|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 11:32:13   
Sanjica26 RR
Meni sutra stize bicikla. Hihphipurej. Ali za sada nikog ne vozim. Moramo prvo da nabavimo sediste za Sofi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 11:51:22   
Anck Su Nmaun
Super!
Meni je bicikl super zanimacija za malene. Jos kad odemo svi u kompletu da se vozamo.. prvo mm sa bebacem , pa T pa H i na kraju ja...huhuuuuu kolonica user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 20:48:59   
vocicana
Mame, kakoste?
Sanjice pa divno je zabicikl, ima da uziva, najlepse i najopustenije. Moje dete je u transu kada vidi bicikl, genetika je cudo, a od rodjenja gleda oca u ;punoj ratnoj opremi;, svakog dana, verujem da cebiti snazan i uspesan kao i tata.
Bicikl je za mene savrseno opustanje, bolje receno, produvavanje ventila.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 21:04:12   
Duškić
Bicklisti, samo vozite. Mi nemamo mesta, sve nam stoji u selo. Sad ce da idemo za par dana pa ce da vozimo..
Sutra ako uspem da zbrisem da kupim neke poklone , imacemo par rodj.
I

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 07/17 [chat]
31.7.2017 21:33:42   
Sanjica26 RR
Zene, prelazimo razgovore u avgust mesec. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 605
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 24 [25]
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here