|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mašina za sušenje veša
14.1.2018 17:01:11   
isidora88
Didy nemoj da me odajesuser posted image
To nisam ja, to je moja Shaumauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Mašina za sušenje veša
14.1.2018 17:15:53   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Didy

Isidora, našla sam i tvoje poruke na onom forumu gde si pisala o mašini za sušenje. user posted image Mi smo uzeli istu kao vašu, samo 8 kg. Isto sam prezadovoljna. user posted image Ne koristim nikakve maramice.


Didy. pa ne rece mi da si uzela? Nek je sa srecom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Mašina za sušenje veša
14.1.2018 20:14:06   
Didy

IZVORNA PORUKA: isidora88

Didy nemoj da me odajesuser posted image



Sama se odaješ. user posted image

Sanjice, a sećaš li se šta sam ti rekla kad smo se videle? I posle tri nedelje je kupim. user posted image Znaš šta je presudilo? Pakujemo se mi na zimovanje i ja pomislim na povratak i na gomile veša kad se vratimo. I samo je poručim kad sam se setila da operem preko 10 mašina veša po povratku. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Mašina za sušenje veša
14.1.2018 21:24:33   
Sanjica26 RR
Rekoh ti ja. Meni muz pre neki dan salje poruku u kojoj hvali masinu za susenje. Brzo se opralo i ujutru je bilo sve suvo. user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 14.1.2018 21:33:01 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 11:19:18   
Rosita
Listala sam par stranica unazad. Sanjice, didy, isidora, mozete li staviti naziv ili jos bolje link za vase masine?

Moze li i predlog samo za susaru, ne kombinovanu, da je dobra, da nije bucna?

Sta je bitno gledati kod kupovine?

Hvala puno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 11:32:24   
isidora88
Ja imam ovu, meni je odlicna, bas sam zadovoljna.
https://m.gigatron.rs/masine_za_susenje_vesa/beko_masina_za_susenje_vesa_du_7133_ga0-89931

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 11:37:13   
lesica
Rosita, ja imam candy mašinu za sušenje već dve godine.
Pretadovoljna sam.
Kada je mm išao da uzme, prodavac u coolshopu mu je rekao da se uopšte ne zanosi i uzima neku od najskupljih, jer realno nikakve razlike u učinku nema, sem što te skuplje imaju još 2-3 dodatna programa koja uglavnom niko ne koristi, i imaju više elektronike user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 11:38:18   
Misha i Ljisha
Ja imam indesit kondenzacionu. Po meni treba obratiti paznju da susara moze vise kg vesa da primi od ves masine. Npr ako je ves masina za 7 da susara prima za osam ili ako je ves masina za 5 kg susara da bude za 7 kg. I ako ves masina ne ocedi dobro ves susara ce traziti da se ocisti filter i isprazni voda i da se ponovo pokrene da bi osusila ves do kraja.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 11:39:56   
Sanjica26 RR
Ja se klanjam mojoj masini. Prezadovoljna sam. Mi smo uzeli Gorenje. Nema vise peglanja. Ja koja sam pedanterija i koja sam sve zivo peglala sad vala necu.user posted image Znate kakve su device. Samo mm-ove kosulje peglam i bas ako je nesto guzvavo.

Moja je ova KLIk

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 9.2.2018 11:42:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 12:01:59   
Rosita
Bas vam hvala. Sanjice, i ja sam devica user posted image . Samo je kod mene vise izrazena mentalna pedanterija od prakticne, mada i tu imam bubica.

Nego, mi u ovom podstanarskom stanu imamo gazdinu masinu. I ja sad krenem da ceprkam, brate mili, njoj je centrifuga 500 obrtaja ili cega vec, stranicu unazad pise da je minimum za susaru 800 obrtaja, znaci ja imam fosila u stanu, jaoj, kad li cu imati svoj stan i svoje stvari user posted image ? Nemamo gde gazdinu, i da uzmemo kombinovanu. Pride, mm je protiv kombinovane jer je cuo od prijatelja iliti sa- kim - je -god- pricao da je to promasaj. Pa mu ga znaj. Ja vidim da ivana sk ima kombinovanu i zadovoljna je. PS al je skuuupaaaa user posted image

< Poruku je uredio Rosita -- 9.2.2018 12:05:15 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 12:21:00   
Sanjica26 RR
U istoj smo situaciji Rosita. Znas gde mi je masina? U kuhinji. Tu smo ju je ugurali. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 12:21:31   
nata11
Rosita i moj je savet nikako kombinovanu.

_____________________________





(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 12:26:04   
Rosita
Eto, nato, i ti kazes. Sanjice, ajde i da je uglavim na terasu, zastakljena je. Nego, ako ja imam ovu gazdinu koja je ocito za muzej- mada ja perem i susim, ne znam za bolje user posted image - da li uopste ima smisla uzeti susaru, kad ova klasicna ne zadovoljava uslove? Sta, onda cu dva puta da pustam program na susari, da je mucim i kvarim... A da kupujem obeuser posted image tesko, cak i da zanemarim novce, nemam gde gazdinu...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 12:29:50   
Sanjica26 RR
ROsita, super ako imas zastakljenu terasu. Sto da ne. Ja bih je tu stavila. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 12:47:38   
IvanaSK RR
Ja sam stvarno zadovoljna kombinovanom. Sad su i prijatelji uzeli kombinovanu, isto zadovoljni.
Rosita, mislim da neces imati tih problema. Jedino onda gledaj da ti masina za sušenje prima vise kg vesa nego ta sto pere, kao sto Ljisa već rece.
I naravno, na terasu, sto da ne.
E da, u slučaju da bi se odlucila za kombinovanu, tu gazdinu onda na terasu stavi user posted image lepo je zastiti, prekrij.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 9.2.2018 12:49:59 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 12:51:06   
Maraj
Rosi i ja bi je na terasu stavila, kad bi je kupovala. Nemam gde drugo.
Dosta ljudi je stavlja na masinu za pranje vesa. Imas li tu mesta? Ja nemam jer kad smo renovirali kupatilo i wc mm stavio bojler iznad masine za pranje vesa, tako da tu nemam mesta. Ostaje mi opcija samo terasa

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Mašina za sušenje veša
9.2.2018 13:18:20   
nata11
Da to je odlicno resenje jedna preko druge. Sada svi tako stavljaju.
Ma pazi radice i tebi kombinovana, ima garanciju taman posla ali :
1. ne znam da li sam ja umislila ali meni samo susara bolje susi tj. krace traje program
2. manje trosi struje
3. kombinovana mi je stalno izbacivala neke greske, svetlucala ... svako malo sam gledala u onu knjigu i ludela

Sto se tice lose masine za pranje samo ponovis centrifugu i to je.


_____________________________





(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 9:04:51   
Misha i Ljisha
Ja smislila kako cu da kupim novu masinu za susenje user posted image IZes ga bas mi neophodna. Evo susi mi se vec dan i po na zicama u kuci user posted image a ne zelim da vlazim kucu jos pogotovo kad dodje beba. A kako tata kaze meni ocito treba 2 hektara dvorista da bih nasla odgovarajuce mesto za strik user posted image a ovde nam je premalo.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 9:10:34   
Sanjica26 RR
Onoliko koliko ti treba za opravku onda bolje da kupis novu.
To je zaista neophodno. Nama je konstantno bila vlaga u stanu. Sad je druga prica. Tebi stize i beba.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 9:35:54   
Misha i Ljisha
Sanjice upravo je to bila moja racunica. Popravka je 11 000, jos je sad susilica van garancije ne dao Bog da rikne jos nesto i eto ti nova susilica. Tako da jos jedan trosak ali po meni neophodan upravo zbog vlage u kuci i bebe. Na salasu mi je bilo lako. Imala sam bukvalno vesernicu gde sam susila i peglala ves, napolju strik i td i nikad nisam susila ves u kuci gde boravimo. Ova vlaga evo jedan i po dan mi smeta. Bas smeta. A opet ne mogu ni zicu napolje da iznesem kuca ce nam rastrgati ves cim je ne gledas. Tako da susilica nadam se stize ovih dana pre bebe

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 10:20:19   
IvanaSK RR
Ljiso, koju cete uzeti?

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 10:24:32   
Misha i Ljisha
Upravo krecem do grada pa cu videti. Gledah online beko ima 5 godina garancije. Mada indesit hvale vise. Al eto ja imala indesit i izdrzala je 5 godina. Videcu. Neku od 7 kg. To sigurno hehe

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 10:27:50   
IvanaSK RR
Masina za pranje ti pere 7 kg vesa?
Moja može 9 za pranje, 6 za sušenje. Candy.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 10:29:48   
Misha i Ljisha
Za pranje je manja. 5 kg a za susenje 7 kg. Imam bdko masinu za pranje. Na salasu sam imala gorenje od 7 kg i indesit susilicu od 7 kg.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Mašina za sušenje veša
2.4.2018 10:30:07   
lesica
Ljišo, baci pogled na coolshop, oni imaju candy mašine za sušenje, i najjeftiniji su. Ja imam ovakvu, samo sa neprovidnim vratima (stari model)

Čini mi se da dovoze džabe.

E da, kada smo kupovali, prodavac je mm - a ubedio da ne uzimamo skuplje, jer kaže da nikakve razlike nema sem malo više šminke i po koji dodatni program koji otprilike nećemo ni koristiti.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Nazivi za decakovu pisu
Pansophia

Kako nazivate decakovu pisu kada sa njim razgovarate?

Pisa (68%)

Patka (2%)

Kita-kitica (6%)

Drugacije (25%)


Ukupan broj glasova: 106

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here