|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 8:19:43   
Anoniman
Ako je verovati rezultatima istraživanja, objavljenim u britanskom časopisu Žurnal sreće, žene su osuđene da u zrelijim godinama - budu nesrećne!

Istraživači tvrde da žene svoje odraslo životno doba počinju srećnije od muškaraca ali od 48. godine pa nadalje ulaze u "zonu nezadovoljstva i mrzovolje".

Sociolog Anke Planjol sa Univerziteta Kembridž i ekonomista sa američkog Univerziteta Južne Kalifornije, upoređivali su rezultate dva potpuno odvojena istraživanja - jednog, koje je sadržalo informacije o aspiracijama i talentu i drugog s podacima o zadovoljstvu i sreći. Zaključili su da nivo osećanja sreće s početkomu srednjeg životnog doba opada zbog neispunjenih želja i ambicija.
Čini se da su žene u celini u ranom životnomn dobu srećne i zadovoljne životom i materijalnim stanjem dok se muškarci u 20-tim godinama grčevito bore da ostvare finansijske ciljeve za sebe i svoju porodicu - što ih čini stalno umornim i nezadovoljnim, navodi da se osećaju mizerno.
Ali do srednjeg životnog doba, muškarci su su uglavnom ostvarili svoje finansijske i porodične ciljeve pa ih je to oraspoložilo i učnilo srećnim dok će žene najčešće početi da se osećaju neostvarenim i nesrećnim.
Detaljnije: blic.rs

I, šta vi mislite? Jesu li muškarci srećniji? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 10:08:07   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Istraživači tvrde da žene svoje odraslo životno doba počinju srećnije od muškaraca ali od 48. godine pa nadalje ulaze u "zonu nezadovoljstva i mrzovolje".



Možda zato što većina muškaraca tada poludi i juri za mlađim ženama,skupim sportskim automobilima ili nekim neostvarenim "hobijima"!!!
Naravno da tada nastupa ženino "nezadovoljstvo" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 11:17:45   
eugenija
Ne mislim da su srećniji, čak naprotiv, kako sami sa sobom i u sebi rešavaju probleme, mislim da im je veći nivo stresa, nego nama koje svoje probleme ipak negde verbalizujemo i podelimo, pa nam bude lakše..



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 11:49:14   
Anoniman
E, da, u tome ima nešto. Oni ili ćute o svom problemu ili se brecaju, kako mi to kažemo "bez razloga"... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 13:47:34   
bebać
Ma ja ih brate ne žalim,meni je uvijek teže ženi,naravno normalnoj ženi koja radi,vodi računa o djeci,o kući o sebi,o partneru...jaouser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 13:49:28   
Anoniman
Ma ko ih žali bebać? user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 13:50:16   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma ko ih žali bebać? user posted image

Ja ne poznajem takvuuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 13:52:37   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 13:53:34   
Lu
A možda se nama ponekad učini da oni izgledaju sretniji jer ne pokazuju svoju bol  kao mi i pretežno šute kada imaju problema,kao mm što mene izluđujeuser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 13:55:16   
Anoniman
A šta znam lu. MM ćuti kada ima problem, definitivno ne skače po kući, znači, kada skače - onda je srećan i nema problem. Uf, ala se upetljah. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 13:57:41   
Jacaca
Mislim da moj muz jeste srecniji od mene, ne kazem da ja nisam, ali sam 12godina strasno zaljubljena jer on je veciti optimista, uvek srecan, nasmejan i zadovoljan, kada nam i ne cvetaju ruze on je takav, dok sam ja vise zabrinuta.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 14:03:55   
Lu
U biti,radi se o tome kakvi smo kad ostarimo malo (48god), sretni-nesretni.
Ispravno piše u onom textu,oni u mladosti trče za poslom i obavezama,kad obezbjede svojoj obitelji sve potrebno onda smatraju da je došlo njihovo vrijeme i da mogu da se "razuzdaju" a žene to normalno nervira...
Bio je film u kojem ima i ove teme sa Kevin Spacey, vrtlog života.

< Poruku je uredio lu -- 4.5.2009 14:05:19 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 14:20:18   
bebać
A kad će žene da se razuzdaju???Mi jurimo od početka pa i kad smo bakice ne možemo se opustiti!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 14:24:22   
Lu
Nećemo nikad bebać,mi možemo samo ovako povremeno malo da poludimo ali brzo se vratimo u normaluuser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
4.5.2009 16:28:01   
afrodita
U detunjstvu sam bila nesrecna, sa 20 i nesto
nisam razmisljala o sreci, u 30 nekoj veoma srecna,
sa 40 nadam se presrecna, u 50 ocekujem da cu
ziveti od srece dalje ne bih, samo znam da mm
ne daje toliki znacaj zivotu i sreci...


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
11.9.2016 23:43:40   
wivern
Mislim da jesu, jer se ne opterecuju svakakvim glupostima kao zene. Mi smo preopterecene svim i svacim, ali same sebe opterecujemo. Pogotovo one takmicarski nastrojene mame, one nemaju vremena za sebe i svoju srecu.
Trebalo bi da se vise opustimo, i pozabavimo vise sopstvenim zadovoljstvom.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
21.10.2016 13:42:01   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: wivern RR

Mislim da jesu, jer se ne opterecuju svakakvim glupostima kao zene. Mi smo preopterecene svim i svacim,

Ovo potpisujem , nekad mislim da ce glava da mi pukne na koliko stvari mislim.. a on mi deluje kao ladovina. Mada i on misli kako sta ali mi ne na toliko strana.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
21.10.2016 13:45:12   
Khaleesi
Svi muskarci su ladovina. Ni o cemu ne brinu i sve ce kod njih lako da se resi... A akad se ne resi onda nema veze i tako guraju ceo zivot.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
21.10.2016 14:06:40   
isidora88
Jesu sigurno. Ali zato mi zene duze zivimouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
21.10.2016 14:10:27   
Sandricak
jesu jer ih briga za sve, sto urade uradili su sto ne urade ako stignu uradice...imaju 100 kade i kad god im se nesto trazi da urade samo kazu:,,Sad cu! .. ja zovem mog malopre i kazem da se potrudi da dodje na vreme sa posla jer treba dete na kontrolu, a on pita koje dete... i jos poita kako oni koji imaju petoro sve popamte kad ko gde.. Ladovina teska...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
21.10.2016 14:24:33   
Sanjalicaaa
Jesu. Volela bih da imam malo mozak mog muža.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
21.10.2016 17:03:37   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Sandricak

i jos poita kako oni koji imaju petoro sve popamte kad ko gde.. Ladovina teska...

user posted image user posted image e nasmejala si me!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
21.10.2016 17:29:01   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Jesu. Volela bih da imam malo mozak mog muža.

Ovo definitivno da odmorim dan dvauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
21.10.2016 18:45:46   
branki*

IZVORNA PORUKA: Sandricak

ja zovem mog malopre i kazem da se potrudi da dodje na vreme sa posla jer treba dete na kontrolu, a on pita koje dete...

Hahauser posted image

Ne znam...mislim da nisu,da smo jednako srecni.jeste da mi vise brinemo i vise se opterecujemo,ali mi sve radimo vise,vise se i radujemo,vise uzivamo u sitnicama,vise smo srecne zbog svakodnevnih obicnih stvari.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Jesu li muškarci srećniji?
17.9.2017 14:33:10   
Dragce86
Muski su prakticniji dosta i ne bave se mnogim glupostima oko kojih se mi kidamo i to je recimo jedan od razloga zasto su bar mirniji psihicki od nas...a sreca, ipak je to sve reativna stvar...nekad su srecniji oni, nekad mi, prosto kako zivot nametne :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here