|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i pas
20.10.2017 12:02:05   
degu
T ima svog kucu, Zumu. Dvorisni je pas. Ona obozava zivotinje, doduse i mi. B im se vec sad smeje i raduje

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Dete i pas
20.10.2017 14:30:29   
MamaNecaVo
Moram preko laptopa da izlistam temu pa taman i nase slike da ubacim.
Kakav ce pas biti zavisi od vlasnika.
Socijalizacija je pocetak svega,ako se pas ne nauci na vreme..


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Dete i pas
8.12.2017 18:58:14   
BubaBubica
Moja najstarija ćerka jako jako želi maltezera, a ja nisam sigurna da li bi uspela sve da postignem. Ona ima 8 i po godina sad, izvoditi psa bi mogla i hranu i vodu menjati, kupati bi morala ja. Ne znam koliko nereda pravi? I da li uzeti već naučenog na higijenske navike ili uzeti skroz malo štene? Da li se teško uče navikama? Ne znam šta da radim... ja isto jako volim pse, želela bih da ga imamo samo nisam sigurna u vezi obavezama jer i ovako sam u gužvi sa svime. A opet žao mi je ovih pasa što imamo napolju, grišće me savest što je ovaj unutra a ovi napolju. Imamo mužjaka i ženku jazavičara. A pretpostavljam da ide teže sa odraslim psima na navikavanje na higijenske navike nego sa malima. Doduše problem je i mm koji ne podnosi životinje unutra, tačnije pse i mačke, unutra imamo i papagaje i kornjače... onda razmišljam samo mi još pas fali... ali obožavamo ja i deca životinje jako.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Dete i pas
8.12.2017 22:41:51   
BubaBubica
Kakva je ovo fora? Ne vidi se poslednji post od reklame user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Dete i pas
8.12.2017 23:20:55   
Sanjica26 RR
Vidi se. Samo klikni na preskoci oglas.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 8.12.2017 23:21:17 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Dete i pas
9.12.2017 13:49:30   
Zelim da znam
Računam da je pitanje za one koji imaju bebu i psa pod istim krovom. Pa komentare onih koji bebu ili psa nemaju, ili se nisu okušali u zajednici beba i pas ne smatram adekvatnim. Apsolutno ne vidim ni jedan valjan razlog protiv psa i bebe zajedno. I ljute me stavovi bez iskustva. Mene lično ne zanima šta biste vi. Zanima me iskustvo i savet onih koji jesu. Zdrav pas i zdrava beba, koja iz bilo kojih razloga nema potrebu za posebnim uslovima, mogu itekako da žive pod istim krovom. Da je potrebna pažnja, potrebna je. Da treba da čistite, treba. Ali svakako čistite i pazite, zar ne. Pozdrav od naše beba i pas zajednice.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Dete i pas
23.2.2018 8:07:27   
Anck Su Nmaun
Ja kod mojih imam zlatnog retrivera i deca bas vole.da se igraju sa njim. Al one bi baravno volele da imamo i kuci psa. Za sta ja nisam nikako u stanu da ga drzimo.
Medjutim bila.sam kod jedne drugarice koja ima pudlicu onu malu, milina niti smrdi niti se linja. Ja se odusevila. Razmisljamo mozda da uzmemo...

(odgovor članu Zelim da znam)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Dete i pas
23.2.2018 10:35:55   
Srecko47E
Anck pudlice su skupe ako hoces zdravi i skupe za odrzavanje.Iz iskustva.
Nasa je uginula sa 17godina od tada osa uzeli nismo a proslo je 10godina.
Sada mislim bebi psa da uzmem ali za dvoriste nekog jer su lopovi kod nas cesta pojava

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Dete i pas
23.2.2018 10:37:44   
Anck Su Nmaun
Pa tako gledano svaki pas je skup za odrzavanje.
Mij brat dao citavo bogatstvo za retrivera i veterinara.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 23.2.2018 10:38:36 >

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Dete i pas
2.3.2018 22:25:51   
mama Jo
Mi hocemo devojcicama da uzmemo da imaju kod mojih kad odu... pas ce biti u dvoristu, a sad od proleca cemo tamo da idemo stalni... videcemo kojeg cemo jos ali sam ja jako srecna zbog toga i jedva cekam da nabavimo kucu...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Dete i pas
27.4.2018 21:16:12   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Zelim da znam

Računam da je pitanje za one koji imaju bebu i psa pod istim krovom. Pa komentare onih koji bebu ili psa nemaju, ili se nisu okušali u zajednici beba i pas ne smatram adekvatnim. Apsolutno ne vidim ni jedan valjan razlog protiv psa i bebe zajedno. I ljute me stavovi bez iskustva. Mene lično ne zanima šta biste vi. Zanima me iskustvo i savet onih koji jesu. Zdrav pas i zdrava beba, koja iz bilo kojih razloga nema potrebu za posebnim uslovima, mogu itekako da žive pod istim krovom. Da je potrebna pažnja, potrebna je. Da treba da čistite, treba. Ali svakako čistite i pazite, zar ne. Pozdrav od naše beba i pas zajednice.

Apsolutno se slazem, i nasa kuca i beba, obe bebe se idealno slazu, nikada nisam imala nikakav problem!

(odgovor članu Zelim da znam)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Dete i pas
27.4.2018 22:40:31   
Zemunka85
Ja sam presrecna sto Lara, a sada i Luka rastu uz psa.
Ona je opsednuta Cicom (kucom) i njih dve su u interakciji ceo (ali bukvalno c e o) dan.
Luka takodje, ima 7,5m i jedino sto i zna je ko je cica :D, napolju samo avaav i gleda.
Cesto su na podu zajedno.
Cica je divan karakter i to mi ej jedino bilo bitno. Za nju znam da ne bi nikada gricnula niti ista sl, ali on je bas divlji, mnogo stipa i cupa tako da gledam da ne dolaze u kontakt.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Dete i pas
28.4.2018 14:31:39   
MimaKos
Nas je muzjak, maltezer, ali mislim da nista nije lepse nego odrastanje deteta uz psa! Malo je bio problem u pocetku jer oni kao rasa malo vise laju, ali ostalo sve fantasticno!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Dete i pas
28.4.2018 15:48:55   
Anck Su Nmaun
Moji obozavaju, V se naigra s njim skoro da ga jase a kuca nista user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Dete i pas
28.4.2018 16:36:58   
MimaKos
Isto, cak se umuva kod nje pa spavaju zajedno! :) najbolji drugari :) a cupala ga je kao luda!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Dete i pas
28.4.2018 16:42:20   
Anck Su Nmaun
Aaa kad ga pocupa a puna ruka dlaka najezim se user posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Dete i pas
28.4.2018 16:45:04   
MimaKos
A on jadan ni rec, nikad nije ni zarezao na nju, meni ga bilo zao koliko ga je maltretirala kao mladja..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Dete i pas
28.4.2018 18:05:56   
mama Jo
Joj J bas voli kuce, kad god napolju sretne nekog samo ide da ih mazi...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Dete i pas
2.5.2018 23:05:13   
MimaKos
Ma najlepse kad dete spozna ljubav psa kao malo!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Dete i pas
3.5.2018 6:55:11   
Misha i Ljisha
Ja mislim da Sendi skoro uopste nije lajala od kad je dosao deran iz porodilista. Neverovatno. Kad ga iznesem u kolicima ona dodje kod nogu i njuska ga. Kad place trci do nas. Neverovatno. Jedva cekam da deran "skapira" Sendi, tek ce to biti dozivljaj

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Dete i pas
3.5.2018 7:01:23   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ja mislim da Sendi skoro uopste nije lajala od kad je dosao deran iz porodilista. Neverovatno. Kad ga iznesem u kolicima ona dodje kod nogu i njuska ga. Kad place trci do nas. Neverovatno. Jedva cekam da deran "skapira" Sendi, tek ce to biti dozivljaj



Duse. Bas lepo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Dete i pas
23.6.2018 16:57:20   
MimaKos
Ja sada imam problem sa tim stonkuca nenormalno laje a ovaj malibse na svaki sum cimne, i to se posteno prepadne! Za sad je jos uvek kuca kod svekra i svekrve ali bi da ga vratimoni bas ne znam kakoncuni sta ako nastavi da laje kao lud

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Dete i pas
24.6.2018 18:24:45   
Duškić
Jao moj kad smo u selo davi sve i kucice i macice zeza samo. Ima i kod mojih i muzevljevih lom kucica. Pa radosti njihove.
Ali kad nadjemo buve mama posiziii.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Dete i pas
24.6.2018 18:29:16   
MimaKos
Mi smo ceo stan dezinfikovali od buva, ali me ovaj lavez sada plasi... da se ne prepada malecki

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Dete i pas
24.6.2018 20:51:17   
IvanaSK RR
Navici ce vremenom, to je normalno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here