|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 9:22:15   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Maraj

Voci meni je uvek najsigurnija opcija bila pod. Tu ne moze da padne. Kad idem do wc-a tu sam ga najcesce ostavljala. Znam da ne moze da se povredi


To ja radim,a ona dodje do vrata od wc-a, place ili lupa rukom ili glavom da otvorim user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 9:25:55   
Anck Su Nmaun
Ja kad idem u WC i moje dete ide sam dodje user posted image
Ili ostavim vrata da ga vidim. Ne ispustam ga iz vida sem ako nije u krevetu i spava.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 9:54:52   
Mala Elena
Svi mi tako nekad virimo ali nekad prija par sekundi bez deteta u wc-u.
Ja bih volela da imam ogradicu ali verujem da bi cesto vristala kao i u krevecu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 9:59:26   
Anck Su Nmaun
Pa mislim da ne bi jer ogradica uglavnom stoji u istoj prostoriji gde smo i mi, npr dnevna soba dok je krevetic u sobi pa nas ne vide.
Meni je bila spas kad je T bila mala. Sad nemam gde da je stavim inace bi mi bila pod obavezno!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 10:00:55   
IvanaSK RR
Sanjalice, bice on dobro. Ljubim vas.
Voci, ja moju ostavim u krevecu, na podu, u ljuljasci gde je vezana, u stolici samo ako je sin pored, a ja se vracam za par minuta.
Tu ljuljasku sto je na podu nemamo.
I da, ako je stavim u jaje na pod, ona se ispomera sa njega i legne na pod :)
Evo da vidis
user posted image
user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 23.12.2016 10:05:33 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 10:03:47   
Mala Elena
Ma kakvo crno jaje, izgura se guzom i nogama ili se vezana toliko zaljulja da mislim da ce se prevrnuti.
Mene vidi iz kreveca kad odskrinem vrata od wc-a , igramo se uja uja kad mi prigusti user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 10:33:43   
Anck Su Nmaun
Kod nas je jaje izbacenoo iz upotrebe sa 6 mes.nama to malo.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 10:49:26   
Mala Elena
Izasli smo iz teme ... jaje se koristi do godinu dana zar ne ?
Moram da kazem da je P pogodio u glavu crveni luk koji je ispao iz dzaka kad su gurnule klizna vrata od kuhinje..pokidala sam se od smeha user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 11:07:05   
Maraj
Me mi smo ranije izasli iz jajeta. Prerasao ga je brzo. Sa nekih pola godine smo kupili novo sediste. Al je moglo da se zavali u lezeci. Ono valjda do 18kg.
ivana , medena je skroz. Tako je i mj L izlazio iz jaja. Al se nogicama tako zaljulja da je bas mogao da ispadne. Onda sam ga izbacila iz upotrebe(u kucnim uslovima , jer mu je ono bilo kao stolica.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
23.12.2016 12:27:51   
Sanjalicaaa
Mi imamo ogradicu ali nijedan je nije koristio. Čim bi krenula da ih spustam oni bi poveli da vrište. Slažem se da je najbezbednija opcija pod. Kad su imali 4m stavim ćebence i na pod.

Danas je bolje. Malo manje kenkavi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
24.12.2016 8:21:10   
IvanaSK RR
Sanjalice, sve u redu? Ne kenjkavi vise?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
24.12.2016 8:47:52   
Mala Elena
Ja ih nisam kao tako male bebe stavljala na pod, u krevetac jesam. Ali kad je pocelo puzanje, i negodovanje u krevecu onda je pod bio najsigurnija varijanta iako se P uglavnom sto puta udarila o parket ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
24.12.2016 9:22:26   
Maraj
Me i L se udarao o parket, al ne moze ispasti nigde. Ti padovi su mi opasniji.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
4.3.2017 8:28:55   
Mala Elena
Jel vam nekad dete palo tako da pocepa usnu ?
Da li ste usivali ranu?user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
4.3.2017 19:33:02   
Sanjalicaaa
ME, pa koliko je to raascepala usnu? Pre mesec dana obojica su pala po jednom i oba puta raskrvarili usnu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
4.3.2017 21:32:46   
IvanaSK RR
ME, mi smo usivali celo. Zavisi kolika je posekotina.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
5.3.2017 10:58:10   
mali_mis
A. je jednom bio pao u kadi, malo cepnuo usnu, i desni, cak mu se i jedinica bila pomerila malo prema unutra, posivela. Ali se posle par meseci sve vratilo u normalu. Bez usivanja. Posle sam i mog zubara pitala to za zubic, kaze mi covek "desava se, navikni se".
Sve zavisi kolika je posekotina.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
5.3.2017 14:00:31   
Mala Elena
Bili smo juce kod pedijatra, pogledala je fino i rekla da nece da nas salje na usivanje, samo to sto je toliko naduveno da ce otpustiti i ona bela skramica koja nam se cini kao gnoj da nije nego je taj neki proces zarastanja.
Ja sam se u jednom trenutku zaplakala , zeni bilo zao, ali eto desava se, sekund je dovoljan da se povrede...
Sanjalice, dok sam se okrenula da sa E nadjem neke igracke, ona je usla u praznu kutiju za igracke i iskrenula se na stranu na parket, podvijenih ruku ispod tela, sto znaci da je direktno pala na usnu...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
5.3.2017 16:00:22   
emicaa
Elena jadnice malo,ali to su stvarno sekunde

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.6.2017 11:31:05   
emicaa
kod nas opet buter aktuelan,David se jutros od nesto udario u celo.Skontala sam tek kad sam vidjela da je malo oteklo.Namazala sam ga i to je to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.6.2017 14:00:24   
IvanaSK RR
Emice, znaci da nije mnogo bolelo ako si tek tada skontala :)
Andrea je stalno u ranicama, modricama... user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.6.2017 14:12:54   
Milena18
Emice, da je mnogo udario, plakao bi, verovatno ga nije jako bolelo.
Ivana, to je zato što je tako aktivna. Ja sam mišljenja da je bolje pustiti ih i da se ponekad udare nego ih sputavati. Naravno, svi mi brinemo i pazimo da nam dete ne padne, ali nekad je neizbežno, posebno sa takvim vrtiguzima kakve su naše bebe. Evo M je sad rešila da hoda, a nestabilna je još, malo-malo pa bupi na guzu, a dva-tri puta je i nosem poljubila pod.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.6.2017 14:57:13   
Anck Su Nmaun
Mi smo skoro skontali to sa.puterom user posted image e da sam znala ranije.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.6.2017 15:16:00   
Sanjica26 RR
Moja deca su uvek u modricama. Inace i ja.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
9.6.2017 15:18:08   
emicaa
evo ga opet,na isto mjesto udari,ovaj put je plakao.Opet buter user posted image
Sanjice znas da me nekad sramota obuci nesto kratko zbog modrica po nogama,ja se samo u noge udaram,u prolazu zakacim o nesto

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here