|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 19:06:10   
Trcosava
Sve potpisujem. Mislim, ponekad se probudim noćom da šiškim, ali ne zavirujem u frižider. I ovako gledam da što više žmureći odem do wc-a, da se ne rasanim.user posted image
IZVORNA PORUKA: vonavoj

nikad nisam ustajala da jedem nocu,sreca,inace bi bila kao tenk,i ovako sam blizuuser posted image user posted image



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 19:27:04   
wivern
Trco pazi da se ne ugojis user posted image sva si mi ti na note, zmuri pored frizidera.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 19:41:17   
Mala Elena
Trco, cuvaj se da se ne zaneses...meni se desavalo da zaspim na soljiuser posted image ...elem, zato sam kasnije uvela praksu da ustanem, popijem malo vode, protrljam oci pa u wc.user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.9.2014 21:08:09   
doktorkakristal
TRCO pazis na liniju jel user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Noćni obroci u trudnoći
21.9.2014 13:55:11   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

TRCO pazis na liniju jel user posted image


iju pa da li vam ličim kao neko ko pazi na liniju? user posted image user posted image

Elem, setih se baš ove dteme danas. Noćas mm ustajao da šiški, pa kaže svratio sam do kuhinje da pojedem malo bombona user posted image
U to se uključuje i moja mama, kaže ona je noću u trudnoći jela. A ona je bre konkretno jela. Kaže pržena jaja i paradajz. Pitam je ja, kako ti se bre dalo u pola noći da pržiš jaja?? ''A pa nisam ja, ili tata ili baba'' user posted image

MM se umalo nije prevrnuo sa stolice. Pogledali smo se samo ahahahah

Meni je stvarno problem da zaspim noćom kad se rasanim. Bre divim se ljudima koji ustanu noću i ops čim dotaknu jastuk - spavaju.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Noćni obroci u trudnoći
21.9.2014 16:16:49   
wivern

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Meni je stvarno problem da zaspim noćom kad se rasanim. Bre divim se ljudima koji ustanu noću i ops čim dotaknu jastuk - spavaju.

Ovo sam ja, ne treba mi ni jastuk.
Ali znas, i meni mm uvece pravi da jedem, ne pravim ja sama user posted image Neka se zrtvuje malo za nase dete user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Noćni obroci u trudnoći
22.3.2016 13:49:07   
IvanaSK RR
Slazem se sa Trcom, i ja imam problem da zaspim ako se rasanim. Svaka cast tim ljudima koji zaspu cim dotaknu jastuk, tj. blago njima.
I ja gledam da zmureci odem do toaleta i nazad user posted image
Ako bih razmisljala o hrani, onda uopšte ne bi spavala.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Noćni obroci u trudnoći
3.4.2016 13:28:43   
marinic
ja sam u prvoj trudnoci imala te nocne obroke, znala sam da ustanem oko 3 sata i jedem, uglavniom bananu, neko voce, ili neki kolacic,a u drugoj mi se ne jede, caki ne jedem kasno smeta miuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Noćni obroci u trudnoći
30.12.2016 6:31:17   
mama radojka
Zdravo drage mame. Ja sam mama 6 nedelja i ovo je moja prva beba. Nista ne znam i sve me plasi, sve mi je novo. Moja beba ima 6 nedelja i vec par noci se ne budi da jede, jede oko 22h, pa tek oko 5h, ne znam da li je to normalno?! Inace je jeo na dva sata.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Noćni obroci u trudnoći
30.12.2016 7:25:55   
emicaa
draga mama radojka,kopirala sam ti post u odgovarajucu temu klik

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama radojka)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Noćni obroci u trudnoći
15.1.2017 12:15:09   
Bunnyca
U prvoj trudnoci nsam jela ni danju, a kamoli nocu, ali sam zato jela nocu kada sam se porodila, i tada sam se i najvise ugojila.
Kako se beba budila, da bih mogla da budem prisebna, ja sam odmah kretala ka teglici eurokremauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Noćni obroci u trudnoći
17.1.2017 9:33:15   
vocicana
Znaci nije mi na pamet padalo da se dovucem do frizidera, nocu?!Ma ni veze nije bilo. Ja sam spavala kao top, u prvim mesecima piskenje svaki cas nocu, ali cim se vratim ja zakucavam u mikrosekundi! Hvala ti Boze za miran san. Ni u 9-tom nisam ustajala ni za piskenje, uspevala sam da se kontrolisem do jutra, p akada zasednem, ne ustajem pooooduze.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Noćni obroci u trudnoći
18.1.2017 22:05:53   
Skockica
Uh ja sam u prvoj trudnoci imala te napade u 12/1 kad mi se jela pasteta sa hlebom i eto Vasilije obozava pastetu. Sad nemam takve prohteve uglavnom preko dana jedem sta mi se jede, a nocu jedino sto mi se trazi je san. Dobro, mozda jos nesto khm khm user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Noćni obroci u trudnoći
20.6.2017 22:51:42   
Dragce86
Nisam imala nocne obroke ali sam jela do 00h pa sam nakon toga nesto kasnije lezala :D Hocu reci, nisam se nocu budila da jedem, al sad kao dojilja to radim :D

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Noćni obroci u trudnoći
6.11.2017 14:48:41   
mama Jo
Nikada nisam imala obicaj da jedem nocu, pa tako ni u trudnoci. Prosto vecera nam je oko 19:30-20:00h i jedem lepo i nemam potrebu ni za cim kasnije...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Noćni obroci u trudnoći
6.11.2017 19:01:38   
Mala Elena
Sramota jeste ali ja sam skoro jednu noc isla do wc-a i vratila se u krevet, nisam mogla zaspati od neke praznine u zelucu, nije blo sanse, tako da sam ustala da izgrickam jedan keks .

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Noćni obroci u trudnoći
6.11.2017 22:52:44   
madre
ME, nisam najbolje razumela sta je sramotauser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Noćni obroci u trudnoći
2.12.2017 0:49:42   
Srecko47E
U trudnoci sramote nema.
Ja sam cesto nocu jela.
Pa cemu sluzi svetlo u frizideru ako ne za nocno preZderavanje
U mom slucaju

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Noćni obroci u trudnoći
26.2.2018 14:48:47   
Dora89
Ja se uveče samo svalim u krevet, nemam snage ni da jedem. Jela sam noću kad se beba rodila, a bio je period slava, i ja, kako dolikuje, da se ne bace kolači. user posted image Ugojila sam se još dodatno posle porođaja, pa sam sredila težinu kad sam počela noću, dok beba plače, da jedem voće.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Noćni obroci u trudnoći
26.2.2018 14:51:26   
mama Jo
Nisam imala potrebe

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Noćni obroci u trudnoći
26.2.2018 18:20:26   
Sarav
Harala sam po frižideru stalni, zato sam se i ugojila 20kg

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Noćni obroci u trudnoći
26.2.2018 18:29:39   
Mala Elena
Sarav jel si skinula?user posted image
Ja nisam nocu, samo vodu.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Noćni obroci u trudnoći
26.2.2018 18:31:10   
Sarav
Skinula 15, više ni ne želim. Nisam držala dijetu, kako beba raste kretala sam se više.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Noćni obroci u trudnoći
26.2.2018 19:55:51   
mama Jo
Ma u trudnoci nista nije zabranjeno pa ni nocni obroci

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Noćni obroci u trudnoći
29.3.2018 9:55:21   
Dragce86
Ja sam pocela da grickam stapice ili smoki kasno, posle 23h a nekad i plazmu i mleko pojedem sa bebom :) Nisam ponosna na to, ali ako ne pojedem nesto, krce mi creva i celu noc nemam mira :P

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here