stalno se nekad pred zoru probudi i traži me.
Sanjice baš glupo user posted image
Šeri moja kad je imala te skokove uglavnom nije spavala po cijelu noć ali nije plakala nego samo onako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 8:49:38   
amelia
Jutro mamice mi smo ustali odavno sikili smo igrali se sada da se spremimo idemo kod pedijatra na kontrolu noc je prosla kao i svaka na siki user posted image .
Serpi i kod mene je tako dva meseca, samo ovaj moj ne place nego kenjka po celu noc ne spava ako nije na sisi ja eto vec dva meseca kako mislim da su zubi a nigde ih jos uvek nema tako da ko ce da ih zna sta ih muci i da li ih uopste muci.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 9:21:08   
emicaa
Amelia zubi mogu dosta duže da muče,T su počeli oko 6 mjeseca a prvi je dobila nekad u 11 ili tako nekad.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 12:35:15   
Animsaj9
drage mame da vam se i ja pridruzim ... i na ovoj temi , verovatno me neke i znaju sa teme "trudnice", eto proslo je skoro pa ce dva meseca od porodjaja, dok smo se malo uhodali , sada je sve lakse imam i vise vremena , pa semo se kuckati i ovde.
tako da me mozete staviti na spisak mama user posted image , jednog malog Davida user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 12:49:02   
suzi kju
Dobar dan i od nas. Nisam čitala unazad, nadam se da su svi dobro.
Meni deca zaspala, ja i mama prilegle u dnevnoj i gledamo tv, mm na poslu. Ručak imamo od juče, sinoć sam pravila cheese cake, fenomenalan je!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 13:15:53   
Mariya
Dan mame!
Evo da se upišemo u martu! Prođe februar. Moje devojčice su mesec dana zdraveuser posted image Sad se razmišljam da li da H odvedem da primi mmr ali mislim (sigurna sam)da ću sačekati maj sa njim.
Lule,pisala sam u februaru da je i moja H imala proliv pa posle toga tečne stolice nekoliko nedelja(da te utešimuser posted image ) dobro je da nema mikroorganizama, proći će.
Suzi davaj čiz, to mi je jedan od najomiljenijih kolača!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 13:28:25   
branki*
Mene nesto krsta ubijaju.bozidar me tera da mupevam jednu te istu pesmicu 100 puta,mozak mi vise prolupao!ali,bar je raspolozeniji,pa pevam,sta cuuser posted image
Treba da nam dodje drugarica,a ja nesto i nisam raspoloizena za mlacenje prazne slame.u pola 4 imam zakazano za sociva i pregled dioptrije...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 03/16 [chat]
1.3.2016 13:39:17   
IvanaSK RR
Sanjice, bas mi zao.
Evo kuvam kafu za sve user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Naslovna strana
guppy RR

Čitate li novosti sa naslovne strane Ringeraje?

Da, uvek! (28%)

Ponekad, kad me nešto interesuje (45%)

Nikad! (15%)

Ju, ima naslovna strana??? (12%)


Ukupan broj glasova: 74

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here