|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: SeptembaRRska bastica
23.9.2017 13:12:08   
Duškić
Lepo mu vratili, sad mora lepo da drzi, ali to je tako tesko. A nagledah se svacega, samo da idemo kuci.
Hvala, Sanjice!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: SeptembaRRska bastica
23.9.2017 13:36:21   
krin 40
Jaoo Duškićuser posted image Ljubi nam imenjaka i da se brzo oporavi

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: SeptembaRRska bastica
23.9.2017 21:10:10   
IvanaSK RR
Duskic, jel su vas pustili kuci?
Mi smo se tek sada dogovorili da sutra definitivno idemo na svadbu. Nemam predstavu kako cu ujutru stici da se sredim. A sto ne znam sta cu obuci... Uf..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: SeptembaRRska bastica
23.9.2017 21:51:14   
Milena18
Duškić, sad čitam šta vam se desilo. Ljubi mališu. Kad izlazite, zna li se?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: SeptembaRRska bastica
24.9.2017 7:22:52   
suzi kju
Duskic bas mi je žao sto vam se to desilo.
Oni maleni ne trpe ništa sto ih sputava da normalno funkcionišu, još ga i boli.
A bolnica. ..smucila mi se januara kada smo ležale 10 dana zbog stomacnog, tako da znam kako ti je.
Ljubi malenog i drži se user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: SeptembaRRska bastica
24.9.2017 8:21:39   
krin 40
Dobro jutro.Duškić mislimo na vas.Ivana lepo se provedi.Devojke šta ima novo kod vas?Ja polako počinjem da šizim od dlaka po kući.I N i ja sada imamo dugu kosu i opada nam u septembru/oktobru.Čistim i skupljam po ceo dan.U ovo doba godine uvek
želim opet da se šišam na kratko

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: SeptembaRRska bastica
24.9.2017 9:19:33   
Duškić
Hvala, drage moje!
Zbrisali smo juce iz bolnice, molila, jurila i pustili nas, ali na vikend, bez papira na moju odgovornost.
Tu nam je blizu "Tirsova", pa ako bilo sta primetim da nije ok, natrag gore.
Sutra da se javim na kontrolu u 7h i da vidimo sta dalje.
Jao kakav je, a ide kao brzi gonzales , ruka zabarikadirana od ramena pa mu tesko ne moze da je nosi. A cerka dobila temperaturu i kaslje strasno .
Izgleda da ce svekrva morati da dodje nekoliko dana, muz mora da radi user posted image .
Jao, Suzi, sto nAm je krenulo. Ozdravi brzo.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: SeptembaRRska bastica
24.9.2017 10:38:44   
Ana RR
Joj duškić user posted image mukica mala. Nezgodno je sa gipsom, moj sin je skoro nosio, isto lakat ali srećom samo nagnječenje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: SeptembaRRska bastica
24.9.2017 13:13:44   
veselicaa
Duskic brzo da prodje,razumem sve.
Lepo vreme,mi juce setale bas dosta,sada da uspavam Ninu i zavrsim rucak pa posle opet u setnju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: SeptembaRRska bastica
24.9.2017 17:16:29   
krin 40
E ovo je vreme po mom ukusu kada imam malu bebu.Taman.Ja stvarno obožavam leto ali ne ovakvo kako je bilo i pritom u stanu beban od mesec dana.Ne ponovilo se

< Poruku je uredio krin 40 -- 24.9.2017 17:18:39 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: SeptembaRRska bastica
24.9.2017 21:14:29   
Duškić
Uh, da svratim na jedno pivce!
Sve citam i pisem razbacano!
Celo popodne smo bilo po parku. Prikljucila nam se moja sestra i zet pa ih zajedno svi cuvali, bas lepo vreme bilo.
Hvala Vam zenske sto pitate za mog malca nevaljalca!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 8:03:47   
krin 40
Dobro jutro.Kuvam kafu.Ja sam već treći dan tako pospana.Opada mi pritisak.Inače je nizak

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 8:33:36   
suzi kju
Dobro jutro. Prokišnjava li ova baštica? user posted image
Ajmp kafa, ja sama,tišina i ja,uh kakav osećaj, neopisivo dobar user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 8:49:24   
IvanaSK RR
Evo i ja pijem kaficu. I ne svidja mi se vreme, nikako.
Suzi, uzivaj u tisiniuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 8:55:55   
Sanjica26 RR
Ni meni se ne svidja ovo vreme. Rado bih legla. Bas se osecam prehladjeno.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 25.9.2017 8:56:59 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 10:33:19   
emicaa
aloha user posted image kako ste mi.
Ja nisam ni ulzila na rr proteklih dana,odmarala sam od svega user posted image sad sam opet tu.Falile ste mi.
Nauzivali smo se za sve pare,utiske cu pisati u temi.
Jesam li propustila nesto bitno ovde?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 12:27:01   
veselicaa
Emice glavno da si uzivala i opustila seuser posted image
Ni ja nisam bas cesto pisala,tako da i ja jurim i citam da sam u tokuuser posted image
Kod nas oblacno,kisa bas nikakvo vreme.S u skoli,A treba da dodje a Nina rastura kuhinju.Jos malo pa da je uspavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 12:30:59   
emicaa
ja sam svog uspavala,zaspao je posle 10 sekundi user posted image
sad da nas dvije rucamo pa kad se srecko probudi bjezimo u setnju.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 12:33:00   
krin 40
Ja sam uključila inverter u dnevnom.Meni je hladno.A i pritisak mi je u minusu pa mi je još hladnije

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 12:37:57   
veselicaa
Emice Nina spavala do 10:30 zato joj se ne spava.I nista joj ne smeta,Tasa ustane gleda crtaci,prica,ja sam tu od 8 spremam dorucak,ona spava bez problema.

< Poruku je uredio veselica RR -- 25.9.2017 12:38:50 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 17:45:22   
Duškić
Krin, macko, ajde da pijemo kafu. Ja drzim mog malca , pa ako zaspi da popijem. Puca mi glava od ne spavanja..

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 17:56:31   
krin 40
Duškić možee.Nisam od jutros ni jednu više popila.Ceo dan se nešto "muvam" po kući

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: SeptembaRRska bastica
25.9.2017 17:57:20   
isidora88
Duskic koliko bebac ima?
I meni je stalno hladno, pokrivam se jorganom i cebetom, kao da sam u Sibiruuser posted image
Evo i klima mi greje vec 3 dana. Izludeh od vesa i susilice na sred stana, moram sto pre uzeti susaru samo ne znam od kojih para user posted image Nisam dobila platu ovaj mesec, kazu u decembru da bi trebalo da dobijem. Ima da crknemo do tada

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: SeptembaRRska bastica
26.9.2017 8:15:24   
krin 40
Dobro jutro..kuvam kaficu i čaj za bolesneuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: SeptembaRRska bastica
26.9.2017 8:21:20   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Ja bih kaficu.
Isidora, ja se zeznula pa nisam ukljucila i opciju za sušenje pre neki dan. Ves nikako da se osusi, uzas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here