|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 10:02:58   
Mala Elena
Ja sam u proslim user posted image pila samo Heferol ali kasnije...
Hvala ti, danas cu moci i nes da popijem user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 10:38:52   
Rosita
Zdravo devojke.

Me , super da ti je bolje.

Maro, od svega iz prve trudnoce secam se da sam u 17. nedelji osetila pokrete.

Umrecu od plitkog sna. Non stop sam u polusnu, da nije snova rekla bih da uopste ne spavam, mada je to onaj neokrepljujuci san, uopste ne tonem u dubok i to me izludjuje. Bas zelim da budem aktivna, radim ,ali mi glava puca preko dana user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 11:06:50   
Maslacak15
zdravo zdravo,

ja samo da mahnem.
I ja sam veliki zagovornik parole, sto duze to bolje. Ako moze, termin je idealna stvar. Ja sam imala zakazane carske, ali sam bas zbog toga insistirala da budu sto blize termimnu ( uz rizik da krene samo pre toga ali nije). S je rodjen na 39+4.

Znam da je mnogima tesko pred kraj, ali verujte svaka nedelja u stomaku znaci.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 16:35:34   
MaRa94
Zdravo drage. ME drago mi je da ti je bolje. user posted image

Mi smo danas bas aktivne, i do sada uvek je bila mirna kada ja nesto radim sada je osecam i dok setam, cistim, spremam. user posted image Neopisiv je osecaj kada znas da raste zivot u tebi. Stvarno jeste sve tesko, nekima cela trudnoca, porodjaj i sve to ali ovakvi trenuci srece i kad dobijemo malu bebu stvarno znace. I onda u takvim trenucima se zahvaljujem Bogu sto sam zena. user posted image

Maslacak slazem se sa tobom. user posted image
I moje je misljenje da treba beba sto duze da bude u majcinom stomaku. Kad najkasnije moze da se zakaze carski, mislim koliko najblize terminu?
Ja jos uvek ne znam da li cu smeti prirodnim putem, posto sam imala operaciju kicme, pa u 7. mesecu idem na pregled da se dogovoroim sa doktorom da li smem prirodno ili cu morati carksi rez. Iskreno se nadam da cu poroditi prirodno, nekako mi je to najbolje.. I ne plasim se bolova ali me je strah bolnice, igle i sl. Zato i mrzim CR.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 18:25:06   
Rosita
Ja bila na uz. Mrvica narasla za dve nedelje, uvecala se 2* user posted image . Krece se, srce kuckauser posted image . Sad je crl 21- 22 ml, kao sljivauser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 18:25:28   
Maslacak15
Joj Maro neznam stvarno to je kao i sve u Srbiji uzasno komplikovano. Verovatno u zavisnosti kakvu vezu imasuser posted image Ono sto je najproblematicnije po meni da vidim da se cesto radi i prilicno rano, tipa dve nedelje pre termina na osnovu zastarelog verovanja da je to "terminska trudnoca" ako je proslo 37 nedelja. To mozda jeste slucaj za prirodan porodjaj ocu da kazem ako beba krene sama na 38+0 sigurno nije nedonosce, ali za planirane carske to je rano.
Ja zivim u nemackoj i ovde se radi sa punih 39 nedelja. Ali ovde se zena generalno za sve puno vise pita i ja sam prosto trazila da bude kasnije. S obzirom da nije bilo medicinskih smetnji tj razloga za zurbu, cekali smo.


Bravo Rosita !!! i srecan rodjendaaaaanuser posted image

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 30.8.2017 18:26:15 >

(odgovor članu MaRa94)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 18:34:05   
Rosita
Hvala, suncev cvete :)
Evo i torte, ovu sam pravila, jesam instant domacica, recite :). Ali ukusna je!
PS Ako neko bude pravio, nek stavi vital margarin klasicni, a ne dobro jutro. Probala sam pola parceta :)

klik

AU, valjda uredih. Telefon :(

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.8.2017 19:35:58 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 19:36:18   
Ana RR
Rosi, sredila sam ti link.

Moja kuma pravi tu tortu, fina je.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
30.8.2017 21:54:46   
Rosita
Hvala! Znam kako ide link, ali mi ne uspeva :(

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
31.8.2017 8:46:03   
Mala Elena
Jutro!
Rosi, vrednice user posted image
Nocas sam , tokom cele noci, imala snove, kao na nekoj sam plazi, i non stop trazim nesto, neke igracke po pesku. Nemam pametnija posla user posted image Kako nekad sanjamo glupe stvari user posted image
Ne znam zasto, ali neverovatno sam gladna. Odoh spremati dorucak.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
31.8.2017 18:20:24   
Zemunka85
Dancic.

Ja sam glupe snove imala sredinom trudnoce, sada spavam ko top. Bukvalno se komiram.
Tripujem da cu porodjaj prespavati, kakav glup trip, a? user posted image

Pocela su mi ona glupa opterecenja - "Koliko cesto sada bebu treba da osecam" user posted image , valjda sto je na poslednje CTGu bio uspavan, doduse dok nisam legla na bok. Pre toga mi to nije padalo na pamet, tacno mi je to unelo neki nemir.
Osecam ga cesto, malte ne kad god pozelim, on se makar mrdne, nekad jace, nekad slabije, ali iako sjaaaajno osecam, ova razmisljanja me polako pocinju opterecivati pa jeeedva cekam da se ipak porodim.
Dosta je user posted image .

Ja sam prekosutra puna 39. nedelja.
Za sad nista. Picim busem i dalje svuda, sta cu moram nekako.

Sad cekam mm da dodje sa posla, pa cemo svi zajedno do keja malo,
L juce zaspala u 6 popodne i spavala do ujutru +++, tako da je nisam ni videla, pa smo se danas druzile i nastavljamo ...

Sve vas user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnice 1-42 nedelja,08/17
31.8.2017 22:16:48   
Sanjica26 RR
Trudnice slatke prelazimo u septembar. KLIK

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 137
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here