|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.3.2017 11:47:12   
vocicana
Jao boze, kada se setim, prvo lohije, bitka sa uloscima skoro tri nedelje, pa cim sam ih skinula nije proslo ma kakvi ni 10 dana, eto ciklusa. I tako non stop sve na po 20-23 dana.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.3.2017 11:52:00   
mali_mis
I kod mene je bio kratak razmak izmedju lohija i menstruacije. Nisam imala sansu ni da se odmorim od krvarenja i ulozaka user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.3.2017 12:09:48   
Duškić
Kod mene sest meseci...kako sam bila besna zbog ciklusa. Neke zene koje doje i vise od god.nemaju ciklus. Ali individualno je to user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
6.3.2017 12:27:55   
vocicana
Ma bzv, ali tako je kako je. Ja Duskic nisam dojila, borila sam se nekih 9-10 dana i nije bilo saradnje izmedju mene i sina, namestala sam se, otvarala usta, sve smo radili ali on nije to naucio. MNogo patim zbog toga, ali nije tema. Neka su samo zdravi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
9.4.2017 18:38:40   
Skockica
Zovite me baksuz godine! Danas ravno 40 dana od porodjaja dobila. Jeste da sam posle porođaja krvarila svega desetak dana, ali ipak... A dojim, znaci nema pravila.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
9.4.2017 19:30:16   
Mariya
O Skockice, baksuze!! Pa nije valjda!!
Kod mene još uvek narandžasto, nikako da budem bez uložaka.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.4.2017 11:58:17   
sonyasha
Kod mene oba puta došla mesec dana od prestanka dojenja, znači 13meseci + mesec dana! Skoro dve godine pauze user posted image sada čekam drugu mecu, valjda će odmah da ide redovnouser posted image jel se vama odmah normalizovao ciklus?

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
10.4.2017 19:14:47   
veselicaa
Ja pre 4,5 dana mislila da sam dobila,evo jos uvek nista,pomalo nesto ali nikako da krene.
Inace kada sam dojila smizle,dobila sam prvi put posle 7 a drugi posle sest meseci.


< Poruku je uredio veselica -- 10.4.2017 19:18:57 >

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.4.2017 21:12:01   
SaraLana
E kako u trudnoci odmaramo od ulozaka i odviknemo se na koriscenje istih,ovo nakon porodjaja ne znam sta me snaslo :D
nakon prvog porodjaja tacno posle tri meseca stigla i tetka...a sad cemo da vidimo kako cemo proci jos se druzimo sa mrezastim user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
17.4.2017 22:04:59   
suzi kju
Ja se ni u trudnoći nisam odmorila od uložaka, 3xdnevno utrogestan vaginalno, lohije prestale 30.10.ja dobila 16.11.i od tad redovno. Grozno! !!

(odgovor članu SaraLana)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.4.2017 11:58:52   
krin 40

IZVORNA PORUKA: krin 40

Ja posle obe trudnoće nisam dobijala sve dok sam dojila(10-11 meseci).Praktično sam zaboraviljala kako veštica izgleda.😃



Nadam se da će se "istorija" ponoviti i ovaj put😃


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
18.4.2017 19:14:59   
Sarav
Blago vama koje ste se odmorile od menstruacije neko vreme nakon porođaja. Sa prvom bebom sam krvarila 40 dana nakon porođaja i čim su stale lohije dobila sam mecu iako sam dojila godinu dana, a sad sa drugom je prošlo 3 nedelje od porođaja i nadam se da se ovaj put neće ponoviti priča. Već su me sad smorili ulošciuser posted image

< Poruku je uredio Sarav -- 18.4.2017 19:17:03 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.5.2017 0:25:46   
vbojana
Caos, nadam se da sam potrefila pravu temu.. Porodila sam se pre 2 ipo meseca, nisam dojila bebu..kratko. Krvarila sam skoro mesec dana, i ubrzo i dobila, 10ak dana po prestanku krvarenja. Trajalo mi je bas dugo i islo bas ouno, mislila sam da cu dobiti odliv.. 10 dana mi je trajalo, a cak 7 sam baaaas krvarila.. Sledeca menstruacija je dosla posle 23 dana, tacnije 20og aprila, isto je trajala dugo, takodje sam puno krvarila.. Inace sam uvek dobijala na 25 dana. E sad, ja vec 2 dana imam simptome kao da cu dobiti, bol u donjem delu stomaka, a ne bi trebalo jos da dobijem, tek negde za 9 dana bi trebalo.. Bojim se da nisam trudna, nismo koristili kondom, mada je pazio, kao i uvek dok nismo odlucili da imamo bebu, tad se desilo iz prve.. Bojim se da mu se nije omaklo, kaze da nije, ali isto..bilo je par puta kriticno :) kad mogu da uradim test? Ovako me stomak boleo i na pocetku trudnoce...help

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.5.2017 13:21:34   
vocicana
Pa ako imas toliki strah, sacekaj jos koji dan, pa uradi test, ali hormonima stvarno treba mnogo vremena, da se srede i urede, sve znam. Ja sam paranoisala, mesecima nakon porodjaja, na kraju sam se resila da stavim spiralu, sada stvarno vise ne razmisljam.
Uradi test za par dana, pa polako. Simptomi se drasticno menjaju, posle porodjaja, ja sam postala nemoguca u pms-u, a simptomi dobijanja su bas takvikakve si navela, sve me boli, svakog meseca imam osecaj da sam tucena do pred smrt koliko se raspadam.
Ja sam dobila 32-gi dan posle porodjaja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.5.2017 13:36:02   
vbojana
I ja sam razmisljala da odem kod dr da mi preporuci neke pilule.. :/ ionako nisam bila na kontroli posle porodjaja, a trebala sam posle mesec dana. Samo me strah jer je rano za simptome, obicno me dan pred, ili dva, boleo stomak. Muz je jos juce hteo da kupi test, ali rano je, sacekacu par dana..
Bol i cudan osecaj u stomaku ne prestaje, cak me i budio..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.5.2017 13:39:17   
vocicana
Msm da to nema veze sa trudnocom, zaista. Opusteno. ALi javi se obavezno sta se desilo. Msm i da je period od 60 dana nakon porodjaja sasvim dovoljan za kontracepciju, sa pilulama, ali nisam sigurna da li smes ako dojis, vec sam zaboravila da li si o tome pisala. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.5.2017 15:09:38   
vbojana
Nadam se... Ne dojim, mozda nekih 15ak dana samo.. Javicu sta je bilo, evo skoro 3 meseca od porodjaja, ne bi trebalo da sam trudna, ali opet.. Kad se setim da sam samo cekala menstruaciju svaki dan i nosila uloske, a bila sam ustvari trudna, nije mi dobro :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
15.5.2017 23:19:33   
vbojana
Poludecu.. 25 dan, a ja jos nisam dobila, niti ima ikakvih naznaka.. Kada mogu da uradim test najranije? Posle koliko dana kasnjenja?

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
30.5.2017 14:00:29   
SaraLana
Nakon prve trudnoce to je bilo nakon tri meseca,a sada...evo proslo je dva nema vestice jos uvek. user posted image

(odgovor članu vbojana)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
20.6.2017 13:24:23   
Dragce86
Uh, ja dobijam 2x mesecno, jednom nekog 8.u mesecu a posle nekog 26.ili 29.u mesecu...Od porodjaja je proslo 5 meseci. Pre mi je uvek bilo na 28 dana, ali sad je sve poludelo. Nalaz ginekologa sa 6 nedelja od porodjaja uredan..Nadam se da su ovo samo hormoni koji luduju i da ce se smiriti. Ima li ko savet ili je slicno prosao? Da napomenem - dojim bebicu

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.11.2017 17:13:29   
degu

IZVORNA PORUKA: degu

Ja dobila tacno 2 meseca posle porodjaja, nije bas morala da zuri. Sad odmah trece user posted image


E da se demantujem, ovo ipak nije bio pravi ciklus, bilo je neko brljavljenje. Dobila sam sad posle 10 meseci i jako mi je obilna m, nikad nije bila takva

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.11.2017 17:16:24   
Mala Elena
Bravo degu, u pravo vreme, nije pozurila user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.11.2017 21:10:02   
mama Jo
Ja sam posle tei meseca imala neko cudno krvarenje vrlo kratko.... i onda posle 3 meseca pravo, a kada sam dr spomenula i to prvo cudno krvarenje koje je jako kratko bilo, ona je rekla da se sve to racuna kao menstr.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
7.11.2017 22:00:34   
Sarav
Ja sam sad nakon drugog porođaja dobila nakon 6 meseci i evo mesec i po ništa. Radila i test - negativan.
Hormoni još uvek luduju očigledno.

< Poruku je uredio Sarav -- 7.11.2017 22:01:36 >


_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Prvi ciklus posle trudnoće
13.11.2017 23:44:02   
MamaNecaVo
Uh kod mene je brzo stigla.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here