|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muška šaka i muški polni organ
19.12.2010 22:56:04   
Shishica
E evo dosao je i kaze da ce se vratiti nazad user posted image user posted image user posted image
Dosao je jer sam ga zvala da se druzimo, ali ce opet da ode posle user posted image Manijak!

Idem sad pa cu se vratiti da kazem za meru muske sake i to.. ju evo ga

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Muška šaka i muški polni organ
19.12.2010 22:58:06   
dijana1*
Iskoristi ti to malo vremena da se opustis user posted image
Vidis da si pocela da pucas po forumu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Muška šaka i muški polni organ
19.12.2010 23:46:12   
Shishica
E evo me..

Pa ipak nije skroz tacno! Veci je za po glave.. otprilike tako.. user posted image

E sad idem da spavam user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Muška šaka i muški polni organ
24.12.2010 14:29:31   
caca81
Žene vi ste stvarno lude-pozitivno. Ismejah se tako slatko...a sa d istina na sunce.user posted image
Meni je mm jedini muškarac pa ne mogu da ga uporedim sa nekim, ali ima male šake, ne gricka nokte, a ono se sa mojom slaže sasvim ok.user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Muška šaka i muški polni organ
9.1.2011 2:37:15   
smeško
Pričaju dve studentkinje:
Koliki je tvom dečku
8cm
Ha!
Nije Ha, nego Fi!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Muška šaka i muški polni organ
9.1.2011 2:40:04   
smeško
Dužina je proporcionalna hipotenuzi pravouglog trougla čije su katete palac i kažiprst!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Muška šaka i muški polni organ
17.9.2011 21:17:28   
Dove
E pa lude ste skroz na skroz...user posted image user posted image user posted image user posted image Duzina user posted image je iskljucivo nasledni faktor,sa oca na sina....Rekla mi moja doktorka!!!Tako da je MASALA masala,samo zahvaljujuci njihovim ocevima.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Muška šaka i muški polni organ
31.10.2011 23:33:07   
Alexis79
Moracu da premerim ,ali nesto se prisecam user posted image  i mislim da to bas i nije tacno.
Nego kako se meri obim ili ti Fi posto mislim da je to veoma bitno ustvari bitnije od Ha?user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Dove)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Muška šaka i muški polni organ
13.11.2011 23:58:53   
beboni
jaoj zene vi ste blesaveuser posted image user posted image user posted image ... nisam cula za tu teoriju o sakama,ali jesam za onu ,,kako u izlogu(misli se na nos) tako u ducanu,,... teme su vam superuser posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Muška šaka i muški polni organ
14.11.2011 4:23:58   
vukosava
Iz licnog iskustva - to su budalastine. Najveci sto sam u zivotu videla je od decka koji je visok 205 cm a najmanji od nekog koji je oko 170 cm. Ja licno mislim da ima veze sa visinom.

A ko ima dole veliku pishu iznutra, onda njemu i treba neko sa velikom pishom. Ja sam sa ovim od 205 cm raskinula, nemam mesta za to njegovo cudo. Cula sam da se ozenio, pa izgleda da je nasao neku taman.

(odgovor članu beboni)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Muška šaka i muški polni organ
30.12.2011 21:08:39   
mareboy91
sta sve covek ovde nece da procita

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Muška šaka i muški polni organ
4.2.2012 0:15:28   
maca821
A jel se to gleda kad je u erekciji ili kako?user posted image Baš me zanima da li je to tačno, ja sam čula ono za nos, a za ovo još nisamuser posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu mareboy91)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Muška šaka i muški polni organ
4.2.2012 0:17:17   
degu
Hm i mene zanima, nas dve Maco smo neiskusne i ne možemo ništa da tvrdimo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Muška šaka i muški polni organ
4.2.2012 0:23:16   
Meisje
moze li neko da pomogne ovim dvema devojcicama,da ih neko ne prevari ovako malde...user posted image user posted image

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Muška šaka i muški polni organ
4.2.2012 0:25:31   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: Meisje

moze li neko da pomogne ovim dvema devojcicama,da ih neko ne prevari ovako malde...user posted image user posted image

sad su ko crvenkapicauser posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Muška šaka i muški polni organ
4.2.2012 0:29:40   
maca821
IZVORNA PORUKA: Meisje

moze li neko da pomogne ovim dvema devojcicama,da ih neko ne prevari ovako malde...user posted image user posted image

E iscepala sam se od smehauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Muška šaka i muški polni organ
4.2.2012 0:59:09   
Meisje
i ja sam se iscepala kad sam procitala vase postove! Zalutale crvenkapiceuser posted image

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Muška šaka i muški polni organ
4.2.2012 1:01:29   
maca821
Poješće nas vukuser posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Muška šaka i muški polni organ
4.2.2012 1:04:37   
Meisje
user posted image user posted image user posted image
dobicete po guzi

_____________________________

Kakve su ti misli,takav ti je zivot

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Muška šaka i muški polni organ
4.2.2012 11:26:08   
MakiJ
Joj umrecu vi niste normalneuser posted image
Tako mlade i naivneuser posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Muška šaka i muški polni organ
20.3.2013 13:52:10   
Olga75
ma konacmo sam skontala kako se to meri
znaci uzme on pa rasiri palac ne dole i kaziprst na dole , eeeee to je ha user posted image
pa onda dodjemo do q - palac , onako bi bilo jadno i tuzno da je duzina palca , pa ajte molim vas to je nista , sta zena da radi sa 5 - 6 canitma sem da trazi nesto drugo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Muška šaka i muški polni organ
19.7.2017 10:17:08   
Belgrade1976
Čitam ovu temu i sve što pomislih je.."ma da,nije bitna,..." user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Muška šaka i muški polni organ
19.7.2017 13:18:35   
vocicana

IZVORNA PORUKA: vukosava

Iz licnog iskustva - to su budalastine. Najveci sto sam u zivotu videla je od decka koji je visok 205 cm a najmanji od nekog koji je oko 170 cm. Ja licno mislim da ima veze sa visinom.

A ko ima dole veliku pishu iznutra, onda njemu i treba neko sa velikom pishom. Ja sam sa ovim od 205 cm raskinula, nemam mesta za to njegovo cudo. Cula sam da se ozenio, pa izgleda da je nasao neku taman.

Znaci umiremuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here