|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 22:46:33   
vocicana
Dobro vece mame.
Hej pa ovde se svasta izdesavalo.
Maryia, bice beba ok, sada sam procitala sta si pisala. A sto se sestre tice, ovako stoje stvari. Nejelo i nespavanje naravnouticu na kvalitet krvne slike ali kod sestre se nesto desava sto odvlaci krv negde. Hello, pa to je hemmoglobin oko 60-70...to je prenisko. Naravno da je morala primiti transfuziju, a ni ispitivanje nije nista cudno, Radice se uz abdomena, grafija pluca, ginekoloski pregled, sve pretrage krvi, verovatno ce biti i gastroenteroloski obradjena. Sve to mora, plus hormoni stitnjace, kao i verovatno tumorski markeri.
Javljaj sta se desava,
Devijke dva puta sam zadremala dok sam juckala post, ljubim vas do jutra

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
24.3.2017 23:25:53   
Mariya
Veče mame!
Mi u krevetu. Jedva držim oči otvorene. Preumorna sam. Em ne spavam kako treba tj kako bih htelauser posted image počela sam da obavljam skoro sve po kući, ujutro spremim doručkove,popakujem mašine,danas sam i L odvela kod zubara,pa šetam sa mališom po sat vremena sad kad je lepo vreme, nosam ga ceo dan i još se bavim sa devojčicama, nemam kad ni da odmorim. Srećom dojim ga ležeći pa bar onda malo prilegnem ali slabo mi to pomaže. Mm nije kući do 6 uveče, i juče sam mu rekla svašta. Nervira me baš u zadnjih nedelju dana.
Sestru su pustili za vikend iz bolnice pa sutra idemo da je vidimo.
A za nas, razmišljam se čak i da nađemo stan u Ns za te 3 nedelje,onda ne moramo da se vozimo svaki dan,tamo smo a nismo u bolnici, ali mi je to baš skupa varijanta. Samo stan, plus režija bi nas izašlo duplo više nego da putujemo svaki dan. Ma samo da ne ležimo tamo. Ja sve mislim da on nije slučaj koji treba da leži u bolnici, nije on bolestan ili ne znam ni ja koliko povređenuser posted image ne znam što to dr forsira. odradimo terapiju i kući. Videću da izdejstvujem kod naše dr.
Voci sad vidim šta si pisala,upravo to joj i rade,danas je bila kod ginekologa i još nešto su joj radili pa u ponedeljak nastavljaju.
A moj dečak je juče na kontroli dizao ruku do ramena, danas je već podigao do uhauser posted image
U snu se proteže, diže ruke iznad glave, pa se sad sve manje nerviram jer vidim da može, samo nema snage i mišiće da to radi svesno. E sad,ostaje mi da se nadam da me neće skenjati za 3 nedelje nego da će biti sve bolje i bolje, kao što je bilo do sada.


< Poruku je uredio Mariya -- 24.3.2017 23:37:52 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 6:55:05   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Mariya, bravo za podizanje ruke user posted image
Lepo sto su sestru pustili kucu malo.
Voci, umor te stiže, moras malo da odmoris.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 7:15:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mi lezimo. Cula sam Sofiju da se probudila, ali se vratila u krevet. Svasta imam da radim. Videcu kojim redom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 7:29:22   
branki*
jutro,mame i od mene-!
boka se probudila,ja sa njom,ostali spavaju.mene danas ceka rucak..pijem kafu,ajte!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 9:50:20   
suzi kju
Jutro drage moje user posted image
Od 6 sam budna skupljala pa širila veš, spremila doručak pa sad da pristavim ručak ali ne znam šta ću. Odoh do prodavnice da kupim šta mi fali .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 9:53:58   
Sanjica26 RR
I ja sam se Suzi probudila pre svih. Sirila ves i vadila sudove iz masine. Sad cu da usisam. I da polako spremam ruckic. Posle sa T kad dodje mm po poklon za rodjendan. Sutra ima kod drugarice rodjendan.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 11:06:44   
Maraj
Dan mame. Mi vodili L na šišanje. Drao se kao magarac. Sline , suze , bale , ma nema sta nije izlazilo iz njega. Sad smo ga okupali i zaspao je od umaora. Inacr nocas mu se nos zapusio pa je malo i spavao. A od jutros nos curi li curi. Sta mu je sad , ko ce ga znati....

Mariya , divno za rukicu. Bice to sve super user posted image sto se bolnice tice , nekad imam utisak da guraju , da se ostane u bolnici , da bi se popunilo meso....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 11:29:24   
IvanaSK RR
Maraj, jel problem zvuk masinice ili generalno šišanje? Mozda da ga vodis u one decije salone.
Ja sam imala par dece koji u početku nisu voleli sisanje, ali u saradnji sa roditeljima uspela sam da posle dolaze za osmehom. Pevala sam, pricali o crtacima, pustala na mobilni crtace... Svasta nesto..
Imala sam i situaciju gde roditelji sede i citaju novine, a dete place, vristi, pomera glavu, a oni bi jos neke komplikovane frizure user posted image jednom prilikom sam rekla da ja stvarno ne mogu dete da osisam, naročito, tako kako zele.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 12:34:54   
Milena18
Dobar dan! Samo da se javim na kratko.
Mariya, mnogo mi je drago za ručicu! Ojačaće on brzo.
Maraj, a da li ste probali da ga šišate vi kod kuće?
Lepo provedite dan, žene. Ja odoh da napravim ručak, pa napolje.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 19:07:06   
emicaa
Maraj sad se sjeti onog nedam siske iz maksimovih avantura,a tata kaze Maksimu,siske da se skrate da budes ljepsi od tate user posted image
Dora se brcka,David nesto kmekav.Mislim znam sta mu je,nije se naspavao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 19:33:05   
Sanjica26 RR
Emice, dobijam rogove zbog Maksima. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 19:51:51   
emicaa
Sanjice isto nam je.Dora je odusevljena user posted image ali ne branim joj da gleda jer zanimljivo pricaju user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 19:54:21   
Sanjica26 RR
Ma, ne branim ni ja njima ali mi ide na zivce. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 19:55:29   
IvanaSK RR
Moja maca crkava od smeha kad Maksim place user posted image
I Andrea je kenjkava ceo dan, nosam, pevamo, igramo, sve sam joj igracke izvadila... Al je zub ubija, mislim.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 19:55:36   
branki*
privodi se i ovaj dan kraju...boka spava,boza ce valjda jos malo,pa jela palacinke,pa sam sama sebi nesto teska..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 19:57:46   
Duškić
Cao mame, mi produzavamo boravak kod moje mame. Ceo dan su napolje i evo sad zaspali. A tek pitu sa mladim zeljem sto voli cerkica...Malo nas internet zeza. Pozdrav..
user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 20:07:49   
emicaa
Sanjice najjace mi je kad su na bazenu i pocne oluja pa trce do auta jer ce pokisnuti do gole koze a auto kabrio user posted image
Dora konacno ima sve zuve,jesam li pisala vec user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
25.3.2017 23:35:42   
Mariya
Veče mame!
Mi svi u krevetu... Bili smo danas kod sestre, dobro je, H ju je maltretirala svo vreme dok smo bili tamo, nije joj dala mira, jako je voli pa je svuda voda i traži i sve oko nje mora sestra da radi. Dobila je gvožđe i još nešto da pije, da odradi nalaze koje treba pa na kontrolu, ne vraća se na ležanje u bolnicu. Svekrva je hrani, danas joj spremila blitvu, donela joj kuvani paradajz,da joj snajka ozdraviuser posted image
Ko je taj Maksim o kom pišete?
Jeeej, emice, hoće li onda konačno početi da spavauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 7:15:49   
IvanaSK RR
Mariya, evo stavila sam link Maksima u temi Klik
Dobro jutro!
Duskic, Pozdrav i tebi, uživajte kod mame.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.3.2017 7:48:21 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 7:54:23   
suzi kju
Dobro jutrooooo

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 7:59:13   
branki*
jutro,mame!ja ustala i pijem kafu..
duskic,uzivajte kod mame!
volim ovu jutarnju kafu u tisini...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 8:15:44   
IvanaSK RR
Evo, dobro jutro vam zeli i mali Kica user posted image
user posted image

Kod nas nije tisina :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 8:28:08   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kica je sllatka kao bombonica.
Mi smo se probudili sem T. Sofija je pocela da kaslje. user posted image Izgleda joj je pao imunitet zbog stomacnog.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 03/17 [chat]
26.3.2017 8:31:36   
eca89
Dobro jutro mamike, Ivana pravi je medenjakuser posted image !

Jao moja A., je prava maza, ujutro kad se probudi pređe kod mene u krevetu, da se mazimo i ljubimo. Kaže mi da me voji do meseca i zezdauser posted image !
Kako sreću čine male stvari, koja je to sreća, kad vidite koliko vas to malo biće voli, rastopim se sva, ljubav moja.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here