|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Junski baRR
1.6.2016 10:00:24   
Ana RR
Drage kRRčmarice user posted image

Posto chat teme koristimo za razgovor,molimo vas da konkretna pitanja o trudnoci,deci i bebama postavljate u za to predvidjenim temama.U skladu sa tim procitajte Opste uslove koriscenja foruma.

Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati.
takodje preporucujemo da procitate i ringerajin vodic za koriscenje foruma.

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 1.6.2016 10:14:06 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Junski baRR
1.6.2016 10:14:13   
suzi kju
O pa evo nas u junu, ajoj jako vreme leti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Junski baRR
1.6.2016 10:30:07   
Mala Elena
Da se upisem ! Pa idem da doruckujem...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Junski baRR
1.6.2016 10:46:51   
emicaa
I ja da se upišem u jun pa da nastavim sredjivanje stana.
Sve mi teže pada usisavanje a svaki dan moram user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Junski baRR
1.6.2016 11:09:06   
branki*
Cao,zenske!uspavljujem boku,pa da se oblacim,vodim b na cas.toplo,a taman sam mislila da ce zasveziti od jutros.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Junski baRR
1.6.2016 11:14:20   
NadaR
Cao drugari user posted image

Oho , već u junu .. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Junski baRR
1.6.2016 11:32:54   
amelia
Evo kafica user posted image Caooo zenske ohoooo vec jun kako creme leti sad ce da pocnu ovde neizdrzljive vrucineuser posted image

< Poruku je uredio amelia -- 1.6.2016 11:33:53 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Junski baRR
1.6.2016 13:05:22   
Anck Su Nmaun
Uospte ne osetim da je Jun user posted image valjda sad sve sa trudnocom i sad s bebom pogubila pojam o vremenu user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Junski baRR
1.6.2016 15:20:34   
Maraj
Ima l kakav osvezavajuci koktelcic ovde user posted image bas je pretoplo a tek pocetak juna. Sad sam sigurna da ce za par dana da se pokvari vreme pa cu da kukam da opet otopli user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Junski baRR
1.6.2016 16:03:33   
vocicana
Moje krcmarice drage, da nastavimo druzenje.
Ja sam uspavala drekavca...kao...
Sada da popeglam sta imam i da napravim "pizza makaronce"za mm iimene. Tako ih moja starija sestricina zoveuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Junski baRR
1.6.2016 16:40:57   
IvanaSK RR
Ni ja nemam osecaj da je vec jun.
Menjam ticker sutra, nisam sedala za komp od kako sam dosla iz porodilista :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Junski baRR
1.6.2016 18:11:16   
emicaa
Meni se prije čini da je april zbog vremena,rekla bih da ove godine neće biti ljeta,bar ne ovde user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Junski baRR
1.6.2016 19:29:55   
Ana RR
Ćaos ženske user posted image ste mi dobro? Kod nas se ispadala kiša tj još uvek pada ali više ne pljušti jako. Kad je zagrmelo svi smo skočili user posted image

A ja jutros sletela niz stepenice, sad me boli cenjena mi pozadina i imam modricu na nozi. Dobro sam prošla u suštini.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Junski baRR
1.6.2016 20:23:38   
suzi kju
I kod mene je bio nevreme, nekim 15-20min, grmi, puca, seva, pljušti kiša, ulicom kao da reka ide, strašno. I sad pada ali ne grmi. Ja kad počne da grmi spuštam roletne, pojačavam tv i sedim a mm voli da posmatra kako pada kiša pa ode u sobu.
Me ne nešto glava zabolela, valjda me i umor i nespavanje stiglo user posted image
Ana dobro si prošla ccc, pazi se.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Junski baRR
1.6.2016 20:40:20   
Mala Elena
I ovde bio pljusak. Boli me glava, malo zbog nespavanja,malo zbog sikiracije i promene vremena ... nemam snage da operem sudove.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Junski baRR
1.6.2016 20:50:21   
Ana RR
Suzi, mi sve isključujemo iz struje kada jako grmi, imali smo loše iskustvo pre par godina i više se ne zezamo.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Junski baRR
1.6.2016 21:40:32   
suzi kju
Da , znam, mislim da si pisala već, da je komšijinu kuću udarao grom a vama crkao tv, ne?
Ja se oslanjam na gromobran, a mnogo se plašim kad grmi. Ja imam "traumu" iz detinjstva, na selu smo bili u dvorištu ispod neke prikolice kad je u komšijino drvo udario grom, to je tako puklo nešto i sad mme najviše plaši zvuk pa uvek pojačam nešto.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Junski baRR
1.6.2016 21:43:37   
emicaa
Temu grmljavine neću komentarisati user posted image
Jao najedoh se trešanja konačno,i T je jela kao blesava.Strah me bio da će povratiti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Junski baRR
1.6.2016 23:04:56   
17 joka
Vece i uskoro ce za mene i jutro

a sto se tice grmnjavine ja sam imala neopisiv strah mama je to prenela na nas, jer moja baba kad je bila trudna sa mojom mamom u 7-mom mesecu je udario grom zako da sve vam je jasno

uspšela sam prvi put kad sam bila pod Ostrogom taj strah dosta da ublazim

ovde se u toku dana promene svsa godisnja doba.

ubija me glava, Emice posalji koju tresnjicuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Junski baRR
2.6.2016 5:00:35   
Trcosava
Dobro jutro! Da pisnem malo dok ne krenem na posao user posted image

Samo da izdržim danas i sutra, pa sam dobila vikend slobodno. Posle idemo u Bg na tri dana, pa opet još 2 dana radim i onda opet vikend slobodan i od ponedeljka u novom restoranu. Ubija me odlazak u Ljubljanu, ali šta da se radi.

Juče sam otpala user posted image negde oko 2 sam samo gledala krišom kad će 16h da begam ahahaha



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Junski baRR
2.6.2016 6:52:30   
suzi kju
Jutroo I od mene, izležavam se još, čituckam po netu po nešto. Baš prija ovo zahlađenje.
Trco znam kako ti je, ja dok sam radila zbog evidencije na ulazu, onog provlačenja kartica, nismo smeli ranije, pa to u 14h bude navala na onaj aparat user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Junski baRR
2.6.2016 6:53:28   
nikiteki
Dobro jutro.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Junski baRR
2.6.2016 8:04:52   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Junski baRR
2.6.2016 8:06:57   
vocicana
Dobar jutaruser posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 2.6.2016 8:07:23 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Junski baRR
2.6.2016 8:38:33   
emicaa
Dobro jutro.
Trćo za tebe jedan veeeliki user posted image
Joko ja se nadam da neću orenijeti strah na T,sreća pa se mm ne boji,onu u subotu veče oboje na proziru gledaju a ja samo što ne plačem od straha user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here