|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 11/16
1.11.2016 1:05:50   
wivern
Drage mame, nastavljamo čavrljanje i u Novembru user posted image

Posto chat teme koristimo za razgovor,molimo vas da konkretna pitanja o deci,trudnoci...postavite u za to odgovarajucim temama.U skladu sa tim procitajte Opste uslove koriscenja foruma


Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati.
Preporucujemo jos da procitate i Ringerajin vodic za koriscenje foruma.

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 3:37:25   
Anck Su Nmaun
Evo i ovde da se prva zapljunem user posted image
Bebac rastura....kao i obicno! Veselooo

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 7:22:40   
Maraj
Jutro mame i u novembru.
Ja ustala , L drema. Jako me (.) bolucka. Napunila se....pa cekam da se probudi da mi "olaksa"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 7:26:29   
vocicana
Budni od pola 7, zakasljao se i to ga je probudilo.
Ja pijem drugu kafu...vec. Bas sam se jedva "odlepila" od kreveta. Usne me podsecaju na kraj trudnoce, kao da sam vrelu ringlu poljubila.
Juce sam gledala svoje lice, koliko me nerviraju bore oko ociju. Bas su izrazene, bas se vide, kako ide vreme, sve se vise vide.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 7:30:56   
IvanaSK RR
Voci, voli sebe takvu kakva jesi, sve je to normalno.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 7:35:43   
emicaa
Dobro jutro,spremamo se kod doktora.David je spavao katastrofalno.Kao polupijana sam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 7:36:29   
vocicana
Znam, ali eto, malo mi bode oci, jer se i ne gledam u ogledalu, ali kada se zagledam, kada se udubim, bas mi smeta, mada i tosto kazes, sve godine za sebe, donose lepotu, cak i tih prvih bora. Neka ide zivot.
Eh emice...javi sta je bilo kod doktora.Verujem ti da se tako osecas, ja sam polupijana i pored spavanja svake noci.

< Poruku je uredio vocicana RR -- 1.11.2016 7:37:59 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 7:44:04   
eca89
Dobro jutro mamike, Emice da bude sve ok kod dr!
Voci, kakve bore ženoooo!

Nego mi smo sinoć zaspali bez sike i cijelu noć je u krevetcu prespavalauser posted image !
Inače, tajo nam je već 3dana kod kuće, ovde su praznici, pa A., ne zna kuda će od srećeuser posted image !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 7:48:36   
vocicana
Ecco super, Boze koja je to radost kada odspavas celu noc, secam se svoje kada je malisa uistinu rano poceo da spava cele noci. Bravo!!!!
Bore, bore, ali resicu to, tj ublazicu. Genetika mi je isto losa, svi su suvi kao barut. Koza kao najfinija smirgla.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 8:14:48   
suzi kju
Da se čekiram i u ovoj temi.
Lice... Kao da sam u pubertetu zadnjih dana, katastrofa!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 8:30:16   
Milena18
Helou mame!
Moja M ustala još u 6. Sad sam je ponovo uspavala, ali to kod nje ne znači ništa, za pola sata ona može biti budna i spremna za igru.
Emice, kako je David, je l' prošla temperatura?

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 10:41:52   
MasnaMasnica
Voci uzmi neku dobru kremu, bitno je poceti na vreme da se mackas.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 11:05:04   
IvanaSK RR
Masnice, i ti se mazes?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 11:12:13   
MasnaMasnica
Ivana, da, pa naravno, od ove godine kako sam presla 25, pocela sam nekom eucerinovom, preventive radi.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 11:13:45   
suzi kju
Ja se ne mackam ničim user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 11:26:52   
MAGDI
Hello zene, ja sam se ove noci naspavala mala je spavala kao top, u snu pricala nesto msm mrmljalauser posted image . Pa non stop gledam dal moguce da spava, ne ustajem dok ne cujem plac. Sinoc sam u 10 legla zato sam se naspavala, popih kafu na miru. Joj kad smo kod koze moja je bleda totalno a podocnjaci uzas, licim na vampirauser posted image . Ne mogu da verujem da je vec novembar, kako brzo prolazi vreme ne znam za vas, ali trazim samo dva sata vise.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 11:51:06   
emicaa
Voci slazem se sa ostatkom,neku dobru kremu i mazi,ja se trudim svim silama da sacuvam mladolikost user posted image mazem i vise puta dnevno
Davidu narusena crijevna flora pa je dobio kapi neke,za sedam dana kontrola i vakcina

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 11:53:13   
Anck Su Nmaun
Ja sam pocela sa anti age kremama oko 25 god, prvo neke blaze. Preventiivaa je bitnija nego kad su vec tu..onda pomaze samo botoks!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.11.2016 11:54:07 >

(odgovor članu MAGDI)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 12:06:36   
Ana RR
I ja se stalno mackam, oduvek to radim user posted image I čini mi se da mm i ja izgledamo mlađe od naših vršnjaka. Evo pre neki dan sretnemo neku njegovu drugaricu iz srednje škole, ona već ima klinca od nekih 13, 14 godina, ja u sekundi nisam skapirala da su išli zajedno u srednju školu jer mi žena izgleda dosta starije i mahinalno pružam ruku i kažem Poštovanje i za malo da krenem da persiram. I u tom momentu mm kaže da se nisu videli od srednje i ja onda skontam. Naravno, kada gledam naše fotke od pre par godina i sada, vidi se da smo ostarili ali nekako i dalje izgledamo mlađe od većine prijatelja.

Evo Ivana nas je videla, neka kaže prvi utisak user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 12:09:26   
Anck Su Nmaun
Pa bitno kako nije, meni daju po 8-9 godina manje. Dok imam drugaricu koja je mladja od mene godinu dana , zena ima dublje bore nego moja maaamaaa! Treba se paziti ako hocemo da budemo duze mlade i lepe user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 12:12:34   
IvanaSK RR
Ana, da, da, izgledate mladje par godina.
Nista, voci, ti na operaciju podocnjakauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 12:19:06   
Anck Su Nmaun
Popila sam kafu i napokon namazala nokte crvenim lakom, nisam ga stavljala od porodjaja user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 1.11.2016 12:20:38 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 12:53:52   
emicaa
Genetika igra veliku ulogu,moji oboje su mladoliki,mama tek sad ima par vidljivih bora a ima 52 godine.Nadam se da cu i ja tako user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 13:17:27   
suzi kju
Deder preporučite neku kremu, ja nikad te anti age nisam mackala a eto mogla bih, vreme je, 28 godina punim uskoro . Jel se to maže celo lice?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 11/16
1.11.2016 13:30:11   
eca89
A joj Suzi, pa godinu si starija od mene, znaci i meni je vrijeme za mackanjeuser posted image !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here