|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žvakanje
30.4.2017 22:14:01   
Anck Su Nmaun
Razmisljam da krenemo sa poparom mozda prihvati hleb onako gnjecav mada... i do sad je i naj manju mrvicu pljuvao.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Žvakanje
3.5.2017 22:18:04   
Duškić
Moj sincic voli da glocka koricu, valja mu prija sto ceska vilicu . A pre neki dan hoce da uzme smoki koji gricka D , ja mu dam iz moje ruke on pojede lepo gricka..a kad sam mu davala vec treci on malo vise gricnuo i progutao i poceo da se davi...Precrkla sam! Uh..Nece ni vodu ni nista, pa se uplasio pa ne plakaooo...


< Poruku je uredio Duškić -- 3.5.2017 22:19:05 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Žvakanje
4.5.2017 13:01:33   
emicaa
Anck jel n sve reaguje gadjenjem?
Srecom ja sa Davidom nemam tih problema,njemu je samo bitno da jede.Zato mi je Dora dusu vadila user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Žvakanje
4.5.2017 13:15:33   
Anck Su Nmaun
Pa na sve sto je iole krupnije sto se oseti pod jezikom. Sta da kezem kad je u vocu osetio proso i krenuo da povraca user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Žvakanje
4.5.2017 13:27:10   
vocicana
Ja sam davcno pocela da dajem Damjanu krupnije pasirano, sada vec ima stvari koje on polako gricka, kada uzme veci komad malo se izbeci ali pljune kada mu je mnogo. Sve jede fino. Jeste to problem, ali proci ce. Bas je smaranje kada nece da zvacu. Ali evo josnekih zubica na pomolu, ukapirace valjda cemu mu sluze user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Žvakanje
18.5.2017 10:32:39   
Anck Su Nmaun
Citam temu iz pocetka pa se tesim..vidim bilo je dece i sa skoro 2 god da su slabo zvakala.
Mene ovi vec jako pocinje da nervira! Prvenstveno jer nemam veliki izbor sta da mu dam da jede user posted image sem sto menjamo rucak ostalo nam sve isto.
Dam mu hleb u ruku on ga pipka prsticima ali u usta ziv ne bi stavio. Tako isto i keks. Cim vidi da je cvrsce nesto nema sanse.
Malopre mu dajem jaje peceno ona na vrh viljuske...samo ispljune momentalno ni ne pomuci se user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.5.2017 10:33:41 >

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Žvakanje
18.5.2017 10:36:36   
emicaa
Anck a da stavis pred njega pa da proba sam rukicom ubacivati u usta.Ili ga pusti da dobro ogladni.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Žvakanje
18.5.2017 11:47:17   
Anck Su Nmaun
Pa ja i stavim, al on to ne smatra kao hranu uopste da to moze da se jede user posted image onda mu priblizim ustima a on se zgadi ... kao ne pada mi napamet to da pojedem user posted image
On je od one dece koja nemaju problema sa tim da trpaju sve u usta user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Žvakanje
18.5.2017 12:56:37   
IvanaSK RR
Bas bezveze... Moja makar jede keksice, hleb, u stvari, jede sve sto joj dam u ruke. Ali kad joj dajem kasikicom pljuje ako su veci komadić.
Anck, nemoj da se brines toliko, pre ili kasnije ce jesti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Žvakanje
18.5.2017 15:01:37   
Anck Su Nmaun
Evo citav dan sam u temi.. citam. Viidm dosta dece je bilo tvrdoglavo kao on. Pa iskreno izbor nam je mali. Ne znam vise sta da mu dajem da jede a da pasiram ....palacinke pasirane user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Žvakanje
15.6.2017 15:09:20   
Anck Su Nmaun
Ovo je komedija! Dajem.mi izgnjeceno i na svaku kasiku krene da se gadi i posle 10 se ispovraca...tacno cu poludeti!
Cak pokusava i prstima da.izvuce iz usta user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 15.6.2017 15:10:34 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Žvakanje
15.6.2017 18:37:19   
IvanaSK RR
Anck, nemoj toliko da se nerviras. Vremenom ce doci to na svoje.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Žvakanje
15.6.2017 18:57:54   
vocicana
Anck. pasiraj mu kada jevec takva situacija,, nemoj da se toliko brines. Moj se isto gadio u pocetku, mada sam ja doduse jako rano pocela da mu dajem krupnije pasiranu hranu, tako da se samo dva tri puta nesto kao namestao da ce da povraca, ali sada vise ne. Forsiraj ga da sam gricka zubicima, sve sto mozes daj mu. Proci ce tafaza, valjda i kada se socijalizuju, krenu sa decicom da ruckaju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Žvakanje
15.6.2017 22:01:55   
Anck Su Nmaun
Voci ja mu dam u rukicu ali on nece da stavi u usta. Uzme.smoki i igra se mrvi ga, i sve ostalo tako.
Kasnije jwpojeo sve do kraja kad ga je tata hranio valjda dobro ogladneo. Al ne bih tako da ga izgladnjujem. Trudim se sve sto mogu da gnjecim.da.mu dajem tako sto ne moze pasiram.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Žvakanje
15.6.2017 22:08:24   
IvanaSK RR
Voci, i ja sam rano maci krenula da dajem pasirano i komadice, ali nesto nije znacilo.
Ona gricka sve što stavi u usta, ali kad krenem kašikom da je hranim, ona dobije nagon za povracanje ako su komadići u pitanju.
Sa druge strane, nece do skole jesti kasastouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Žvakanje
19.6.2017 14:41:55   
emicaa
Da pohvalim pile,upravo je pojeo pola kiflice.Zvace kao blesav user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Žvakanje
19.6.2017 15:22:17   
Anck Su Nmaun
Ma.ja se ne bih mnogo sekirala da ne idemo u vrtic za dca meseca. A sa druge strane poceo je filozofira pa mu se neke kasice bas i ne dopadaju. Pa ne mogu mu blendirati musaku i tako nesto. A za ovw blendane moram sad da smisljam neke ukuse a i ovako me boli glava vise od kuvanja i spremanja.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Žvakanje
19.6.2017 15:34:33   
Sanjica26 RR
Anck, treba da pitamo Suzi kako su njene malene prihvatile u vrticu zvakanje. Znam da je i ona imala problem sa njima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Žvakanje
19.6.2017 17:15:33   
Anck Su Nmaun
Suziii javi se user posted image
On kad vidi da mi nesto jedemo odmah bi i on al cim oseti da nije kasasto predomisli se user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Žvakanje
19.6.2017 17:55:34   
Milena18

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Da pohvalim pile,upravo je pojeo pola kiflice.Zvace kao blesav user posted image

Super user posted image
Mi smo daleko od ovoga, a i ja brinem zbog vrtića. Ona isto ima nagon za povraćanjem kad naiđe na krupniji komadić, ne baš uvek ali često. Mada, ne znam ni čime bi žvakala kad ima samo donje jedinice.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Žvakanje
19.6.2017 18:04:57   
emicaa
Milena i David ima samo donje jedinice.Posle je grickao i bananu.Ali nju je lako ona je mekana

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Žvakanje
19.6.2017 23:37:59   
Milena18
Emice, pa kako mu uspeva? user posted image Ja sve nešto čekam da dobije bar jednu gornju jedinicu pa da joj ponudim nešto konkretno. Do sada sam joj samo ubacivala one sitne testenine u kašicu, ali to više guta nego što grize. Na proso pravi pokret kao da će da povraća, pirinač isto. Koricu hleba sam joj davala jednom, sa njom se samo igra.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Žvakanje
20.6.2017 2:32:28   
Anck Su Nmaun
M ne mora da ima zubice, nauce oni da zvackaju. Sa prednjim i onako samo odgrizu a nauad ae zvace.
I V se gadi na proso..onda ne znam o cemu dalje da pricamo user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Žvakanje
20.6.2017 7:12:18   
IvanaSK RR
Emice, bravo za Davida user posted image
Pisala je Suzi da ne brinemo, da ce pre ili kasnije poceti zvakati.
Ma, ja mislim da kad budu videli drugu decu u vrticu da ce i oni jesti.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Žvakanje
29.6.2017 21:33:51   
veselicaa
Nina zvace cini mi se od kako je krenula da jede user posted image Juce prvi put joj nisam blendala rucak vec samo viljuskom zgnjecila.Koja je to radost bila,bas se videlo da joj vise prija tako da jede.Keks,koru hleba,bananu joj ionako dajem odavno da gricka.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here