|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 19:32:36   
krin 40
Nek su živi i zdravi jedu kao popisna komisijauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 21:15:48   
Anck Su Nmaun
Cao mamite
Sta se radi....vidim prehladjeni i ranjeni user posted image da brzo budete kao nove!
I mene drzi prehlada, boli me grlo. malo pre sam popila propolis sa medom kad nisam umrla nisam znala da je tako gorko da pece user posted image
Jos mi i zub pukao pa ne mogu da jedem normalno, ujutru kod zubara!
Tara danas dosla i njoj ispala plomba, otisli kod zubara kad hoces....ciste user posted image
Izvadila joj jedan a jednu sesticu popravila. A sa druge strane ima jos jedan za vadjenje. A izgleda super... da poludim od zuba user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 21:49:22   
Duškić
Brzo da ozdravimo svi, danas nedelju dana od kad moj beban nosi gips.
I mene zeza zub.stavila mi neki lek pa oko prvog da idem da pogleda. Boli me na kuckanje, na snimku nista.
Mrzim zubara, cim osetim onaj "bljak miris"...Uh.
Laku noc!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
29.9.2017 22:42:01   
Milena18
Duškić, koliko će dugo mališa nositi gips?
Meni je danas baš bio naporan dan, ali smo se zato celo veče smejali sa M, cirkus je pravila po kući.
Laku noć, mame! Lepo provedite vikend.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
30.9.2017 7:27:10   
branki*
cao,mame,cao drustvo!dugo me nije bilo...nisam bas u toku,vidim da ima prehladjenih,bolesnih,brzo da ozdravite!
ja konstantno u guzvi ..sad deca spavaju,mm ode na posao opet,pa da procunjam...jedva sam cekala vikend,bas sam se umorila nesto.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
30.9.2017 8:26:45   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kako ste drustvance?
Mi se inhaliramo, pa da doruckujemo. Vodimo T na ples, pa posle ide kod moje drugarice. Svasta ima danas da se odradi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
30.9.2017 8:30:59   
Duškić
Dobro jutro! I mi se inhalirali..
Milena, rekli su nam 21 dan da nosi gips, a imamo kontrolu u ponedeljak, pa cu znati tacno .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
30.9.2017 8:55:09   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Duskic, to je bas mnogo user posted image
Muz i sin otisli na pecanje ranom zorom, nas dve cemo malo sredjivati kucu, rucak imamo. I u setnju ako mene prestane glavobolja.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
30.9.2017 9:38:54   
krin 40
Dobro jutro.Evo ja još leškarim.Ne mogu da ustanem a moram.Sve me boli.Noć mi je bila užas.Budila se,preznojavala,tuširala,pila paracetamol,pa glavobolja.Duci je zlato malo.Leži od kad se probudio u krevetcu i ništa osim presvlačenja i sisanja ne traži.Kao da zna da sam nesposobna.A sami smouser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 30.9.2017 9:44:29 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
30.9.2017 15:39:02   
dddaca
Zdravo mame, mi bile do parka i na igralistu, bas je divan dan. Samo da jos nije ovog vetra, bas je dosadan.
Nadam se da su decica boljeg zdravlja. Mi smo ponovo pocele da pijemo Immuno, za svaki slucaj. Pre neki dan joj je curkao nosic, ali smirilo se.
Duskic, a sta je sa tvojim bebanom? Zasto nosi gips?
Krin, dusa mala, oseca da mami nije dobro user posted image Sta je stariji sin uradio za posao? Ima li nesto?

< Poruku je uredio dddaca -- 30.9.2017 15:52:04 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Razgovori mama 09/17 [chat]
30.9.2017 21:25:59   
IvanaSK RR
Mame,selimo se u oktobar Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 661
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 25 26 [27]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here