|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantelesna oplodnja XV
12.9.2017 22:36:29   
zece
Da ponovi go ogtt testot

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Vantelesna oplodnja XV
12.9.2017 22:42:26   
zece
Hvala Ivana i dunja trebao je sad. U sredi da razgledu papirologije ta komisija za ivf ali nista cekat cu narednoj sredi

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Vantelesna oplodnja XV
27.9.2017 22:15:37   
zece
Nista traže mi 2 i 4d uz na kavum uteri uradit cu i to 9 okt

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Vantelesna oplodnja XV
5.10.2017 11:06:43   
Nensy 17
Zdravo devojke, ne znam da li smem ovde da ponudim ali ako je nekom potreban Menopur rok do 8. 2018. i Ovitrelle rok do 1. 2019. rado bih poklonila.
Trenutno mi ne treba, uspela nam Vto u Pragu mada je rana trudnoca, ima jos 4-5 meseci do termina, samo da sve bude dobro. Zelim i vama da se ostvari zelja.
Ako imate neka pitanja, tu sam. Pozdrav

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Vantelesna oplodnja XV
5.10.2017 15:16:51   
ivannna
Nensy cestitamooooo!!! user posted image

gde si radila? ajde napisi svoje iskustvo ,mozda nekome bude od koristi

(odgovor članu Nensy 17)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Vantelesna oplodnja XV
9.10.2017 13:42:53   
goxyta
Zdravo devojke,

prosla sam nedavno kroz jednu neuspesnu VTO (to mi je prva) i razmisljam sta i gde dalje. Ovog puta bih pokusala u NF, ali nisam sigurna da ispunjavam uslove... Sto se godina tice sam ok, ali sam ranije nesto citala da imaju prag za AMH, da mora biti > 0.5. Inace, moj je 0.48, tj. malo ispod te granice. Zna li slucajno neko da li ovo jos uvek vazi?
Hvala i zelim svima sto pre user posted image
user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Vantelesna oplodnja XV
10.10.2017 14:03:39   
Nensy 17
Hvala Ivanna, kod nas je bilo mucno to sto su nam svi doktori govorili kako je sve u redu sa nama i kako se treba opustiti a do trudnoce ne dolazi….i tako nas setali mesecima, godinama, spermogrami, hormoni, ogtt, Hsg, ovulacije, histero, laparo i opet nista. Pa smo presekli i resili da se prijavimo na Ivf u Pragu. Niko nam nije preporucio imunoloske i genestke analize, za trombofiliju navodno salju ako je dolazilo do pobacaja ili neuspelih Ivf procesa. To svaka treba da uradi pre prvog postupka kako se ne bi gubilo vreme. I to mi je bilo na spisku da uradimo ako ne uspemo ali hvala Bogu dragom uspelo je i to sa duplom srecom, nosim blizance. user posted image

(odgovor članu goxyta)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Vantelesna oplodnja XV
11.10.2017 1:32:06   
milaiva
Zdravo devojke,

Zamolila bih vas za malu pomoc. Suprug i ja smo prosli prvostepnu komisiju i u avgustu predali dokumentaciju za drugostepenu komisiju u Visegradskoj. Nakon dva mesec konacno su me pozvali na ultrazvuk. Doktorka koja je radila uz, predlaze mi histeroskopiju zbog septuma u fundusu materice (koji do tada niko nije video). Kako se u nasim bolnicama na takvu intervenciju ceka 3 meseca, histeroskopija je uradjena na privatnoj klinici. Mi jos nismo dobili odgovor da li smo prosli drugostepenu komisiju, pa zanima me da dokumentacija moze da se dopuni novim nalazom ili moram da sacekam da me obaveste o njihovoj odluci ? Da li ukoliko me odbiju moram ponovo sve ispocetka prvostepena, drugostepena komisija ili ?
Srdacan pozdrav,

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Vantelesna oplodnja XV
12.10.2017 13:46:59   
nata11
Milaiva sta pise na izvestaju da nisi prosla komisiju ili da je potrebno dopuniti dokumentaciju?
Pozovi obavezno telefonom pa pitaj da ne cekas.

_____________________________





(odgovor članu milaiva)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.10.2017 23:53:13   
zece
Meni su odobrili od fzom trece IVF. I zdravlje boze po novu god krecemo sa IVF trece IVF

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.10.2017 23:54:24   
zece
IVF cemo raditi u Skoplje unew born klinik kod Dr TRAJKOVSKI

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.10.2017 23:58:41   
zece
Milaiva bolje ti je da uradis histeroskopija I ja sam imala septum na fundus I zbog sam imala rani spontani pobacaji ali sreca Dr TRAJANOVA na gak u Skoplje mi je otklonila taj septum I sad krecemo sa IVF po nova god

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Vantelesna oplodnja XV
28.10.2017 22:23:36   
ivannna
Mi smo se ozbiljno zagrejali da idemo u Prag,poslala sam im mail i vec sutradan me nazvali,posle i mail poslali sa potrebnim analizama,samo je problem sto se meni opet ciklus produzio user posted image posle feta u maju dobijam na 40,40,29 i sad se ponovo produzilo,danas je 37 dan...

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Vantelesna oplodnja XV
7.11.2017 23:42:23   
zece
Ivana ispitaj hormone Kako suti hormoni

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Vantelesna oplodnja XV
20.11.2017 22:27:57   
TamaraBorko
Cao devojke, nova sam na forumu. Predali smo papire za drugostepenu u Visegradsku u petak 17.11. Da liozda neka od vas zna koliko se ceka poziv na ultra zvuk? Hvalauser posted image

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Vantelesna oplodnja XV
20.11.2017 22:39:21   
milaiva
Draga Tamara Birmingham,

Mi smo dugo cekali zbog godisnjih odmora I guzve, dokumentaciju predali 07.08. a poziv za ultrazvuk tek krajem septembra.. Nakon ultrazvuka cekas jos 10 dana na potvrdu da li ste prosli komisiju. Poziv sa Klinike koju smo izabrali, vec dan nakon dobijanje potvrde. Nadam se da ce vas zvati uskoro.

SRDACAN POZDRAV

(odgovor članu TamaraBorko)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.11.2017 10:54:46   
TamaraBorko
Hvala Milaiva. Nadam se da me nece uhvatiti novogodisnji praznici... Mi cemo raditi u Visegradskoj jer smo morali da zamrznemo spermice. Jeste li zavrsili sa postupkom? Pozdrav

(odgovor članu milaiva)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.11.2017 11:24:12   
milaiva
Mi smo danas radili Betu sad cekamo rezultate user posted image

(odgovor članu TamaraBorko)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.11.2017 12:27:01   
TamaraBorko
Drzim palceve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milaiva)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.11.2017 18:07:03   
dunja RR
Milaiva, navijamo user posted image

Javi nam se user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milaiva)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.11.2017 18:16:59   
milaiva
Drage devojke, upravo su nam javili da je Beta pozitivna user posted image user posted image , sad jos da docekamo ultrazvuk za dve nedeljeuser posted image

A vama zelim zelim svu srecu user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.11.2017 18:25:02   
dunja RR
Milaiva, bravoooo, eto user posted image možda i user posted image user posted image

Volim ovakve lepe vesti user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milaiva)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Vantelesna oplodnja XV
21.11.2017 22:33:17   
TamaraBorko
Braaavoouser posted image SVE NAJBOLJE!user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Vantelesna oplodnja XV
26.11.2017 15:37:32   
zece
Ja u cet idem na kontrola za tsh T3,4 I prl I molim boga tsh da bude ispod 2,5 jer zadni put je bio 2,95 I povecali si mi dozu eutiroks a

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Vantelesna oplodnja XV
26.11.2017 19:24:59   
Coffee_lover26
Drage moje,odlucila sam da vam se pridruzim :) .Muzic i ja radimo na bebcetu vec 2 ipo godine.Konkretan problem ne postoji.Od lekova nema sta nisam pila,trenutno pijem samo caj od virka.Pre par dana sam uradila u NF Hsg i rezultati su dobri.Ja bih sl mesec da uradim inseminaciju,ali se dvoumim da li da radim u NF ili privatno u specijalistickoj bolnici za sterilitet u Bg kod dr Marijane Sasic(posto sam za nju cula da je srecne ruke).Ili kod nekog ako znate da dobro radi tj da je srecne ruke user posted image .Ali me zanima sta sve treba za inseminaciju u NF I da li se ceka ili mogu da odem i zakazem za sl mesec i koja je cena otprilike za inseminaciju privatno? Unapred zahvalna na odgovoru i uz vas sam ♥️♥️♥️👶🏻🤰🏻

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here