|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:16:25   
jovicaa
nisam ista posle porodjaja zato sto imam dete

isto i kod mene, promenio mi se pogled na sve, sto nekako dodje i normalno.. ali mislim da sam negde jos uvek ista, onako osim sto su mi sada cedovista epicentar unverzumauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:19:38   
Olga75
pa ee
gde god da odem razmisljam o njoj : da li je jela , pila , piskila , kakila , jel su joj gola ledja user posted image
a ono da sam se razdrndala i to , uh bas me zabole , ko mene gleda nije puno bolji od mene tako da sam riba
jos sad kad sam skinula deset kila pa za plejboj sam skoro user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:21:38   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ee
gde god da odem razmisljam o njoj : da li je jela , pila , piskila , kakila , jel su joj gola ledja user posted image
a ono da sam se razdrndala i to , uh bas me zabole , ko mene gleda nije puno bolji od mene tako da sam riba
jos sad kad sam skinula deset_ kila pa za plejboj sam skoro user posted image

ti si kraljica olga majke miuser posted image
ma sta me briga za fizicki izgled, kada sam bila najzgodnija bila sam i najnesrecnija! sad sam mnogo opustenija, a deca su me jako ispunila, ni jedan zategnut misic na telu, ni sto cvrstih sisa to ne moze da zameniuser posted image user posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 20.3.2013 18:22:03 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:28:47   
Sanja90
ja sam se mnoooogooo promenila u toku trudnoce i posle porodjaja,prolepsala sam se i postala zenstvenija. Veoma sam srecna sa decom i mm tako da sijam zbog togauser posted image postala sam i odgovornija na sve pazim i nije me briga ni za sta mislim na price ljudi itd. toga na zalost jos uvek ima. Borim se vise nego sto sam se borila pre,ne cutim i svima koji mi smetaju i iznervirajuuser posted image sve po spiskuuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:30:02   
Olga75
moja Jovice , zategnuto je to gde treba
nemas sekiraciju
a oni andjelkovici su samo bonus
mislim , sve te price : ona se okrenula detetu , ugojila , promenila psihicki
ma daaaj , pih
nemoj se ti razdrndati kad osam - devet - deset meseci imas drugog coveka u stomaku koji ti sve moguce organe premestio , zaustavio limfu na par mesta , rasturio hormonalni balans
pa onda nemoj se psihicki promeniti : porodila sam se , ocu reci : izgurala sam basket loptu kroz kljucaonicu , moje grudi koriste ko porciju , iz mene curi stosta , hormoni rade sto nikad nisu
mislim , odlicna sam i jos bolja nakon porodjaja user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:32:47   
jovicaa
ogla treba da pises haiku poeziju!user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:34:50   
Snelle

IZVORNA PORUKA: jovicaa

ogla treba da pises haiku poeziju!user posted image


Potpisujem! user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:39:15   
Olga75
e pa razumem i nije mi tesko user posted image
a da se prozovem Olga prepametna , neee , pretenciozno je nego Olga Dobronamerna , neee preskromno je user posted image
i tako nikako nisam ista posle porodjaja , ako nista cerviks mi drugacije izgleda i svaki ginekolog ce i da mu ne kazem znati da sam se porodila user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
20.3.2013 18:51:39   
jovicaa
zbirka moze da se zove od medicine preko ringeraje putem farme do haiku pesnika!
ili preobrazaj: kako je majcinstvo od mene stvorilo haiku pesnika!

< Poruku je uredio jovicaa -- 20.3.2013 18:58:33 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
27.3.2013 0:43:03   
kvazar

IZVORNA PORUKA: Olga RR

moja Jovice , zategnuto je to gde treba
nemas sekiraciju
a oni andjelkovici su samo bonus
mislim , sve te price : ona se okrenula detetu , ugojila , promenila psihicki
ma daaaj , pih
nemoj se ti razdrndati kad osam - devet - deset meseci imas drugog coveka u stomaku koji ti sve moguce organe premestio , zaustavio limfu na par mesta , rasturio hormonalni balans
pa onda nemoj se psihicki promeniti : porodila sam se , ocu reci : izgurala sam basket loptu kroz kljucaonicu , moje grudi koriste ko porciju , iz mene curi stosta , hormoni rade sto nikad nisu
mislim , odlicna sam i jos bolja nakon porodjaja user posted image

Svaka čast ženama,nikad nisam gledao ovako na to ali sada mi sve dodje jasnijeuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
27.3.2013 11:45:16   
Brand new mama
Svakog dana sam sve savrsenija :) Sem sto se svakodnevno pitam sta sam sve pogrijesila u prethodnih 24h,pravim liste u glavi umjesto da spavam(kad vec ne peglam) dok moj dilber hrce pored jer je zaradjivao tvrdu koru nasusnog hleba 8 sati gledajuci u kompjuter uz samo 4 pauze za kafuuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
9.8.2013 12:58:27   
mali_mis
Nisam ista posle porodjaja. Sada ne dozvoljavam da me bilo ko vuce za nos, pa ni muz, koji kaze kako sam nemoguca jer brinem za bebu user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
9.8.2013 13:57:45   
Cvrčko
Hmmm.... Ja malo razmišljam pa mi se čini da se nisam nešto posebno promenila, koliko sam se "preorjentisala" user posted image
Uvek sam bila odgovorna prema stvarima koje su činile moju svakodnevnicu-fax, posao, folklor... I da-bila sam luda i pravila gluposti, ali i to se smirivalo godinama (i pre dece), kao spontani proces sazrevanja... Sad su moj centrar sveta deca i ja sam na njih potpuno usmerena... Oni koji me znaju nisam nimalo "čudna" ili "drugačija"- bilo je očekivano... A što se linije tiče, iskreno bilo je zima kad sam imala mnogo goru liniju nego sad sa dvoje dece kao izgovorom za višak kilograma user posted image
Jedino malo čeznem za svojih 5 minuta koje jaaako retko uspevam da priuštim

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
9.8.2013 14:48:56   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Snelle


IZVORNA PORUKA: jovicaa

ogla treba da pises haiku poeziju!user posted image


Potpisujem! user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
9.8.2013 23:18:56   
Modessty
Svidja mi se ono gore što napisa Olga. Samo to kod mene dodje puta 4! Plus poludela Štitna žlezda koja od mene napravi ludaka dok ne shvatih šta je u pitanju....

A što se muževa tiče imam sledeća pitanja: Zar se i oni nisu promenili nakon rodjenja njihovog deteta? Zar su isti kao što su bili pre braka na primer? Da li je njihovo telo isto? Da li je njihov um isti? Da li su im isti prioriteti i želje?


Mm je jednom nakon jedne naše svadje prokomentarisao da ne može da me prepozna i da nisam ista kao pre prvog spontanog, a tek nakon porodjaja... Ne vidi koliko se on sam promenio i koliko bi nam u stvari bilo dosadno da se nismo menjali tokom godina.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
30.12.2013 12:05:57   
kvazar
Modesty, upravu si .Ja sam se dosta promenio od kako sam dobio decu..neznam možda zato što sam tako puno godina žudeo da imam dete i kada sam konačno dobio decu dosta sam se promenio i neke stvari sam počeo da posmatram na drugačiji način,i skroz sam drugi čovekuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
18.3.2018 22:27:42   
vocicana
Nisam ista, ma kakvi ista.
Sve od obaveza, gledanja u bebicu, u sve sto se desava, nije muz nikada rekao, zasto me zapostaljas, zasto nije kao sto je bilo, nikada nije rekao. Ali ta zebnja i sve sto se desavalo od hormona, od plakanja, nemoci da se snadjem u nekim situacijama, pa polako, pa broji do deset, izadji malo da setas, svacega je bilo.
Sada naravno sve ima mirniji ton, ali ja vise nisam ista i nikada necu biti. Jedino sto kod sebe volim sto ne panicim, sto nisam u nekim situacijama nisam padala u nesvest, vec sam vrlo racionalna bila u svaom smislu.
Ista...nekada mi to jako nedostaje, da sam kao sto sam bila.
Sada se to desava samo u tragovima.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu kvazar)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
18.3.2018 22:36:28   
mama Jo
Slazem se skroz... malo mi nedostaje ona stara ja 😊
Ali, nekako mi lakse kad vidim da se svima to desilo, ta promena i skroz je u redu!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
18.3.2018 23:25:31   
Rosita
Eh, davno je bilo. Sad cu da se podsetimuser posted image . Pošto je davno bilo, loše promene se zaborave, a istakla bih jednu- nikada se nikome nisam tako dala kao svome detetu! Ta ljubav i predanost ni sa čim se ne mogu uporediti.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
19.3.2018 0:27:02   
vocicana
Jao i to jste. Oni to osecaju i zahvaljuju se tim najsladjim osmesima.
mene je ovo iskustvo na Zlatiboru potpuno promenilo, nisam ni sanjala da ce ovoliko biti uz mene i sa mnom. Jednostavno zna i oseca kada npravi neku glupost, tako ume da pridje i da poljubi, da bude zahvalan za sve. Nadam se da te osobine nece izbledeti kasnije.
Nisam ista ali sam mnogo lepsa i zenstvenija, sjajnija, takav glow imaju samo majke, bas tako. Sve se menja a sjaj u ocima je jos jaci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
19.3.2018 1:22:09   
jess021
Fizicki, samo kad bih imala malo vremena za vezbanje, bila bu extra zadovoljna.
Emotivno, ta sreca kad me zagrle i poljube, te rucice male. ..ne meri se ni sa cim.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
29.3.2018 10:13:38   
Dragce86

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Nisam ista, ma kakvi ista.
Sve od obaveza, gledanja u bebicu, u sve sto se desava, nije muz nikada rekao, zasto me zapostaljas, zasto nije kao sto je bilo, nikada nije rekao. Ali ta zebnja i sve sto se desavalo od hormona, od plakanja, nemoci da se snadjem u nekim situacijama, pa polako, pa broji do deset, izadji malo da setas, svacega je bilo.
Sada naravno sve ima mirniji ton, ali ja vise nisam ista i nikada necu biti. Jedino sto kod sebe volim sto ne panicim, sto nisam u nekim situacijama nisam padala u nesvest, vec sam vrlo racionalna bila u svaom smislu.
Ista...nekada mi to jako nedostaje, da sam kao sto sam bila.
Sada se to desava samo u tragovima.




Joj, nisi mogla bolje reci, tj.napisati... NEDOSTAJEM sama sebi a kamoli njemu ona ja pre porodjaja, vedra, sposobna, brza, spretna, nasmejana...sad sam umorna, cesto mrzovoljna i nervozna :( Al nasa beba nam ulepsava dane svojim osmehom i igrom, a nadam se da ce i sa drugom biti tako :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
29.3.2018 16:02:56   
emicaa
nije ista zato sto joj onaj trudnicki sjaj u ocima posle postane ludacki sjaj u ocima user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
2.3.2019 18:03:00   
Sanidej
Zato što ima šira shvatanja :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Zašto žena posle porođaja nije ista žena?
2.3.2019 18:07:35   
vocicana

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

nije ista zato sto joj onaj trudnicki sjaj u ocima posle postane ludacki sjaj u ocima user posted image

user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here