|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 14:16:36   
suzi kju
Hoće Eco,mislim da samo treba još malo da se opusti i prohoda lepo.
Mene to sredjivanje celog stana čeka sledeci vikend kad se vratimo kuci, Uh.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 14:22:01   
eca89
Njemu to smeta, kaže kako mi se da i da stalno stalno čistim!
I ormare sam pomjerala, ma sve, prozore, zavjese!
Sutra moram deke, a i njene plišane igračke! Mnogo ih brate ima, 3 mašine, a u mašinu mi staje 7kg, a mi smo joj kupili samo medu jednog kad se rodila, ovo je sve dobila! A, kupe prašinu da je to strašno, mnogo me nerviraju!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 14:25:27   
Sanjica26 RR
I ja cekam da se moje probude, pa barem.da obrisem u kuhinji prozor. A kad vec to krenem da radim onda cu da usisem, prebrisem elemente u kuhiniji.
Moguce Eco da sam se umorila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 16:12:12   
mati
Ja sredjujem jedno po jedno, ili ako ceo stan, onda se mm i ja podelimo.
Cekam Mitu da zadrema, pa mu se mozda i ja pridruzim, nesto me obara ovo (ne)vreme.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 16:16:46   
Anck Su Nmaun
Ja bez problema ostavim curice i odem aa V sa odremam, znam da ce biti dobre.
Danas je bas nesto u elementu, spavao jztros pola sata i malopre... a ja sami sto ne zaspem stojeci..uffff
Cekam mm da stigne sa Zlatibora da ga preuzme user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 16:19:40   
mati
Mi legnemo svo troje, a Maki se igra u dnevnoj i gleda crtace. Mada sto kaze Ivana, videcemp kad pocne skola i ucenje. Koristi dok mozes.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 17:07:50   
emicaa
ala ste se raspisale,nema sanse da sve procitam.Samo da vam mahnem pa da pravim veceru.David spava kao zeko,pola sata i gotovo.Danas sam se spustala sa njim niz tobogan,odusevio se.Posle smo se ljuljali zajedno.
MM i ja smo dana oboje krpe u ruke i brisi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 18:35:53   
Mariya
Dan mame.
Ustvari sad je već i veče.
Vidim sve spremate user posted image meni bila sestra i spremila kuću,mm dolazi društvo večeras da slave.
Suzi user posted image za drugaricu, sad će i seka za njom!
Jao,maraj, šalji mi malo tog medenog srca,njam, odmah sam se setila onih medeno srce mafina, ima recept na RR, uh kako bih smazala nekoliko! Otkako sam se porodila jedem kao provaljena, nije ni čudo kad je dosad mali pojeo mene.
Sutra na otpust dolazi fizijatar da ga pregleda pa ćemo znati na čemu smo. Koliko je loše ručica.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 18:59:06   
Milena18
Veče!
Pročitala sam sve što ste pisale u poslednja dva dana i sve mi se pobrkalo...
Mariya, nadam se da mališu ručica ne boli i da ćete vežbama sve to srediti. Kako si ti, osim što si gladna user posted image ?
Mi smo ceo dan negde lutali. Prvo smo išli na berzu ploča, pa kući na ručak, pa opet u šetnju. M je ponovo u vrištećoj fazi, uši nam otpadaju. A tako je radosna dok to radi.
I ja ogladneh, mm pravio neke perece sa lanom, suncokretom i susamom, čekam da se ispeku, pa da navalim.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 20:20:03   
Mariya
Jao Milena ne pitaj, samo ću da kukam! user posted image boli me svašta, valjda se sve vraća polako na mesto pa zato, kukovi,leđa,prepone. Bradavice mi se raspadaju.brinem se za mališu.
Ali da napišem i nešto dobro,krenulo mi mlekce! Mališa pomera prstiće na toj levoj ruci i steže jače nego juče, pa je valjda i to dobar znak.
Večerala sam 3 kriške hleba sa maslacem i marmeladom i onda u sobi još pojela plazma sendvič i elvita keks. I opet nisam sita! Milena,šalji te perece user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 20:34:09   
Duškić
Mariya, mazi bradavice obavezno. I posle podoja uzmi malo strcni mleko i premazi bradavice. Bice dobro bebac, vezbice i sve ce biti super user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 20:37:13   
Khaleesi
Vece mame... Mariya dobro da imas apetit to je superuser posted image samo jedi zbog mleka, a bice bekac ok videces...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 21:14:40   
mati
Zdravo majke. Meni je nesto lose i vec smo svi u krevetu.
Marya mene je stomak najvise boleo dok beba sisa tih prvih dana. Pa sve me zivo boli, on vuce li vuce, ali ipak preovlada neka toplota oko srca i sreca.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 21:20:15   
emicaa
Mariya mnogo mi je zao Leona,ali bice to dobro vidjeces.Znas sigurno i ti to,posle podoja kad namazes mlijekom bradavice nemoj sojke odmah pakovati,nek se osuse ovako.Meni su to u bolnici rekli

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 21:52:25   
Milena18
Mariya, super za mleko, a i za apetit! Ja sam se projela tek jedno nedelju dana posle porođaja i od tada nisam stala user posted image Šaljem ti jednu turu pereca, još su vruće.
Javi sutra šta je rekao fizijatar.
M siki, nadam se da će zaspati malo ranije večeras, skoro ceo dan je bila budna. Mi smi skinuli "Manchester by the Sea", pa ćemo gledati ako ne zaspimo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 22:35:26   
branki*
mame,zavrsih sad tortu..pijuckam vino,pa cu na spavanje..imam sutra posle skole jos svasta da radim...mariya,super za mleko,mazi lanolin mast na bradavice non stop.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 22:40:09   
Maraj
Vece mame. Ja da gvirnem , pa odoh na spavanje.
Mariya , saljem brzom postom user posted image bas mi je socan ispao.
suzi user posted image za A

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 22:41:10   
Sanjica26 RR
Odoh i ja spavati. Mozda vu sutra pre casova da vidim neke haljinice. Prodaje neke poznanica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
26.2.2017 22:58:20   
Skockica
Da vam pozelim dobro vece i laku noc.
I ja cu uskoro u krevet, sutra ujutru imam termin kod dr, pa ako me ne zadrze jos sto obaveza posle toga. Danas smo proveli divan dan porodicno, pisala sam u drugim temama pa da se ne ponavljam.
Grlisa za sve.


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 6:56:06   
IvanaSK RR
Dobro jutro i ovde.
Ja se trudim da manje jedem, pa se tako trudim da preskacem i postove u kojima pominjete hranu user posted image
Sanjice, slikaj nam haljinice :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 7:33:50   
Sanjica26 RR
Dobro jutro drugarice. Moji otisli. Stavljam pasulj za mm, pa sam slobodna dok ne krenem na casove. Ne znam sta bi sebi na vodi. Verovatno cu makarone.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 8:00:39   
IvanaSK RR
Krompir u rerni :), pirinac...
Ja nemam pojma sta cu za ručak danas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 8:24:42   
Sanjica26 RR
Ivana, krompir ce mi biti hladan ako ga spremim. Pirinac nesto ne volim. Izdrzacu ovu nedelju. Makarone cu. Sad sam napravila vocni sejk sa ovsenim pahuljicama. I super. Grickacu pecen kikiriki.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 8:34:24   
IvanaSK RR
Nosis to na posao?
Ja obožavam pirinač, skuvam ga pa dodam, na primer, ono povrce za rusku.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Razgovori mama 02/17 [chat]
27.2.2017 8:38:14   
Sanjica26 RR
Ne nosim na posao. To mogu za veceru da spremim, pecen krompir.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.2.2017 8:39:45 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

da li vam se svidja ime Uros?
pisuljica

:)

da (52%)

ne (48%)


Ukupan broj glasova: 88

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here