|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.9.2017 12:49:58   
nata11
Jesam sledece nedelje. Dosli su im dr sa odmora tako da su ubacili nove termine.

_____________________________





(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.9.2017 13:06:33   
Maramara80
Super drzim fige da sve bude dobro. Pozzz

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.9.2017 11:19:49   
Veraus
Znam da cesto pisemo jednu istu stvar,ali danima se niko ne javlja na odeljenju. Bas ne znam sta da radim. Ocekujem pismo da stigne,a znam da to ume da zakasni pa sam mislila samo da mi kazu ako imam termin za konsultaciju. Cekam tri nedelje i kao da tapkam u mestu...

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.9.2017 16:59:04   
Maramara80
Veraus ja sam i juce i danas oko 13i45 dobila Nis. Ako ne uspes mozes da pozoves na broj 0112053617 ili 0112053658 da ti provere kakav je tvoj trenutni status. Preporucujem ti da pozoves sutra jer su meni zagubili pismo i zbog toga sam na konsultacije isla dva meseca kasnije nego sto je trebalo.
Inace zenice radila dam betu danas,nazalost negativna. Sad malo odmaramo pa u nove pobede.

(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.9.2017 17:08:10   
Veraus
Mara, zao mi je... ne znam sta da kazem. Jel ti ovo bio drugi pokusaj?
Hvala za ovaj kontakt zovem sutra.

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.9.2017 18:39:30   
Maramara80
Nema na cemu,zovi obavezno. Nema sta vise srece drugi put. Ovo je bio prvi pokusaj.

(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.9.2017 19:11:19   
Negica
Mara,zao mi je...ne odustaj.Osim lekova koje dobijemo na klinici da li nesto kupujemo i mi ili sve sto treba dobijemo tamo?

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
26.9.2017 19:14:53   
Maramara80
Hvala. Nema odustajanja. Nista se ne kupuje od lekova osim dve tabletice za ciscenje ( manje od 100din) pred aspiraciju i ako nisi iz Nisa jedna kutija utrogestana (650-700din) posle transfera dok ne dodjes kuci posle mozes na recept ne placa se. Pozdrav

(odgovor članu Negica)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 9:50:15   
nata11
Maramar glavu gore user posted image
Kakvi su rezultati u ovoj grupi sada jel znas? Jesi se cula sa drugim zenama?

_____________________________





(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 9:50:29   
Veraus
Maramara, hvala ti do neba za ovaj broj sto si mi dala. Ispostavilo se da su iz nisa tek juce dostavili spisak a trebali su odmah te nedelje. I zakazali su mi konsultaciju za dve nedelje. Kazu pismo ne znaju da li ce da stigne do tad bego d aodem u fond da mi izdaju drugo. Da nisam zvala prosao bi termin sigurno.

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 9:55:26   
Maramara80
Veraus,nema na cemu,zato smo tu. Nata 11 idemo dalje.... sto se grupe tice do petka cemo da znamo tacan procenat kad prodju sve bete. Za sada imamo dve bez transfera i nas 4 beta losa.

(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 10:01:59   
nata11
Maramar ako se ne varam ti si bila u frci sa godinama? ili sam pomesala? Jel imas pravo na jos o trosku drzave?

_____________________________





(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 10:06:02   
Maramara80
Nisam to je Majaja. Ja imam 37 tako da imam fore jos. Drzim fige za konsultacije. El ces bese sad da radis u Spebo?

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 10:17:47   
nata11
O izvini pomesala sam. user posted image
Da napokon sam zakazala drugostepenu. Da Spebo- pa se nadam da ce ici brze. Znam da mi je sestra u Nisu rekla pocetkom septembra da im je sve do NG puno za vto.

P.S. Plavusauser posted image lepo u nicku stoji godiste user posted image


< Poruku je uredio nata11 -- 27.9.2017 10:18:55 >


_____________________________





(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 10:27:38   
Maramara80
Hahahhhh, ma opusteno. Cekaj...to znaci da si ti 2011 godiste ???user posted image Salim se malo naravno, ne zameriuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 10:41:59   
Veraus
Nato, a jel si sigurna da u spebo ide brze? Ja sam sa devojkama na komisiji bas raspravljala koliko se gde ceka,rece jedna da ne zna dal ce da ne ubace u spebo zbog guzve. Jer i ja sam se dvoumila izmedju njih i nisa..
Maro, znam da je rano da razmisljas za naredni pokusaj,ali sta mislis jel treba da probas negde drugde? Jel mislis da je problem bio zbog kvaliteta jc ili nesto drugo? Mene brine nesto slicno, mada mi je embriolog tamo objasnio da imamo sanse,zato i idemo i nis,uliva mi poverenje covek.

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 11:19:07   
nata11

IZVORNA PORUKA: Maramara80

Hahahhhh, ma opusteno. Cekaj...to znaci da si ti 2011 godiste ???user posted image Salim se malo naravno, ne zameriuser posted image


Hahaha mm bi se slozio sa tobom posto mi stalno podseca koliko imam godina. user posted image

Epa ne znam Veraus. Ja sam nekako stekla utisak da kod njih ide brze. Mi svejedno kod njih moramo jer koristimo zamrznute spermice, nazalost nemamo drugu opciju. Da nije taj problem ja bih opet u Nisu.

_____________________________





(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 11:25:12   
Veraus
Nato,cekaj, tamo imate zamrznute spermice a ne embrione? Jel doplacujes nesto za odmrzavanje ili ide o trosku fonda? posto znam da ides na komisiju sad. Ako ste sami platili zamrzavanje molim te kazi mi koliko naplacuju u spebo,jer se i sama vodim logikom da treba to da uradimo zbog sprmograma koji se pogorsava..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 11:53:14   
nata11
28800 je zamrzavanje sa spermogramom. Da li jednom donosili uzorke ili 2x ista je cena jer gledaju da imaju kvalitetne spermice. Nakon toga placas 1100 dinara mescno ali to mozes i jednom godisnje platiti i kada odes. To moze stajati 5 godina.

Sa ovom boze zdravlje vto planiram da zamrznem i embrione.

P.S. Nista se ne pplaca odmrzavanje kod njih.

< Poruku je uredio nata11 -- 27.9.2017 11:57:50 >


_____________________________





(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 12:09:37   
Veraus
Hvala ti. ozbiljno cu da razmislim o ovome.
Da ne prenagljujem sacekacu ovaj postupak da vidim kako ce da prodje i koliko ce kvalitetnih da nadju. Prvo je bila losa morfologija vise od 80%. a nakon terapije i broj i pokretljivost i sve. Na svaku kontrolu je nesto novo. Sad ne pijemo vise nista od vitamina pa da vidimo mozda je u tome poenta.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 13:02:34   
nata11
Nema na cemu. Nama je spermogram OK ali smo zbog drugih zdravstvenih problema smo morali ostaviti spermice.

_____________________________





(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 15:03:26   
Maramara80
Zenske kako to sa zamrzavanjem i fondom uopste funkcionise? Mislim, ako se odradi vto o trosku fonda i zamrznu se preostali embrioni (o svom trosku jer ne ulazi u besplatni deo). Kad se vracaju zamrznuti embrioni da li to placamo sami i radimo da kazem privatno ne vezano za fond? U prevodu vracanje zamrznutih iz besplatnog pokusaja nema veze sa fondom ili nam se broji kao jos jedan besplatan pokusaj?
Izvinite sto sam oduzila i zakomplikovala.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 15:19:34   
Veraus
Maro,ja sam bas to pitala u fondu. Takav postupak iz feta nema veze sa fondom. Mi placamo zamarzavanje,odmrzavanje i transfer. S tim sto cene mnogo variraju od klinike do klinike. U svakom slucaju je dobro da klinika ima tu opciju jer se ne prolazi opet kroz stimulaciju i sve to,naravno ako se ostane vise embriona.

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 15:21:47   
Maramara80
E hvala Veraus. A kako se krecu cene toga,ako mozda znas okvirno ?

(odgovor članu Veraus)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis
27.9.2017 15:28:58   
Veraus
Znam da je najpovoljnije u valjevu. Tamo se do skoro od drzavnih jedino i radilo.Sad rade i u frontu. Privatne naplacuju zamrzavanje do 500e ali je problem sto zene nisu znale da se odmrzavanje isto placa i to jos vise. Bas izadje prilicno mnogo.
E sad u filijali su mi rekli da bi u Nisu kad krene kostalo 20-30 000. Tako su mi objasnili,ne drzi me za rec.

(odgovor članu Maramara80)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here