|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
27.7.2017 10:43:52   
Mala Elena
Trudnice drageeee...user posted image
Bebe se okrecu non stop, sad imaju vise mesta, da vas to ne brine. Kod moje prednjaci glavica po zadnjem uz...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
27.7.2017 14:02:26   
mamica 91
Ja jutros bila na UZV, beba naprednija, na prošlom je u dan pratila, sad po zm 16+3, a po uz 17+1, sve je ok, ima 190gr😍 i misli da je devojčicaaaa..
Inače,spremamo se za more, sutra navece bi trebali krenuti..

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
27.7.2017 14:08:23   
MasnaMasnica
Caos user posted image .
Mamice super za bebicu,ja u subotu odoh na uz.😻
Leo provod na moru zelim.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
27.7.2017 15:40:07   
isidora88
Ja tek 2.08 na UZ. Super da se mrdaju bebice, jedva cekam i ja moju da osetim.
Elena jel cekas decaka ili devojcicu?
ja se raspadam i dalje, uf jos samo 10-ak nedelja sa mucninama user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
27.7.2017 23:39:20   
mamica 91
UM hvalaa😘

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
28.7.2017 9:26:02   
Zemunka85
Dobro jutro trudnjace.

Joj i mene je sinoc uuuuuurnisala kiselina.
U prosloj sam prepatila zbog nje, a u ovoj je nisam imala, valjda zbog nacina na koji se sada hranim, sem par izuzetaka, ali sinoc aaaaaa sve me peklo.
Pa sam se nalivala vode, tako bude lakse, al onda trci u wc .. al dobro, proslo je.
Sad je pitanje sta doruckovati :D.

Ja sam sutra 34 nedelja user posted image .
Evo ga malisa suuutiraaaaa samo tako.
A bukvalno par slika stomaka imam, bas sam bzv, moram sad da mu ga dam po slikanju :D.

Vikend opet paklen, kako cete se rashladjivati?
Meni nema mnogo mrdanja.
Sledeci vikend cemo do Srebrnog jezera, pa malo tamo, ali to samo jedan dan, pa ce L da ostane sa mamom.

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
28.7.2017 21:56:47   
emicaa
Stomacici pisite,nesto ste se ulijenile skroz.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
28.7.2017 23:22:50   
MasnaMasnica
Caos user posted image .
Mi bili na uz,sve je super. Bebac ima 723g . Odgovara tacno u dan. Veceras sam se definitivno uverila da je decak,okrenuo mi guzu. 😃😂
Laku noc.
Lepo spavkajte.💙

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
29.7.2017 2:35:04   
mamica 91
Jaaooo, mamin sin 💙 kad se setim kako sam se ja "razočarala" kad je dr rekla za V da je dečak (a ja "ubedjena" da je cura) a sada je vise vezan za mene nego U i ja sam "samo njeDova mama"😀...

Mi evo polećemo😀 sve spakovano, idem da kuvam kafu,srknemo, i popodne brčkanje ako Bog da..😘

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
29.7.2017 8:19:46   
vocicana
Masnoc cestitam zatog guzonju. Videces kakve suto jake a tako razlicite ljubavi. Decaci su cudo.
Moj pocetak trudnoce je protekao u razgovorima sa muzem kog je pola beba. Ja sam znala da nosim decaka, odmah, pitao me je tada a sta ako bude devojcica, ja sam rekla kako god bilo, ja volim devojcice, obozavam, ali ja radjam musko dete. Na pocetku 4-og meseca se videlo ko je u pupi.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
29.7.2017 8:49:42   
Zemunka85
Masnice suuuupeeer. Tako mi je cudno ti sa sinom 😂. Msm cudno mi je i za mene 😂.

Ja sam zelela devojcicu, za nijansu vise. Sada mog sina jeeedva cekam ne mogu vise ovaj neizdrz. Sa L mi nije bilo tako, nisam znala sta me ceka. Sad brojim saaate...
Da sam bas mogla da biram volela bih decak-devojcica-devojcica. Sto nikako ne znaci da sam prvo htela decaka, naprotiv. Nego kada bih mogla svu decu da biram 😀. Kada sam vec po zelji dobila prvo devojcicu, sledeca zelja mi je bila opet devojcica 😀, pa onda decak. A sada kada je ovako, ja sam skrooooooz srecna i zadovoljna i puno ga volim, a mozda pokusam nekada jos jedne kilice 😀. Naravno u svim ovim zepjama su nijanse u pitanju, samo nek subzivi i zdravi.

Mamice diiivno srecan put, uzivajte!
Mi cemo sl vikend na stebrno jezero, ja samo do kolena u bazen, ali neka ostali uzivaju.
Ja cim se porodim rekla sam da me kod kuce ceka palacinka sa nutelom 😂 a i more 2 puta sl leta ni dan manje 😂. Nema smisla...Celo leto se cvarim, kad sam isla u prolece na more...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
29.7.2017 11:23:49   
MaRa94
Drage moje. Sutra idem na uz, jedva cekam da vidim bebicu. Bas sam nestrpljiva.user posted image
Vreme bas brzo ide, ne mogu da verujem da sam jos malo pa 5 punih meseca. user posted image
Od pocetka trudnoce imam osecaj da je decak, ali sutra cemo potvrditi pol bebe. Mada skroz mi je nevazno, valjda jer mi je prva bebica pa mi je sve jedno. Ovih dana beba je bas aktivna, non stop osecam udarce i uzivam u tome. Obde je lose vreme pa slabo izlazim.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
29.7.2017 11:40:33   
MasnaMasnica
Caosuser posted image .
Joj videcemo kako ce to biti ,mi obozavam nase devojcice,i da je treca isto bi se radovali,ja imam u planu i jos jednu🎀😂. Mada sada mi je sve ovo novo,pa uzivam u kupovini za decaka,svakom pokretu,skroz uzivam u trudnoci ,samo neka ovako bude do kraja. Samo ime da smislim .😂

Maro javljaj sutra izvestaj sa uz.

Zemunka imas vremena za jos jednu.🎀😉

Mamice uzivajte na moru.😘

Meni je Una u Banji sa mojima,vec 4 dana,uzivaju.Nori cu uskoro u krevet,ja da pijem kafu i leskarim. Bekac se mrda💙. Mm sam poslala kod majstora,sada rade podno grejanje u kuci,pa ih on nadgleda,a ja cekam sveki da idemo kasnije u neki soping.😂

Ja danas pune 24. 🙈 jos malo pa trece tromesecje. Krajem avgusta imam jos jedan 4d jedva cekam..


< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 29.7.2017 11:43:06 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
29.7.2017 21:09:08   
mamica 91
Evooo naas, lepo smo se iskupali, ja sam mislila da neću u vodu, ali nisam mogla da odolim. V se prošle godine plašio da udje u vodu, a danas se prvi bucnuo, cak je hteo i da " stace na Savu"😂 skače na glavu.

Sad gledaju crtani,mi sedimo na terasi, jos malo pa spavanjac.

Zemunka, jesi se ti kupala kada ste išli, u moru😁 mislim?

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
30.7.2017 7:35:09   
Zemunka85
Mamice daaaaaa kako ne, pa obavezno! More je jedino gde bih se, bez razmisljanja trudna kupala.
Par puta je bilo zaprljano, ali vise travkama morskim, tada nisam. Van toga - uziiivala sam, bez razmisljanja. Samo sam donji deo menjala cim izadjem. Bile su jos 3 trudnice, sve smo se kupale. Jos sam ja isla pocetkom Juna leeedena voda bila, malo sam se toga plasila, ali sve je suuuuper bilo. Mislim da sto se mora tice ne treba da imas ni jednu jedinu dilemu, opusti se i uzivaj, zavidim ti.

Ja ustala da prosetam psa. Svako jutro u 7i30, posto ionako ne mogu duze od toga da spavam, a mm nocu.
Kada se porodim mama ce morati ovu obavezu umesto mene.

Juce smo kupili krevetac, dusek i vrtesku .. malo rano .. sad jos da ne pokleknemo L pritiscima da ga sklopimo :D

Ja cekam da se moji probude pa da idemo do H&M, imam neki popust 20% do 30og, nadam se da i danas vazi user posted image . Da li ste znali za foru sa reciklazom kod njih?

user posted image

(odgovor članu mamica 91)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
30.7.2017 10:28:25   
pipi_coco
jutro stomacici

Ja sam od petka u stanju strogog mirovanja. U petak krenula u šetnju s prijeteljicama i nakon 20 min osjetim nešto mi curi, kad ono sukrvica i za svaki slucaj pozovemo taksi da idem u bolnicu. 10 minuta poslije krvi je bilo do koljena. Dr nije bila baš optimisticna ali evo još se držimo nas dvoje. Poslala me kuci ( dali mi inekciju progesterona i tablete), pa kao da se vratim kad to krene. Kad ništa, krvarenje se smirilo, prestalo. Jucer na pregledu mi drugi dr kaže da je došlo do djelimicnog odvajanja posteljicde i da je nemoguce predvidjeti šta ce se sada desiti, ali moguce je da trudnca se i uredno nastavi. Elem, dijagnoza : prjeteci spontani pobacaj . Naredjeno strogo mirovanje. Brinem se, neizvjesnost me ubija user posted image

eto toliko od mene.

Drago mi je da ste svi dobro, ali ne zamjerite sto sam ja ovakva u cudnom sam stanju skroz.

ljubim vas puno

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
30.7.2017 14:40:44   
vocicana
Pipi user posted image odmaraj se, please, znam da ce ti dosaditi, molim te miruj. Bice sve u redu, neka si otisla do bolnice.
Ljubim vas sve

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
30.7.2017 15:36:33   
MaRa94
Pipi bas mi zao. Svi smo uz vas.user posted image user posted image

Mi smo bili na pregled, sve je proslo kako treba. Pregled se dooosta razlikuje od pregleda kod nas. Ovde je bila bas detaljna, sve lepo objasnila, cekala da se beba namesti kako bi uradila lepe slike, stvarno predobra zena. Sve je u najboljem redu. I saznali smo pol. Postacemo roditelji male devojcice.user posted image
Ja sam naravno preeeesrecna. user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
30.7.2017 16:03:34   
isidora88
Bravo za devojcicuuser posted image
Muz je uveren da je napravio opet muskouser posted image videcemo za nekih mesec dana. Mada oboje zelimo devojcicu.
Pipi koja si nedelja? Samo ti strogo miruj, lezeci polozaj, samo do kupatila i nazad i bice to dobro.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
30.7.2017 17:01:04   
Zemunka85
Maro super user posted image

Pipi, moja prijateljica je imala isti slucaj u 12. nedelji.
Bila je na moru. U bolnici su je zbrinuli i posle otpusta, pravac kuca.
Strogo mirovanje i iznela je do kraja, deckic sada ide sa L u vrtic.
Tako da buuuuukvalno strogo mirovanje i mora da bude ok!!!!

Nama stigao krevetac i dusek kaaaaaako sad izdrzati da ne sastavimo, kaaaaako :D

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
30.7.2017 21:06:50   
MasnaMasnica
Maroo jejjj jupiii ,prelepooo, uzivaces ,videces tek. 💜💜💜

Ja sam nesto na 3 coska,isekirala sam se,nije vezano za bebu,dok ne prodje jutro i ne zavrsim nesto ,ziva nisam.😑😥

Pipi bice sve ok.😘 odmaraj samo.

< Poruku je uredio MasnaMasnica -- 30.7.2017 21:07:47 >


_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
31.7.2017 9:29:10   
pipi_coco
zene moje drage, hvala vam na rijecima ohrabrenja user posted image

evo sad cu u bolnicu na kontrolu, pa da vidim sta se desava. Krvarenje je skroz prestalo. Nadam se da ce sve biti ok. Ležim, mirujem, samo do wc što idem i to je to.



_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
31.7.2017 10:06:46   
IvanaSK RR
Pipi, zao mi je sto se to desilo. Javi sta je bilo na kontroli. Ljubim puno.
Masnice, jesi zavrsila? Nisi vise nervozna?
Maro, jeeej za devojčicu user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
31.7.2017 10:47:36   
Bejbili*
pipi drzi se nisam bas ovdje aktivna pa neznam koja si nedelja?
Drage trudnice moje kako ste vi po ovim vrucinama?ja stvarno imam osjecaj da cu crknuti kad mi ugrije oko 3sata a jos na spratu zivimo pa nas vrucina ubija. znam da nije zdravo ali u sledece ljeto bez klime ne ulazimo..moj beban lupka stalno nocas me tako spičio na mjesto gdje sam bila naslonjena dok sam spavala izgleda nije mu polozaj bio po guštu :-) mamin nevaljalko. ljubimo vas

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,07/17
31.7.2017 11:36:10   
mamica 91
Zemunka,ma i ja sam se kupala odmah prvi dan kad smo stigli,skuvali smo se na granici i nisam mogla da odolim vodi, a moreeee je prelepo, bas je topla voda 26 stepeni juce bila..a isla sam i na UZ dan,dva pre nego što cemo krenuti i doca kaze slobodno se kupaj, ali reko opet da proverim od nekoga iz prve ruke😉 sa U sam bila trudna preko leta ali smo spremali svadbu tako da nismo išli na more, sa V i treći put sam ostala trudna posle mora 🙈, tako nikad do sad nisam trudna isla na more, sve u svemu bas uživam i bas,bas mi prija.

Pipi,koja si nedelja, držim ti palceve da sve bude dobro.


(odgovor članu Bejbili*)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here