|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/18
17.2.2018 16:30:12   
mama Jo
I od mene grliša za sve 😊
Ja sam resila da pocne prolece, spakovala sam u masinu prolecne patike da se operu lepo, da budu spremne za prolecne setnje, mozda ga prizovem malo ranije 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 02/18
18.2.2018 10:39:27   
mama Jo
Gde ste? Nema nikog? 💖

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 02/18
18.2.2018 11:39:35   
Sanjica26 RR
Tu smo. Svi dremaju. I ja sam malo dremnula ako moze da se nazove. I jos bi dremala, ali rucak zove da se spremi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 02/18
18.2.2018 11:46:24   
mama Jo
Isto 😊
Nadam se da cu posle rucka uspeti sa devojkama da dremnem 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 02/18
18.2.2018 14:19:07   
mama Jo
Odosmo da dremnemo sa devojkama 😊 prijalo bi da posle dremke neko donese kaficu i sokic u krevet 😊😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 02/18
18.2.2018 15:13:22   
Anck Su Nmaun
Dan cure, nedelja popodne naravno ovde nikog user posted image
Ja smuckala plazma torticu. Jelo nam se nesto slatko pa.mi pade na pamet da mi je naj brza.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 02/18
18.2.2018 17:45:07   
vocicana
Pametno Anck. Dobro vece ovde, kod mene je ludilo na poslu bilo, sada su se malo stisali, pa da ispisem koju.
Momci stali kuci, ja sutra planiram skitanjac sa detetom, da se istrci, prepun je energije. Ja sam imala strasnu glavobolju danas, ali kako sam vde krocila adrenalin je ucinio svoje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 02/18
18.2.2018 17:56:56   
Anck Su Nmaun
Ja ne znam vise sta cu s ovim mojim detetom on je luud za autima i nista ga drugo ne zanima. Ne znam da li sam vec pisala.
Mame se zale kako im deca placu kad putuju a moje place kad ne putuje user posted image
Izvedem ga u setnju na vazduh on bi u auto i tako izvristi se 5 minuta i ja poludim i u kucu i tako svaki dan. Danas nikuda nismo isli i ja kazem mm da ga izvede mada smo vec znali kakav ce biti scenario. I ja unutra cujem njegovu dernjavu..za 10 min su bili unutra. Zao mi ceo dan u stanu al sta da mu radim user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 02/18
18.2.2018 18:00:46   
vocicana
Anck, moj silazi u garazu, zaobilazi kolica, trcecim korakom do mog auta, istog momenta se hvata za vrata od suvozaca i trazi da sedne. A da ne govorim o momentima kada zeli da se vozi tj da ga mm ili svekar uzmu u krilo i stave ga u auto da on kao vozi. Ma srecan covek kao niko na svetu!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 8:09:34   
Anck Su Nmaun
Jutroo i ovde
Ma nista njega ne interesuje ni kolica ni guralice samo auta user posted image
Nego mi naj gore sto ne mogu nigde prosetati vise bez autaauser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 8:54:28   
vocicana
I to razumem. Bas sam juce pisala u temi histerije nema je vise, kuc, kuc da se ne promeni. Jedno vreme me je bukvalno stid bilo da izadjem bilo gde toliko se drao i bio ljut. Ali jeste faza, mada je mali nezgodan od rodjenja. Ovan!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 9:41:38   
vocicana
Luleeeeuser posted image pa bas falis.
Kakav je Milos? Veliki decko sada, moogu da ga zamisliti samo. Uvek se setim vrteske i one crvene buba mare sto je gledao 🤣

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 9:49:11   
Anck Su Nmaun
I ja sam se upisala u temu histerije user posted image
Po nekad ga bogami i klepim po guzi i smiri se. Znam te faze sa H je predugo traja;la

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 12:32:36   
Sanjica26 RR
Ja da mahnem dok nisam usla u ucionicu. Ludnica nam je danas od organizacije.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 13:25:16   
IvanaSK RR
Anck, ja kuliram tu temu. Glupo mi da pisem kako se ova moja baca po podu, vristi. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 13:30:12   
Anck Su Nmaun
Haaahaha ti ono kao ne pisem znaci ne dogadja se user posted image
Za sad je podnosljivo samo da ne bude goreuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 13:32:45   
IvanaSK RR
Otprilike takouser posted image Muz je već u fazonu kako je razmazena. Meni glava kao balon od njenih histerisanja i takouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 13:55:08   
mama Jo
Caos 😊 znam da nije nikom lako sa tim histerijama, ali malo ste me utesile jer se i vasoj deci desava - eto nesto pozitivno od toga 😊
Ja sam sas u fazonu samo sto vise da je uposlim i da se umara pa da nema vremena da histerise ...
Zaspale su, odo da sredim haos, svuda je 😔

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 15:34:12   
IvanaSK RR
Ja ne mogu dovoljno da je izmorim, toliko snage nemam user posted image
Sad cu polako u vrtic po vristalinu.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 15:58:09   
Sanjica26 RR
Nas dve se druzimo. Seka nam je u skoli. Sad cemo na ples, pa ja na casovr. Mm je uzima i dovodi svekrvu. Danas nam je haos od dana.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 02/18
19.2.2018 16:45:01   
mama Jo
Ivana - znam, ja crknem a ona bi mogla jos... ja uopste ne znam odakle njima toooooooliko snage 🤔

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 02/18
20.2.2018 8:09:32   
Duškić

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Otprilike takouser posted image Muz je već u fazonu kako je razmazena. Meni glava kao balon od njenih histerisanja i takouser posted image



A kad ovo cujem grrrr.. Ivana tako i moj, a kad vicem i hocu da joj nalupam dupe tata je brani. Tek kad njega terorisu onda je haos.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 02/18
20.2.2018 9:11:03   
mama Jo
Svuda ista prica.... tata kao sve lepo, a cim provede par sati sa njom i desi se par histerija odmah je nervozan... ja od jutra do mraka svakodnevno... i onda on meni kaze da sam ja neervozna... ej bre!!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 02/18
20.2.2018 9:31:39   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. T i ja smo kod kuce. Smisljam sta cu za rucak dok ne odem na posao. Napolju bas veje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 02/18
20.2.2018 9:33:43   
Anck Su Nmaun
Jutros samo dok sam ih odvezla u vrtic napadalo toliko da pri poratku nista iz auta nisam videla.
Bar ce biti sankanja posle vrtica user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here