|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
21.12.2016 21:05:31   
branki*
Ja sam mojoj boki opet davala broncamil sirup,taj sirup joj jedino i dajem za kasalj,a sinu ponovo sam pocela omega junior kapi da dajem svakog danauser posted image snaja moja hvali fitobalm,ja nisam imala prilike da to isprobam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
23.12.2016 12:12:56   
kristinaaaa
Ubedljivo na prvom mestu je FITOBALM...Nesto sto stvarno pomaze decici i ublazava im probleme sa disanjem ili ukoliko je nosic zapusen. Imali smo priliku da probamo pre mnogo godina VIKS u Grckoj, konacacno nesto blaze za decu ali delotvorno u istoj meri. Svakome ga preporucujem user posted image

(odgovor članu nensifensi)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
23.12.2016 16:16:34   
isidora88
Broncamil je odlican sirup, sin pije od pre 2 dana i prolazi ga kasalj, inace je sa ostalim sirupima kasljao i po 2 nedelje, uz bronchamil prodje za sve ga par danauser posted image
I ja ga pijem sada, svi smo bolesni tako da se uz pharmalife proizvode brzo i uspesno lecimo

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu kristinaaaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
27.12.2016 22:11:03   
Duškić
Jos jednom BRONCAMIL nam je pomogao i ćerkici se svidja ukus i sama traži da ga pije...( kakva olakšica user posted image )...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
3.1.2017 9:59:32   
Dragce86
Tata i ja bismo bili odusevljeni da i nasu bebicu obradujete Vasim divnim proizvodima. Na svet stizemo bukvalno kroz najvise 20 dana i treba svasta pripremiti za ove zimske dane...
Srdacan pozdrav kompaniji Pharmalife i RR timu :)
Srecni praznici user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
3.1.2017 13:18:27   
Bibilib
Pharmalife je prava tema i tu mnogo dileme nema, Broncamil je od Boga dar za kasalj moje dece prava stvar...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
4.1.2017 20:36:26   
gugutka

Draga dr. Mirjana, da li Broncamil, Appetito i Immuno sirup mogu da se daju uz hranu, s obzirom da moj sin ne prihvata nikakav sirup na kašiku (ne pije sokove, mleko ..samo na vodu pristaje). Do sada je bilo retke potrebe za sirupima, ali ako zatreba, da li mogu da mu dam sirupe uz hranu, da zamaskiram? Da li sirup tako gubi na efikasnosti?

Hvala unapred

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
4.1.2017 20:42:49   
veselicaa
Ja moram da pohvalim Mapez sprej jer mi je mnogo znacio letos.Ja licno obozavam Mapez sprej.Mama sam tri devojcice,najmladja je jos bebica ali vec na leto cemo sigurno i njoj mazati ovaj divni sprej.Srednja cerkica ima bas svetao ten i kada je ujede komarac javi se velika i bolna reakcija na kozi.Zato je uvek mazemo i pazimo kada je sezona komaraca.Prilicno sam oprezna kada kupujem kozmetiku i preparate poput ovog za decu,ali znajuci da Pharmalife brine o sastojcima u ovom spreju,lako sam se odlucila bas za ovaj.Sto se tice samog spreja,ima lep i prijatan miris,koza nije ulepljena a i ne isusuje je.To mi je posebno bitno jer mi cerkica ima suvu kozu i ostali sprejevi su znali da je iziritiraju.Sve pohvale za ovaj proizvod,uvek ga imam kod sebe u torbi leti.

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
10.1.2017 16:32:56   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: gugutka


Draga dr. Mirjana, da li Broncamil, Appetito i Immuno sirup mogu da se daju uz hranu, s obzirom da moj sin ne prihvata nikakav sirup na kašiku (ne pije sokove, mleko ..samo na vodu pristaje). Do sada je bilo retke potrebe za sirupima, ali ako zatreba, da li mogu da mu dam sirupe uz hranu, da zamaskiram? Da li sirup tako gubi na efikasnosti?

Hvala unapred



Draga Mama, niste naveli uzrast deteta.
U svakom slučaju odgovor je sledeći :

BRONCAMIL i IMMUNO sirup se mogu koristiti rastvoreni u malo soka, blagog čaja ili vode.
Bitno je da ga dete popije.
APETITO sirup – za njega se preporučuje upotreba na čiste gustativne papilie, tj pre obroka i bez rastvaranja
jer je tako efikasniji.

U slučaju da dete ne prihvata sirup na kašiku, da li ste pokušali sa primenom pomoću malog plastičnog šprica između desni i obraza, kako se inace cesto daju deci lekovi u vidu sirupa?

Da li ste razgovarali sa lekarom koji vodi dete , o načinima primene tečnih oblika hrane i lekova?


Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu gugutka)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
10.1.2017 16:38:02   
Ringerajin doktor
IZVORNA PORUKA: isidora88

Mapez nam je super, prosli smo bez ujeda komaraca sto mi je jako bitno jer mi stariji sin bas reaguje na ubode tako da je ovo spasuser posted image
Ja sebi prskam apis golu, malo kasljem poslednjih dana, ne znam jel bih smela bebi (11 meseci) da prskam jer i on kasljuca. Njemu stavljam samo fitobalm


Draga mama,

APIS GOLA sprej za grlo, PharmalifeReserach , Italija, je proizveden i registrovan u zemlji proizvođača i clanici EU a u skladu sa regulativom EU za upotrebu od 6 meseci uzrasta deteta pod uslovom da je dete prešlo na mešoviti vid ishrane.
U skladu sa nevedenim, APIS GOLA sprej za grlo se može koristiti i kod dece uzrasta 11 meseci a po preporuci proizvođača.
Proizvod je kod nas registrovan za upotrebu od 1. godine, ali sada očekujemo usklađivanje zakona o suplementima sa EU.

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
13.1.2017 12:07:41   
jelena81ph
Kao farmaceut koji radi u apoteci, moram naglasiti da UVEK vase proizvode stavljam na prvo mesto i sa zadovoljstvom ih izdajem, jer su apsolutno svi sa odlicnim povratnim informacijama.. ali bukvalno SVI
Kao mama bebe od 5 meseci, koristila sam FITOBALM i prezadovoljna sam.. namazem bebi na grudi i ledja, a malo stavim u posudu sa toplom vodom da isparava u prostoriji u kojoj beba spava.. rezultati su izvrsni..
HVALA VAM STO POSTOJITE 😍😍😍
P.S. Recite mi kako da postavim fotku, nesto se ne snalazim? 😣


< Poruku je uredio jelena81ph -- 13.1.2017 12:18:50 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.1.2017 23:06:03   
marketing RR
Dragi naši,

Napisali ste pregršt sjajnih iskustava te naš dragi sponzor - kompanija Lifemedic, nikako nije mogao da se odluči za 3 pobednika, stoga će ovaj put biti nagrađeno četvoro vas user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.1.2017 23:10:40   
marketing RR

Prvi dobitnik za prethodni nagradni konkurs user posted image


IZVORNA PORUKA: veselica

Ja juce izmazala S.sa fitobalmom i naprskala joj Apis Golu sprej u grlo.Kaze mm da im je dr preporucio neki drugi sprej,a on je rekao da vec imamo Apis Golu kod kuce i da je ne menjamo.Najvise mi se svidja sto fitobalm mogu da koriste i skroz male bebice,a i apis gola je prijatnog ukusa,nije jakog kao neki drugi sprejevi koji deci,cini mi se jos vise iziritiraju grlo.Moja A.obozava ukus ovog spreja i prskala bi ga nonstop user posted image



< Poruku je uredio marketing RR -- 15.1.2017 23:11:15 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.1.2017 23:10:41   
Bubamara14
user posted image user posted image user posted image
Divni ste

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.1.2017 23:11:59   
marketing RR

Drugi dobitnik za prethodni nagradni konkurs user posted image

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Nisam znala da ovaj konkurs i dalje traje, jer sam prvu objavu videla u martu ove godine i pomislih da je odavno zavrsen!
Kao lekar, propisivala sam Apis Golu mnogim mojim malim pacijentima sa upalom grla i problemima sa nosicem, a Broncamil sirup za kasalj.
Iskustva roditelja su pokazala da su preparati efikasni i da ce ih i dalje koristiti i preporucivali su jedni drugima.
Meni ostaje da kao buduca mama ( za par meseci cu dobiti prvu bebu ) i ja iste licno isprobam i podelim svoje utiske sa vama.
Srdacan pozdrav za RR tim kao i Pharmalife kompaniju! Samo tako nastavite... user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.1.2017 23:12:42   
marketing RR

Treći dobitnik za prethodni nagradni konkurs user posted image

IZVORNA PORUKA: Bubamara14

prva beba, prva prehlada... PANIKA!
Po preporuci apotekara u naš dom je došao FITOBALM. Mazem bebu po leđima i grudima..., mentol... to je miris koji se širi sobom,
lakse disem i ja..., a tek beba... sigurno je tako.
Par dana korišćenj sve ok.
Punih 11 meseci, početak prilagođavanja u obdaništu. 3 dana idemo, 5 bolujemo.
Kašlje, pun šlajma, dr prepisuje BRONCAMIL.
2X DNEVNO 7 DANA SUPENA KAŠIKA ..., šlajm izbačen, beba zdrava.
sada malo kašlje, Fitobalm i broncamil su na dohvat ruke, jer prirodno je- ne može da škodi..
Oktobar mesec kišovit i hladan. Pravo vreme za curenje nosa, kašalj... ali uz prave preparate mi nemamo tih problema. Broncamil sirup se može
koristiti kao dodatak ishrani i tako ga i koristimo. Verujem da smo njegovom upotrebom mogućnost za prehladu sveli na minimum.
Hvala !!!
user posted image
user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Bubamara14)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.1.2017 23:13:30   
marketing RR


Četvrti dobitnik za prethodni nagradni konkurs user posted image

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Mi smo igrom slucaj koristili , i koristimo svasta nesto od Pharmalife-a.
Fitobalm, i apis gola je nesto sto je u nasoj kuci must have. Maksim toliko voli Apis da ga po ceo dan drzi u ustima, sam sprica (mozda i previse user posted image ) i super je sto nema natezanja sa stavljanjem.
Mi koristimo jos Ferro C, zbog slabije krvne slike, koji je isto sjajan i dosta nam je pomogao sa podizanjem gvozdja.
Koristili smo i Isilax kod zatvora, doduse popili smo jednu kasicicu i resili problem user posted image
U sustini sve zajednicko svim Pharmalife preparatima, koje smo mi koristili, je to da ih deca vole, da nema natezanja kod davanja i da ih moj Maksim rado uzima.

Ovako mi pijemo Ferro C user posted image


user posted image


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
15.1.2017 23:17:46   
marketing RR
Dragi dobitnici, pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona,

Čestitamo još jednom na osvajanju sjajnog Lifemedic paketa user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
16.1.2017 8:31:10   
Dragce86
Hvalaaa punooo RR timu i Pharmalife kompaniji!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
16.1.2017 9:02:48   
wivern
Jeeeej kakav divan sponzor user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
16.1.2017 11:02:09   
IvanaSK RR
Divno! Čestitam dobitnicima i svaka cast sponzorima user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
16.1.2017 11:48:47   
nikiteki
Cestitam dobitnicima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
16.1.2017 16:53:56   
LauraAndrija
Cestitam!user posted image

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
23.1.2017 23:34:40   
IvanaU
Kada je nasem sinu sa godinu i po bilo crvenkasto grlo doktorka nam je preporucila jedan sprej, ali sam ja, ( sto zbog preporuka po forumima, sto zbog preporuke drugarice farmaceuta) kupila Apis Golu i Fitobalm, da se nadje. :-) Utisci su bili odlicni. Crvenilo je brzo nestalo, kasalj se nije javio. I pre nekoliko dana ista situacija i Apis Gola je resila crvenilo. Fitobalm obozavamo. :-) Ubedjena sam da zahvaljujuci Fitobalmu Todor nijednom nije imao zapusen nosic vec nekoliko meseci i aparat za izvlacenje slinica bas dugo ne koristimo.
Bila sam skepticna kako cemo se izboriti sa prskanjem Apis gole, ali on je sam trazi i sam stavi u usta, suprug ili ja samo prsnemo, a Todor samo mljacka. :-) Problem je samo sto bi on hteo vise od preporucene doze : ) Za Fitobalm imamo ritual, ja mazem njega, on maze tatu :-) I kad tata nije tu, on uziva kad mu mazem Fitobalm.
Nazalost, zbog virusa koji nas u vrticu nisu zaobisli, krvna slika nam se bas pokvarila u poslednjih 20-ak dana i sutra pocinjemo da pijemo Ferro- C.
Ubacila bih i sliku, ali ne umem :-)


< Poruku je uredio IvanaU -- 23.1.2017 23:42:15 >

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Napiši iskustvo i osvoji PHARMALIFE PAKET...
26.1.2017 17:21:36   
Bloger
Evo da podelim i ja svoje iskustvo sa pharmalife preparatima. S obzirom da sam farmaceut susrećem se u apoteci sa velikim brojem preparata za imunitet i apetit, sprejeva za decu, s obzirom da dugo znam za pharmalife proizvode imam izuzetno dobro iskustvo u preporuci pacijentima posebno bih istakla preparat Isilax koji vrlo često preporučujem kod dece pokazao se izuzetno delotvoran kod zatvora, deca ga prihvataju zbog prijatnog ukusa a vrlo je odličnog sastava, isto tako bih istakla fitobalm s obzirom da sam od skoro mama poznato je da bebe ne znaju da iskašlju sekret fitobalm je odličan za umirenje nadrazajnog kašlja i bezbedan je za bebe, takodje sirup Immuno je jedan od najviše traženih sirupa jer se odlično pokazao u jačanju imuniteta kod dece jer u sebi između ostalih sastojaka sadrži zadovoljavajuću koncentracije cinka koji je od izuzetnog značaja za deciji organizam. Istakla bih i vrlo pristupacnu cenu preparata pharmalife za kvalitet koji dobijamo. user posted image Pozdrav 👋

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here