|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2018
25.2.2018 18:05:28   
Srecko47E
Da li za Grcku ima aranzman 12/13dana?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Letovanje 2018
25.2.2018 18:07:48   
Sarav
Razmišljali smo mm i ja da ove godine idemo u Sarti. Još ništa nismo uplaćivali. Išla takva prošle godine i prelepe su slike sa obližnjih plaža.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Letovanje 2018
28.2.2018 18:35:49   
dunja RR
Rezervisan Krit, na 2 mesta user posted image
Imam fore 2-3 dana da uplatim obavezni deo za jednu od ove 2 opcije, mada sam već sigurna 90% koja će biti.
Ne vredi, od sutra su cene veće za 150-200eur, moralo se brzo odreagovati, a i još par soba ostalo, Krit brzo rasprodaju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Letovanje 2018
28.2.2018 22:22:23   
mama Jo
A aranzmani od 7 dana?

Ja znam da agencija Jurisic daje aranzmane od 12-13 dana, Srecko pogledaj kod njih...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Letovanje 2018
5.3.2018 19:50:59   
dunja RR
Ja sam imala taaaako ludu sreću. Rezervisala 28.2. Krit za 7.7. i taj dan i sutradan prepodne razmišljam da promenim rezervaciju za 17.7. (nije velika razlika u ceni bila, 35 eur).
Na kraju presečem, i pomerim. Bili na nekom rođendanu to veče, u igraonici, zvala sam agenciju u 7 uveče, da me pomere za 17.7. i jedva smo se čuli user posted image ali obavih. Stornirali mi rezervaciju od 28.2. i uradili novu sa datumom 1.3.

Kad sutradan stiže mi ugovor na mail, i instrukcije za plaćanje akontacije. Vidim ja, manje nego što smo se dogovorili, tj. manje od cene na sajtu. Nazovem ih da proverim da nešto nisu zaboravili da obračunaju, kažu jok. Nego gazda hotela dao vanredni popust od 120 eur samo za rezervacije od 1.3., plus onaj redovan sajamski popust (nisu i u agenciji znali za taj vanredni popust, sve dok im sistem nije obračunao kod moje rezervacije, jer sve ide automatski). Danas su izbacili nove cene, moj aranžman je skuplji za 350 eur, u odnosu na ono što ja plaćam. Ludu sreću sam imala user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.3.2018 19:55:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Letovanje 2018
5.3.2018 20:13:37   
Maraj
Divno dunja user posted image gde idete na Krit?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Letovanje 2018
5.3.2018 20:24:19   
dunja RR
Agii Apostoli, mislim da je najbolje mesto na Kritu za decu. 3 predivne plaže su nam na par minuta od hotela (3 uvale sa toplom vodom), + još jedna ka Hanji.
Hotel je 3,5 km od starog grada Hanje, bus nam staje ispred hotela, pa ćemo do grada svako veče user posted image

Što se plaža tiče, Elefonisi ćemo obići, ona nam je prva na spisku, za ostalo videćemo. Mnogo zavisi od toga da li će meni uspeti VTO ili ne, pa ako budem išla trudna, neću puno da se cimam. Mada i ovako neću, idem na odmor user posted image


Agii Apostoli sam gledala i prošle godine, ali je ipak prevagnuo Limnos tada. Malo se sada osećam kao da izdajem Limnos user posted image , i dalje sa nostalgijom gledam fotke u grupi, ali biće neki naredni put.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Letovanje 2018
5.3.2018 21:13:45   
dunja RR
I da ne zaboravim, Gaganče, hvala na pomoći user posted image

Imala si i ti osećaj za ovaj hotelčić, i nakraju se pokazalo da je to to user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Letovanje 2018
5.3.2018 21:45:56   
Maraj
Divno Dunja. Bice vam super. I bolje sto si pomerila za jul. Zbog vremena. Mi smo bili nesto krajem juna. Bilo nam je uvece hladno. Tokom dana ne

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Letovanje 2018
5.3.2018 21:54:15   
dunja RR
Nisam se toliko zbog vremena razmišljala, evo i Gagana je svedok da je prošle godine bilo toplije u junu nego u julu na Kritu. To više ne možeš da pogodiš.
Pa i ono nevreme sećate se, prošle godine usred jula, na severu Grčke.
Najviše sam se razmišljala zbog T vode, jer je ljudima prošle god bila (nekima, ne svima), hladnjikava voda na Limnosu. Ostrva su to, treba da se zagreje. Sada da idem na Limnos, birala bi avgust.
Za Krit mi kažu da ne brinem, da je uvek topla voda, ali nemam pojma, nisam bila.
A i slava babinog sela je Petrovdan, i poslednje 2 godine nismo išli, jer smo na moruu bili, pa reko ajde ove godine da odemo na slavu pa posle na more, toliko želim da vidim braću i sestre.
Mada mi se i brat u selu ženi, ne znam još tačan datum, iskreno se nadam da neće ubosti dane kada smo na moru. Ipak mislim da će on to u avgustu obaviti, početkom, miriše mi user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.3.2018 22:06:55 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Letovanje 2018
5.3.2018 21:55:22   
Dragce86
Uh, blago Vama, Dunja! Ja odavno zelim da odem na Krit ali sad ne znam ni sama da li ista da planiramo ranije ili leti neki last minute, posto sam u drugom stanju a taj jul recimo cu biti 7.mesec...Moram nesto smisliti da bar idemo pocetkom sezone negde u Grcku <3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Letovanje 2018
6.3.2018 11:32:37   
emicaa
Analipsi/Krit rezervisan user posted image od 26.07 do 05.08 i radujem se kao malo dijete.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Letovanje 2018
6.3.2018 11:39:16   
Anck Su Nmaun

I radujem se kao malo dijete.

Hahaha uhh znam taj osecaj ja odbrojavam do letovanja ...jos 3 meseca..jos 3 meseca user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Letovanje 2018
6.3.2018 12:37:14   
gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja RR

I da ne zaboravim, Gaganče, hvala na pomoći user posted image

Imala si i ti osećaj za ovaj hotelčić, i nakraju se pokazalo da je to to user posted image


user posted image
Uvek! Sta god da treba.

Odlicno je ispalo na kraju!


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Letovanje 2018
6.3.2018 13:11:56   
emicaa
Anck jos 141 dan 😂😂😂😂😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Letovanje 2018
6.3.2018 23:31:39   
mama Jo
Da li je mozda neko isao na neke kamp varijante negde?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Letovanje 2018
7.3.2018 17:43:04   
Anck Su Nmaun
Mi smo planirali ali to je malo zajjj sa bas malom decom , ja ne bih isla dok ne napune bar po 10 godina.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Letovanje 2018
7.3.2018 17:48:52   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Sarav

Razmišljali smo mm i ja da ove godine idemo u Sarti. Još ništa nismo uplaćivali. Išla takva prošle godine i prelepe su slike sa obližnjih plaža.



Bili smo u Sartiju, ,zapravo odeli smo u Neos Marmarasu, ali smo isli tamo. Mnogo duva vetar da znas, ne znam da li je za decu ...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Letovanje 2018
7.3.2018 18:05:35   
Anck Su Nmaun
Inace malopre dobijem mail, odgovor od 23 Januara za neki smestaj....user posted image user posted image pa smesni su. Toliko o samostalnom trazenju.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Letovanje 2018
7.3.2018 23:04:54   
mama Jo
Mi smo nasli neke super predloge za kampovanje, ali bas to - mislim da ne treba o toms rszmisljati dok su mali... ne znam, ko se neko usudio na tako nesto sa malom decom neka javi kamo to izgkeda 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Letovanje 2018
7.3.2018 23:12:00   
Mala Elena
Kakvo crno kampovanje?user posted image moje vriste kada vide musicu user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Letovanje 2018
7.3.2018 23:13:52   
mama Jo
Ja sam vrlo slicno odreagovala kad mi je mm spomenuo tu varijantu, ali kad sam videla kako izgleds jedno kampersko ,,naselje" da tako kazem, ne znam kako drugacije, i koje sve varijante postoje sada dosta sam se iznenadila koliko je to dobro

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Letovanje 2018
11.3.2018 23:22:05   
Ana RR
Devojke, da li je neka letovala na ostrvu Amuljani?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Letovanje 2018
11.3.2018 23:35:09   
Misha i Ljisha
Amuljani ne

U Sartiju duva vetar kao blesav. Uzas. Plus veliki talasi proale godine se dete od 9 godina udavilo tamo.

U kamp. Pa mi bismo isli ali iskreno kampovanje kosta vise nego hotel. Gde je oprema. Pa kad stignes u kamp placas kamp mesto pa struju pa ovo ono. Skupo. Ali islo bismo samp tako da mozemo. Dunja sanja kamp. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Letovanje 2018
11.3.2018 23:56:17   
Ana RR
Na Amuljaniju ima kamp.

Mi gledamo gde ćemo i šta ćemo i Amuljani nam je zapao za oko. Ako neko ima preporuku za smeštaj, please neka piše user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here