|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
2.7.2017 8:22:05   
Sanjalicaaa
U rucnom prtljagu ne smes nista od hane ili tecnosti da nosis. Mozes da spakujes samo u kofer.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Letovanje 2017.
2.7.2017 9:09:40   
Ana RR
Mi smo nosili i hranu (neke kiflice za Mareta) i sokiće , nisu nam uzeli. U Berlinu su nam uzeli sokiće da ih provere (ne znam kako) i vratili nam. Na žalost, Mare ih nije popio pošto je u avionu pio njihove sokove i u Torontu su nam oduzeli.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Letovanje 2017.
2.7.2017 19:00:03   
branki*
nase letovanje je nazalost gotovo..cekamo sledecu godinu.bilo je super,deca su bila zdravo sto je najbitnije.kalitea po drugi put,sve pohvale.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Letovanje 2017.
2.7.2017 21:11:07   
Anck Su Nmaun
I ja obavezno doonesem maslinovog ulja user posted image
Dunja o kakvom to brasnu pricas??? Nisam cula za to?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Letovanje 2017.
2.7.2017 23:15:31   
emicaa
Branki okaci nam koju sliku user posted image
Anck vi ste na redu,uzivajte

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Letovanje 2017.
2.7.2017 23:27:43   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

I ja obavezno doonesem maslinovog ulja user posted image
Dunja o kakvom to brasnu pricas??? Nisam cula za to?


Testenina florina kažu da je ekstra, snadbevaju celu Grčku sa njom, pa valja je malo kupiti kada smo već na Limnosu user posted image
Isto i neki sir imaju dobar, ali to ćemo tamo krkati, nećemo ga za Srbiju. Kupići maslinovo ulje, ako uspem 2 limenke od 5l, brašno i meeeed kažu da je ooodličan na Limnosu, vidi OVDE


Taverne kažu nikad bolje a nikada jeftinije, joooj, još malooo, samo maloo.

Anck srećan put i lep provod, mi ćemo za tobom user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Letovanje 2017.
3.7.2017 7:10:47   
Anck Su Nmaun
Deluje bas zanimljivo ostrvo, obavezno neku slikicu da nam posle prilozis user posted image


I hvala user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.7.2017 7:11:22 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Letovanje 2017.
3.7.2017 8:25:31   
Sanjica26 RR
Dunja, koje su cene letovanja na Limnosu?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Letovanje 2017.
3.7.2017 10:37:02   
dunja RR
Sanjice, što se smeštaja tiče cene su nešto niže od ostalih ostrva jer Limnos ne živi od turizma već od poljoprivrede i stočarstva pa ne moraju da naduvaju cene. To što naduvaju, naduvaju naše agencije. Takođe, moj utisak je da je kvalitet smeštaja bolji u odnosu na isti rang smeštaja na drugim ostrvima, plus u većini smeštaja ima doručak. Avio karta je jeftinija od svih ostalih ostrva za 30-ak eura minimun, razlog - Limnos je nama najbliže ostrvo (pored Tasosa, ali Tasos nema aerodrom).

Evo sada je last minute za Limnos za juli, 12 dana, avion, smeštaj sa doručkom u finom hotelu sa 3 zvezdice (2 minuta od najlepše plaže na ostrvu), 300 eura kompletan aranžman sa avionskim taksama. Deca preko 2 godine plaćaju samo 130 eura kartu za avion, ne znam do kog uzrasta.


Što se tiče cena na ostrvu (prodavnice, restorani, renta car), kažu da su dosta niže u odnosu na ostalu Grčku opet je jedan od razloga što ostrvljani većinu toga sami proizvode, i što turizam nije primarni izvor prihoda.


A moj utisak, potvrdiću nadam se kada se vratim, da Limnos ne zaostaje po lepoti u odnosu na druga ostrva.
Plaže su sigurno među najlepšima u Grčkoj, sitan prelep pesak, voda je besprekorno čista, prelep glavni gradić, ostrvo veliko ima svašta za obići. Ja sam se zaljubila u ovo ostrvo totalno, zaključujete user posted image Inače, ove godine sam prvi put čula za Limnos, a naše agencije ga rade tek od prošle godine. Razlog je opet, isti, dosadna sam user posted image - turizam nije primarni izvor prihoda na Limnosu. Zato ga sada treba obići dok ga nije zaposeo masovni turizam.

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.7.2017 10:54:32 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Letovanje 2017.
4.7.2017 9:49:34   
Peace*
Mi ćemo ove godine na Tasos. KLIK

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Letovanje 2017.
4.7.2017 12:13:25   
Mala Elena
Dunja, mozda je sramota ali ja od tebe cujem za to ostrvo user posted image
Ozbiljno... jedva cekam da izbacis slike da vidim. Kada idete?
Mi pre nedelju dana dosli iz Paralije, a meni se opet ide negde na more, po mogucstvu na ostrvo .user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Letovanje 2017.
4.7.2017 12:25:32   
dunja RR
ME, znam, i ja sam prvi put ove godine čula za njega user posted image

Razlog je onaj, dosadna sam već znam user posted image , Limnos nema potrebe za turizmom, žive super od proizvodnje, poljoprivrede i stočarstva.
Zato je još uvek netaknut, sa malo turista i prelepim prelepim plažama. Mislim da u Grčkoj ne postoji puno takvih mesta i baš radujem što sam ga otkrila. Biće slika obećavam :)

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.7.2017 12:27:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Letovanje 2017.
12.7.2017 21:32:34   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Peace*

Mi ćemo ove godine na Tasos. KLIK


Jao Tash kupilo me je odmah ovo igraliste!!!!
Ja sam dva meseca zimus trazila finu kucu sa igraliatem .
Koja je cena apartmana?
Jel.ides direkt preko njih ili agencija?
Ja sam obecala da me sledece god nista nece odvratiti od Tasosa...mada sam i ove al eto privukao me ovaj first min. user posted image
Javi oobaaavezno utiske!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Letovanje 2017.
12.7.2017 21:46:40   
Anck Su Nmaun
E ovako stigosmo mi sa Atosa pa.da.napisem i ja po koju.
Krenuli dan ranije prenocili na Dojransko jez. Tooliko preporuka za to mesto da se pravi pauza po fb...ne znam sta se tamo nekom svidelo..al ajd. Inace uhvatio nas neki grooooozan vetar tu noc tako jos gore al svakako nam prijalo da odmorimo.
T se tu noc ispovraca..nesto joj nije prijalo za stomacic.
Ujutru nastavimo, na granici s ove strane hvala bogu nije guzva i za par sati stigli do Stavrosa . Ajde reko bebi da ruca i da odmorimo... svratili na plazcu i okupali se. I onako u hotel.ne mozemo pre 14h cemu zurba?
Lepo se osvezili i nastavili. Stigli do naseg hotela.Theoxenia kod Uranopolisa. Posto soba nije bila spremna mi opet na plazu user posted image
Zeljni mora...sta reci.
Hotel odlican, hrana, cistoca, usluga, ljubaznost..ma sve 5. Ogroooman kopleks stvarno. 4 krila.hotela, igraliste, teniski tereni, oveliki bazwni, dva platoa za neke igranke i sl. Igraonica za decu i mala radnjica do duse u krv skupa ali opet.. ..ma nema sta nema. Da nemas potrebe bilo gde da odes.
Bazen divan, ogroman, jedan olimpijski i 3 decija. Bili svako pre podne po malo ...deci zelju da ispunim. Popodne na plazu.
Mada plaza mi je malko pokvarila utisak jer nije onako idelana pescana .. ja od plaze trazim savrsenstvo! Bez toga ..nista!
Na putovanja info svasta lepo se moze iscitati i upoznati se sa okolinom iz iskustva nasih ljudi i onda sam pronasla par divniiih plaza. I jednu onako savrsenu pescanu sa tirkiznim morem..prozirno ma san. Tu smo isli zadnjih par dana i nauzivali se i mi i deca.
Obisli par mestasca u okolini..nista veliko al nam.nije ni bilo potrebno.
Sve u svemu ..milina...zadovoljna sam odmorom!

P.S. 0.1% ne zadovoljna jer V nije bas voleo ujutru da.me pusti da se naspavam user posted image


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.7.2017 21:51:34 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Letovanje 2017.
12.7.2017 22:13:36   
Buba Mira
Vratili se mi sa Krfa. Nina prvi put letela avionom, oplakali smo od smeha na njene komentare. user posted image
Proveli se extra. Smeštaj bio super, uzeli tamo rent-a-car i obišli celo ostrvo. Nauživali se, majke mi. Najbolja stvar što smo za sat vremena leta bili na moru. Kakve granice i vozanje. Ovo je bilo milina.
Kerkira mi je prelepa, i nije skupa kao što sam očekivala. Išli smo i brodićem na ostrvo Vido i tako ta krstarenja. Klopali po restoranima.
Nismo jedino svraćali u Kavos, kažu da nije baš za decu, a ni za nas puno odrasle user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Letovanje 2017.
12.7.2017 22:42:01   
gagana83
Buba Miro, kakva je situacija na plazama sto se tice guzvi? Mi odavno zelimo na Krf ali uvek neko drugo ostrvo zelimo vise user posted image
Nas odmor se zavrsio pre 10ak dana a ja se jos uvek nisam vratila u redovno stanje.
Krit je velicanstven, ogroman, sadrzajan.Gradovi su prelepi, i Retimno a Hanja posebno. Ubedljivo najlepsi grad u Grckoj u kom sam bila. Arhitektura je predivna, ko god je vladao Kritom ostavio je svoj pecat. Arheoloska nalaziska na svakom cosku. Atmosfera posebna, puno drugacije od ostatka Grcke.
Plaze su nesto najlepse sto Grcka ima (uz Jonsko more).Plaza Elafonisi je raj za decu, a bome i nas matore. Divna laguna sa pescanim sprudovima i bazencicima sa vodom kao iz bojlera. Pesak je stvarno roze boje kao na slikama.

Plaza ima bas za svaciji ukus, male uvalice ili dugacke plaze, pesak ili kamen, plitko ili duboko, sa prirodnim hladom ili bez, uredjene ili divlje.
Plaza Preveli je takodje jako interesantna. Plaza kao plaza obicna ali se u nju uliva reka a oko reke suma palmi (jedine sume palmi u Evropi su na Kritu). Tu je i prirodan hlad cetinara i patkice koje set_aju plazom. Bas interesantno.
Jedina mana je sto je Krit jako veliki. Mi smo rent a car uzeli na 8 dan, presli preko 1100 km (prevazisli sami sebe ovog puta) a samo malecni deo ostrva smo videli. Ono sto je dobro je sto i ko nema automobil moze dosta toga videti i dosta toga obici busom ili ekskurzijama ( za razliku od npr Kefalonije)
I jos da dodam, all inclusive definitivno nije za nas. Samo prvog i zadnjeg dana smo bili u hotelu za sva tri obroka.

< Poruku je uredio gagana83 -- 12.7.2017 22:45:55 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Letovanje 2017.
12.7.2017 22:56:42   
Buba Mira
Ej, na Krfu mi se najviše dopalo upravo to što nema gužve. Na koju god plažu da smo otišli, og Glifade pa do Dasije u krug, imali smo minimum 5 kvadrata i u vodi i na plaži samo za sebe. Čak i plaže sa ležaljkama su razuđene, tj nisu zbijene ležaljke i taman je kako treba.
Što se tiče plaža, ima za svakoga ono što traži. Istočni deo ostrva je uglavnom sa šljunkovitim prilazom a u vodi pesak, i voda čista, čistaa! I topla, jer je taj deo okrenut ka Albaniji.
Zapadna strana su peščane plaže i osetno hladnija voda, jer je otvoreno more.
Voda je tehnička, nije za piće na celom ostrvu.
Jedina zamerka za sam Krf su prepuni kontejneri i gomila smeća pored njih.
Ostalo je sve 5.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Letovanje 2017.
12.7.2017 23:21:44   
gagana83
Super ako nema guzve. Ja sam bas mislila da je drugacije, a ako nesto ne volim to su guzve na plazama.
Na Kritu je voda ispravna za pice, mi smo pili cesto cesmusu, ali Uni sam izbegavala da je dajem.
Smece i prepuni kontejneri su verovatno posledica strajka komunalnih radnika u Grckoj.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Letovanje 2017.
13.7.2017 7:18:39   
emicaa
Gagana bas htjedoh da napisem ali vidim da si ti sinoc pisala zasto toliko smece.
BubaMiro ja se za Krit potpuno slazem.Jedino po meni glupo,imaju tri aerodroma,jedan je blizu elfonisi plaze.Odavde nema leta do njega.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Letovanje 2017.
13.7.2017 13:13:45   
Rosita
Mi smo bili na Eviji i bas nam je bilo fino, mirno mesto, lepo za odmor. Jeftin aranžman, lep smeštaj, fino more. Dva, tri dana viđali smo wivern i njenog velišana :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Letovanje 2017.
24.7.2017 15:38:12   
nata11
Jel neko bio u Stomio ili Velika?

_____________________________





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Letovanje 2017.
29.8.2017 14:59:20   
nata11
Skotina pored Leptokarije - koliko ima od Lidl-a do plaze? nasla sam lep smestaj ali mi se cini mnogoooo daleko od plaze.

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 8:11:42   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Peace*

Mi ćemo ove godine na Tasos. KLIK


Jao Tash kupilo me je odmah ovo igraliste!!!!
Ja sam dva meseca zimus trazila finu kucu sa igraliatem .
Koja je cena apartmana?
Jel.ides direkt preko njih ili agencija?
Ja sam obecala da me sledece god nista nece odvratiti od Tasosa...mada sam i ove al eto privukao me ovaj first min. user posted image
Javi oobaaavezno utiske!


Tek sad vidim, al pošto ti treba za dogodine - ne kasnim. user posted image

Meni se Tasos kao Tasos nije mnogo dopao. Duva vetar (za moja shvatanja više nego što bi trebao duvati na plaži) i ima mnogo pčela / osa.
Tasos je po meni Sitonija u malom, pa ne znam zašto bih se onda cimala do Tasosa...

Smeštaj sa linka je ok. Išla sam direktno. Odmah da naglasim, pored ovog smeštaja se nalaze Katherina apartmani, bukvalno su naslonjeni, i koliko sam čula od ljudi koji su tamo bili - tamo ne valja ići jer vlasnica ne dozvoljava ni malo glasniji smeh dece, a kamoli nešto više. U Filio apartmanima je opušteno po tom pitanju. U našoj smeni bilo je dosta porodica iz Srbije sa decom uzrasta kao moja deca, tako da ja realno decu nisam srela 10 dana. I uveče su bili napolju do 23.30h kada se gase svetla.
Plaža nije perfektan pesak - videla sam da si pisala o tome. Ima kamenčica, ali ne smeta. Ja sam baš osetljiva na to, sve me žulja, ne umem da hodam, ali nije mi smetalo - znači da nije strašno.
More čisto i toplo.

Bili smo na GIOLA Natural Pool - put je užas - da se pripremite. Ne može se do kraja kolima, morate i peške jedan deo - kao divokoze. Nije za malu decu, predviđeno je da se skače.

Bili smo na Mermernoj plaži - više mi se dopao prilaz plaži, zanimljivo je gledati te iskope, kamenolome (jel se to tako zove kad je mermer u pitanju?)... plaža... ok je. Zanimljivo je što je pesak beo a voda tirkiz, ali to je to. Bili, videli. Klinci su bili tužni što nisu mogli da rone sa maskama - ništa nisu videli od tog belog peska u vodi - mutna je.

Bili smo na Golden beach - e tu bi ti se, ASN, dopao pesak. A plićak dokle ti se pogled pruža.

Silazili smo na Paradiso beach, uzak je prilaz, bila je jako gužva, nismo ostali na plaži. Svakako smo posle čuli da tamo treba ići u avgustu jer su tada nerealni talasi.

Ima mestašce gore u brdima, Panagia, mnogo slatko. Tamo smo kupili maslinovo ulje, ima neki mali proizvodni kompleks, i med. Imaju extra girose. I mnogo mi se sviđa za šetnju.

Grad Tasos je ok - ništa specijalno.

Sad ću da pokušam da dignem par slikica da vidite. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 8:53:53   
Peace*
Ah da, cena...

Mi smo uzeli studio jer je jedino on bio slobodan. Jako je malo. Ima bračni krevet, i u dnu bračnog kreveta je ležaj, ispod kog se nalazi još jedan ležaj (kao kad uzmeš za dečije sobe ono da je drugi krevet u fioci). Morala sam da raspremam krevet ujutru i uveče jer, kada izvučeš taj donji ležaj, ne može da se prolazi, spoje se bračni krevet i taj pomoćni ležaj. U istoj prostoriji je i kuhinja. Kupatilo je lepo (ima ozidanu tuš kabinu i zavesu-što je retkost u Grčoj u apartmanima). Čisto je. Ima lepu terasu. I cena je u julu bil 95eur noć (PUUUNO za moja shvatanja).

U ponudi imaju i apartmane - oni imaju dve prostorije, ali ti apartmani imaju bezveze terase... ili bar meni su bezveze, nalaze se ispred ulaznih vrata u apartman, kao kad bi sedela u hodniku svoje zgrade user posted image Ne znam njihovu cenu, ali mislim da su 120eur.

Možeš pogledati u Katherina apartmanima bungalov na plaži - možda je to dobro za vas jer ti je to baš na moru, a kontam da gazdarici ne bi smetala deca. Jedino što bi ti svako prolazio pored terase kad se penje u svoj apartman, i ne znam koliko se u bungalovu čuje graja sa plaže.

< Poruku je uredio Peace* -- 30.8.2017 8:57:58 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Letovanje 2017.
30.8.2017 9:30:54   
Sarav

IZVORNA PORUKA: nata11

Skotina pored Leptokarije - koliko ima od Lidl-a do plaze? nasla sam lep smestaj ali mi se cini mnogoooo daleko od plaze.

Ima dosta od Lidla do plaže, ako idete peške nikako ne preporučujem. Ovo što je ispod pruge je 8k,ovo iznad je mnogo daleko.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.
Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here