|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
20.2.2018 10:08:23   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: AnaTamara

Sta mislite o Pedeset nijansi sive?



Ja nisam odusevljena... posle polovine knjige vec je pocela da me smara radnja... procotala sam sve, ali nista... nikakvo odusevljenje

Pre par godina kad su izasle knjige sestra kupila. Ja sam bukvalno prelistala i ostavila. Uopste me nije privukla. Htela sam da uzmem kad ih ona procita, ali nisam. Film sam gledala na netu i isto mi se nista posebno nije svideo.


Dobila sam je pre godinu dana i nisam je otvorila, iako obozavam da citam,nesto mi se ne da 😁 pozajmim neku knjigu da bi procitala ali nju nesto ne mogu da uzmem da citam

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.2.2018 11:27:18   
mama Jo
Svima sa malom bebom a posebno novopecenim mamama bih preporucila od Jelice Greganovic ,,Zovem se mama" ☺
Da lakse podnesete prve dane sa bebom - prvom, drugom, trecom... svejesno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.2.2018 11:40:10   
lokicagagica

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Svima sa malom bebom a posebno novopecenim mamama bih preporucila od Jelice Greganovic ,,Zovem se mama" ☺
Da lakse podnesete prve dane sa bebom - prvom, drugom, trecom... svejesno 😊


Apsolutno se slazem sa tobom :) Prvi deo knjige sam nabavila pred sam porodjaj i tek pre 2 dana sam je celu procitala. Fantasticna, smehotresna a ujedno sasvim realna :) Jedva cekam da nabavim i drugi deo. Jesi li mozda citala drugi?

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.2.2018 11:40:32   
Sarav
Počela sam da čitam Pogrešna krvna grupa- Deklen Hjuz. Sporo mi ide, čitam pred spavanje po par strana. Volim tu krimi tematiku.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
22.2.2018 12:18:43   
Srecko47E
Meni knjige od Jelice nisu nista posebno.Ni prvi ni drugi deo Ocekivala sam mnogo vise

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.3.2018 22:11:19   
dunja RR
Kakva je?
Ako voliš tu tematiku, da li si čitala Nesbea? Ooodličan je, i dobro me podseti nisam čitala novu njegovu, tj. pitanje je da li je i dalje nova, možda je izašla još neka njegova u međuvremenu. Ovu na koju msilim (zaboravila sam naziv) Laguna je izdala pre sigurno više od 8-10 meseci, možda ima i godina. Nego sam ja zaboravila ...

IZVORNA PORUKA: Sarav

Počela sam da čitam Pogrešna krvna grupa- Deklen Hjuz. Sporo mi ide, čitam pred spavanje po par strana. Volim tu krimi tematiku.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.3.2018 22:13:51   
dunja RR
Ovako, počela sam onomad, i napočetku mi je delovala kao polu boza, ne znam zašto. Ali nastavila sam, i kako se radnja premestila u period prvog svetskog rata, počela je da mi se dopada. Stigla sam do pola, i za sada mi se dopada,


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nit.
Krenula sam, ne znam jel se sve njene knjige dešavaju u Grčkoj ili samo ova?

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dunja, koju od Viktorije si uzela?





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
5.3.2018 22:30:30   
IvanaSK RR
Generalno njene knjige nisu nesto "teske" za čitanje, ali mi se svidja njen stil pisanja. Ovde na nagradnoj igri je bila Ostrvo i tada sam je skinula sa neta (poslah i Emici). Posle toga sam procitala sve što sam pronasla njeno na netu.
Jednostavno, svidja mi seuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
12.3.2018 14:47:12   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: lokicagagica


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Svima sa malom bebom a posebno novopecenim mamama bih preporucila od Jelice Greganovic ,,Zovem se mama" ☺
Da lakse podnesete prve dane sa bebom - prvom, drugom, trecom... svejesno 😊


Apsolutno se slazem sa tobom :) Prvi deo knjige sam nabavila pred sam porodjaj i tek pre 2 dana sam je celu procitala. Fantasticna, smehotresna a ujedno sasvim realna :) Jedva cekam da nabavim i drugi deo. Jesi li mozda citala drugi?


Ja sam je dobila na poklon pred drugi porodjaj, i tacnonse setila svega, takobda sam psihicki sve nekako lakse podnela sa drugim bebom 😂
Nisam citaka drugi deo...ali planiram, opet malo da me ohrabri 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.3.2018 22:54:16   
Sanjica26 RR
Konacno je u mojim rukama "Covek po imenu Uve". Zavrsavam. Odlicna je. user posted image
Sledeca je ostrvo. Nabavila sam je. Posto mi je Nit legla, verujem da ce i ovaj naslov.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.3.2018 23:10:21   
dunja RR
Meni stil pisanja nije nešto baš legao, previše mi je običan ali daleko od toga da je loš, ali mi je priča odlična, te istorijske činjenice pomešane sa njenom maštom, izrodile su jednu dobru priču. Završavam i Ostrvo, dobra je.

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Generalno njene knjige nisu nesto "teske" za čitanje, ali mi se svidja njen stil pisanja. Ovde na nagradnoj igri je bila Ostrvo i tada sam je skinula sa neta (poslah i Emici). Posle toga sam procitala sve što sam pronasla njeno na netu.
Jednostavno, svidja mi seuser posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
23.3.2018 23:21:08   
emicaa
Ivana ja sam ti dalje zahvalna sto si mi je poslala user posted image
Ko voli Dan Brown-a preporucujem mu Inferno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.3.2018 0:06:49   
vocicana
Svasta ste ispisale, ja samo mogu da mastam o citanju, a tako mi nedostaje dobra knjiga, mada msm da bi sada sa ovom kolicinom umora na pola druge recenice se komirala.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.3.2018 12:38:48   
emicaa
Voci ni ja ne citam stalno,ali pokusavam sa vremena na vrijeme ugrabiti koju minutu za citanje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.3.2018 12:50:01   
mati
I ja kao i Voci, uspavala bi se na drugoj recenici. Poslednju knjigu sa procitala u bolnici "Preljuba", onako fina za opustanje, cak sam jadna i iscitala sve one ljubavne romane koje su mi nudile ostale zenice.
Sad citam ove decije sto uzimamo u biblioteci, trrnutno obnavljam "1000 zasto, 1000 zato", deci je zanimljivo a i meni, ono staro izdanje...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.3.2018 13:13:16   
Dragce86
Obozavam krimi tematiku, kao i SaraV, mora da ima tu nesto u nasoj psihologiji s obzirom da smo obe medicinari :D A mahom znam puno medicinara koji vole krimice trilere :) Ja sam nedavno procitala Hemija smrti ( Sajmon Beket ) i odlicna je, svaka preporuka!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.3.2018 14:12:17   
Sarav
Poslednji porotnik, Džon Grišamuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.3.2018 15:06:35   
mama Jo
Imam pozamasan spisak knjiga koje zelim da procitam cim mi se ukaze vise vremena!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.3.2018 15:22:33   
Sarav

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Kakva je?
Ako voliš tu tematiku, da li si čitala Nesbea? Ooodličan je, i dobro me podseti nisam čitala novu njegovu, tj. pitanje je da li je i dalje nova, možda je izašla još neka njegova u međuvremenu. Ovu na koju msilim (zaboravila sam naziv) Laguna je izdala pre sigurno više od 8-10 meseci, možda ima i godina. Nego sam ja zaboravila ...

IZVORNA PORUKA: Sarav

Počela sam da čitam Pogrešna krvna grupa- Deklen Hjuz. Sporo mi ide, čitam pred spavanje po par strana. Volim tu krimi tematiku.



Nisam ga čitala, skup je user posted image čim nađem čitam obavezno. Na trafici sam našla skoro za dž Nestao zauvek - Harlan Koben i još sam pod utiskom. Fenomenalna!

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.3.2018 16:02:30   
jess021

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Svasta ste ispisale, ja samo mogu da mastam o citanju, a tako mi nedostaje dobra knjiga, mada msm da bi sada sa ovom kolicinom umora na pola druge recenice se komirala.

Isto tako.
Pocela sam Kako ubiti pticu rugalicu paaaaaa pre skoro 2 godine. Strasno, ali sad stvarno nemam termina.
Eventualno nesto online kad M zaspi, ali nisam se nesto interesovala kako to funkcionise.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.3.2018 17:17:05   
emicaa
Dragce ja sam dva puta citala hemiju smrti,odusevljena sam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
24.3.2018 18:07:18   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Svasta ste ispisale, ja samo mogu da mastam o citanju, a tako mi nedostaje dobra knjiga, mada msm da bi sada sa ovom kolicinom umora na pola druge recenice se komirala.

Isto tako.
Pocela sam Kako ubiti pticu rugalicu paaaaaa pre skoro 2 godine. Strasno, ali sad stvarno nemam termina.
Eventualno nesto online kad M zaspi, ali nisam se nesto interesovala kako to funkcionise.

Jess, ja uopste nemam vremena ni da se opruzim. Moje vreme za citanje je ujutru rano u 6 kad svi spavaju, a ja ne mogu da spavam. I onda uzmem da citam. I uvece kad ih potrpam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.3.2018 10:17:19   
Peace*
Pročitala Kuću orhideja Lusinde Rajli. Malo više "limunada" nego što sam navikla, ali ok je za pročitati.

Sad čitam Klub Žilijet - Saša Grej. Šta znam... ne vidim kuda vodi sem što ima gomila sexa.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.3.2018 10:33:30   
Sanjica26 RR
Peace, uzela sam njenu knjigu Sedam sestara. Ne deluje mi lose. Znam da ima i drugi i cini mi se da sam videla i treci deo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Najdraza knjiga(knjiga za preporuciti)
26.3.2018 10:51:37   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Svasta ste ispisale, ja samo mogu da mastam o citanju, a tako mi nedostaje dobra knjiga, mada msm da bi sada sa ovom kolicinom umora na pola druge recenice se komirala.

Isto tako.
Pocela sam Kako ubiti pticu rugalicu paaaaaa pre skoro 2 godine. Strasno, ali sad stvarno nemam termina.
Eventualno nesto online kad M zaspi, ali nisam se nesto interesovala kako to funkcionise.

Jess, ja uopste nemam vremena ni da se opruzim. Moje vreme za citanje je ujutru rano u 6 kad svi spavaju, a ja ne mogu da spavam. I onda uzmem da citam. I uvece kad ih potrpam.


Isto tako. Procitala sam jednu knjigu u prvih mesec dana bebinih, i to nocu kada se budila svaki cas i kada sam je nosala do iznemoglosti, onda sam usput citala nesto lagano.
Jako mi se cita, jako, jako, jako... i jedva cekam da se izorganizujem.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here