|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
23.6.2017 12:04:08   
Anck Su Nmaun
Mi se malo vozali jutros dok je jos koliko toliko bilo podnosljivo, a duva i neki vetric pa nije za umreti. Onda smo napunili mali bazencic na terasi, mada njemu nije nesto intersantno dugo...nema seka.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
23.6.2017 12:07:56   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pustite decu da uzivaju bez vas malo user posted image


Moji vec pitaju..al planiram posle mora krajem Jula i ceo Avgust..izvolte. bice im zanimljivije. Sad im ne dam jer jos imaju treninge.
H polaganje sledeci vikend user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
23.6.2017 12:08:44   
vocicana
hoooj, cao cao.
Muz zivcan 300 na sat,m sredjuje stan, izbacio sina i majku u setnju, bas je user posted image
Stizu kasnije posle podne. Spremila sam rucak za mog macana, za nas sve musaka sa tikvicama.
Pipi Coco, toliko sam srecna zbog tebe.
Mojavojna vezba pocinje od sutra. Ustaj mama prvo na posao, pa posle da se samom igras dok se ne onesvestis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
23.6.2017 12:21:13   
Milena18
Sandricak, uživaj sa mužićem! A i ti, Voci. Smiriće se on kad stigne kući. I grli malenog dečkonju.
Mi sad punimo bazenčić svako popodne, kod nas je hladovina u dvorištu, što bi rekla moja baka - milinka. Napravimo hladni nes, sednemo na travu, a beba samo šljapka.
Sanjice, kako je bilo na latino večeri?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
23.6.2017 12:27:17   
vocicana
Milenice toliko volim kada citam tvoje postove. Tako si blaga i neopterecujuca. Neka malena uziva u basti svakog dana, samo neka uziva.
Jedva cekam da ga vidim, nedostajem ja njemu, juce se malo ljutio kada me je videopreko viber-a, okrenuo je glavu, nije hteo da trtlja. Videcu danas kada dodje kakav ce biti, bas mni je juce to tesko palo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
23.6.2017 23:36:21   
Mariya
Veče mame!
Ne pišete ceo dan...
Mi smo baš okasnili. Tek sad smo legli. Muž kasnio,pa zbog njega i mi svi. Spremali smo kuću, sad mi još ostaje da spremim tortu. Mislila sam neku sa jogurtom i voćem, da bude u frižideru, na ovu vrućinu će biti super, lagana,osvežavajuća, hladna user posted image A moram da je spremim sad da bi se stegla do sutra popodne.
Tu mi je sestra spavaće kod nas 2 dana. Ne mogu da vam opišem koliko su devojčice srećne što je tu. Maltretiramo je maksimalno user posted image
Jess user posted image Kod vas je baš veselo, sigurno ti nije dosadno sa njima dvema user posted image Nije ni čudo što ne stižeš da nam se javiš!
Voci dobro si napisala za milenu, baš volim da čitam njene postove.

< Poruku je uredio Mariya -- 23.6.2017 23:41:20 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 7:51:32   
IvanaSK RR
Jutro i ovde.
Mariya, jel torta sa nekim razlogom ili da se samo zasladite? Nisam u toku.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 7:58:06   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i jednog padobranca. Citam vas svakodnevno, ali ne pisem.
Idem na kurs njemackog, pa po nju u vrtic, onda po kuci, vani smo dok ne padne mrak, prodje dan samo tako.

Ivana i Voci jesu li se vratili djecaci?

Mi cemo u avgustu na more i u Bosnu, mislim da cu je u avgustu ispisati iz vrtica i ona treba odmor.
Ljubim vas sve puno i budite mi dobro.

P.S. Vrucine su nesnosljive!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 7:58:49   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Deca nisu tu i umesto da spavam do 12 ne da mi djavo mira. Lose sam spavala. Imali smo neku zurku u gradu za maturante. Posle ae skupio copor pasa, pa su lajali kao poludeli
Dok se ne vrate sredjivacu generalno kucu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 8:01:16   
vocicana
Ecika doslo moje dete, majkina pilka lepa. Super je bio, bio je zbunjen kada me je video, ali biojesrecan. Setali smo juce do besvesti, ljubila sam ga, samo je pucalo, obrazi buckasti.
Juce gagledam, izrasle mu dvojke, gornje sto su ga mucile zaovih 6 dana bas dosta. Macakuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 8:08:51   
Duškić
Jutro, mi ustali..A nikako nismo spavkali. .Budio se celu noc, a nije bilo vruce..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 9:09:52   
Milena18
Jutro!
Voci, Mariya, hvala vam, ja uživam da pišem ovde, a i da čitam.
I moja beba se budila celu noć i to je ustajala u krevecu onako pospana. Čak je u jednom trenutku ustala, pala na dupence i samo se svalila na drugu stranu i odmah zaspala user posted image
Voci, super za zubiće! Uživaj sa mališom.
Eco, pa nisi ti padobranac, šta ti je.. . Kako ide učenje nemačkog?
Mariya, jeste li ozdravili?
Sanjice, opusti se malo, ima vremena za sređivanje user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 9:25:24   
Sanjica26 RR
Milena, to mi je jedina prilika da dovedem kucu u red kako ja umem. Nemam kad sa decom. Druge stvari su prioriteti. Tek od septembra necu moci. Moja malena krece u skolu i moram maksimalno da joj se posvetim. I do sada sam ali to ce biti sve novo za nju. Ova mala krece u statiju grupu, dobija nove vaspitacice. I meni je ludilo u skoli na pocetku. Tako kad se vrate hocu da uzivam sa njima.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 9:44:56   
Sandricak
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sandricak, koliko vec ima sekret?

Ivana ima sekret 5 dana, davala sam mu ja fluimucil, ali nije bilo bas neke vajde... vodila ga juce, bronhitis... pun sekreta.. inhalacija 3x berodulan i Panklav antibiotik... poludela sam...
Najvise bih volela kada bismo uspeli na more da odemo bas zbog njega... bas je sklon tom sekretu u plucimauser posted image

a danas mi dolazi svekar sa zenom na nedelju dana, tacnije do 2og ce biti ovde... krenuli su jutros iz Nemacke, veceras su ovde... sto znaci krece sluzenje, pranje sudova i sve ostalo, jer ovde dodju kao u goste user posted image

< Poruku je uredio Sandricak -- 24.6.2017 9:48:31 >


_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 10:13:50   
Milena18
Sanjice, onda na posao, tj. sređivanje user posted image
Jao, Sandricak, sećam se kad si pisala prošle godine kad su vam dolazili dok si bila trudna... Makar će ostati samo nedelju dana.
Moje dete se igra krompirićima na podu user posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 10:21:04   
Sandricak

IZVORNA PORUKA: Milena18


Jao, Sandricak, sećam se kad si pisala prošle godine kad su vam dolazili dok si bila trudna... Makar će ostati samo nedelju dana.


da, i ja se secam jako dobro, pogotovo onog ribanja poda sa stomakom do zuba user posted image

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 11:04:46   
vocicana
user posted image mada tada sigurno nije bilo smesno.
Jaosto je toplo, bogami bicetvrdo kada se kuci krene.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 11:27:44   
IvanaSK RR
Eco, nemico user posted image
Sin stigao jutros, oduševljen, pun doživljava i prica :)
Par stvari je zavrsilo ko zna kod koga, al nema veze, bitno da im je bilo lepo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 11:48:11   
vocicana
Ljubi Stefana

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 11:56:26   
Mariya
Dan mame!
Ivana, imamo goste danas, Lu krštene kumove,pa za njih pravim, tj napravila sam sinoć, u pola 2 posle ponoći user posted image još voćni preliv da napravim. supica se kuva, meso čeka da ga pripremim, posle ću šnicle za kumove, pirinač, i ako mi ostane vremena napraviću domaće taljatele. Obožavam ih.
Milena nismo još skroz, Lu kašlje a svi ostali još slinim ali niko nema T, to je bitno.
Zvala sam svekrvu da odvede devojčice na sladoled da sestra i ja odmorimo od njih. Mada znam, sestra će da odmara, ja da kuvam i spremam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
24.6.2017 12:47:12   
IvanaSK RR
Voci, i mi saljemo poljupce tvom lepotanu!
Mariya, uzivajte onda u gostima :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
25.6.2017 6:37:28   
Anck Su Nmaun
Dobro jutrooo
V budan..o majko moja kad ce da nauci sta je vikenduser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
25.6.2017 7:40:04   
IvanaSK RR
Jutro.
Naucice kad krenu u skolu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
25.6.2017 9:02:38   
Mariya
Jutro mame!
Mene moj mališa zeza od 5user posted image spava lepo od ponoći do 5, i onda od 5 kao beba. Sad se na 10-15 minuta budio. Okreće se stalno, pa ako ne može da izvuče povređenu ruku onda vrišti. Namestim mu ruku onda za 10 minuta opet nešto ječi. Sad peva i kuka u krevecu. Probudio je sve. Ja sam već izašla iz sobe da pripremim čajeve, doručkove, popakujem mašine.
U podne idemo na ručak kod H krštene kume, ona slavi rođendan. Baš nam je veseo vikend.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 06/17 [chat]
25.6.2017 14:42:02   
vocicana
Mame, lepo se provedite danas...koliko je moguce. Mrzim drugu smenu, jer sam ceo dan na šposlu, msm celo posle podne. On je zaspao, ja im ostavila klopu, dosla ovde u ovaj kavez, pada izdrzim kako mogu. I moram!
Blago vama koje stena bazenu, sto bi ja plivala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here