|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 13:25:26   
lesli
Maraj ne znam sta bih ti savetovala, osim da uzmes Mg i da mozda sutra oboris sediste pa da budes u nekom polu lezecem polozaju.

Ja sam jutros nesto malo rasklonila po kuci, nista tesko, jedino sam se malo saginjala i sad me skroz nisko zateze stomak. Nakljukah se Mg i utrogestanom, legoh i cekam da prodje...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 13:28:27   
smeško
Lesli, pazi se ako te cesto boli stomak. Mi smo za uskrs putovali do Nisa. Deca su sedela iza tate, a ja sam oborila sediste i digla noge napred. Stvarno je pomoglo.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 15:03:59   
Maraj
E pa meni je "problem" sto ja sedim iza sa L. Pa on malo u sedistu , malo van njega
Pa ga ja vracam u sediste. A sve sedeci i iz stomaka ga dizem. I zato me garant zezao stomak

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 15:22:01   
vonavoj
Maraj.ne igraj se sa iznosenjem.iz sedista..tezak je..a i to ne sme..kod mene toga nema..ja sedim od prvog dana napred..a izlaze iz sedista samo kad stanemo..i to je kraj.
Mi u dvoristu,tata pravio rostilj..uzivamo.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 15:43:56   
Sanjica26 RR
Imamo temu o auto sedistima. Samo cu off nema vadjenja iz sedista. I.ja od samog pocetka sedim napred.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 16:24:55   
smeško
Ojadice vas sa kaznom ako vas uhvate sa detetom van sedista. Nisu preterano predusretljivi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 17:18:06   
vonavoj
Ala se slogiram kad legnem popodne da dremnem..😁😁
Bebac se opet rotirao..noge su sad desno i kopa..a inace su levo..
Kod mene se zna mesto..mama sedi napred..deca bre zezaju kad sedite nazad..a pri tom i od napred ih vidite..ja ih nikad ne hranim dok se vozimo..a mozda zato sto sam vozac.pa volim napred.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 17:26:49   
smeško
I ja sam cesce vozac, pa se ne odričem pogleda iz prvog reda.user posted image I mm voli kada mu drzim ruku na nozi.
Von, drzi se, ti si nam sledeca!user posted image


< Poruku je uredio smeško -- 21.4.2018 17:29:11 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 18:02:02   
vonavoj
O da..cuti..
Oprala sam kolica danas i izneli dusek da se sunca.. od ponedeljka cu stvari da perem..
Inace,mnogo mi je lakse sa njih dve,nego samo sa J..T na ekskurziji,pa je maloj dosadno,samo trazi paznju..i pita kad ce seka,bas su vezane..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 19:09:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

I mm voli kada mu drzim ruku na nozi.



O da user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 19:13:51   
Anck Su Nmaun
Oo nema vadjenja iz sedista ni sluucajno!
Jednom smo se tako zeznuli sa H pa je nastao haos. Onda znaju da ne moraju uvek da sede usedistu i nastaje haos.
Sorry za Off

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 19:19:03   
smeško
Anci, razumemo se.user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 19:22:11   
milicicak
Dan trudnice :)
Ja gledam Tora i peglam. Preterala sam danas, stomak me ubi. Al sam celog prvog Tora odgledala lezeci tako da se nadam da cu spavati nocas. Sad da odgledam drugi deo uz povremeno peglanje. A onda cu uz veceru sa mm Ragnarok, da obnovim gradivo pred Infinity wars. Inace je mini buba danas imala vrlo ozbiljnu raspravu sa drugom o tome koji je superjunak najjaci, na kraju su se slozili da je Hulk. A onda se ona okrenula i rekla: Znas, mama, ja sam malo zaljubljena u Tora user posted image na sta sam ja odgovorila: I mama je zlato user posted image
Jooj, jedva cekam da zajedno citamo stripove

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 19:34:08   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Anci, razumemo se.user posted image user posted image


I ne znam šta mi je lepše, njegova ruka na mojoj nozi dok ja vozim, ili obrnuto user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
21.4.2018 21:49:02   
smeško
Ne racunajuci ostale prednosti, vise volim njegovu, onda vozim stalozenije. user posted image Kada vozim sama vise me nerviraju losi i bahati vozaci, jednom ce mi i izaci neki krsni.user posted image
Mili i ja gledala nekog Tora dok sam peglala.user posted image Vratila unazad nekog Kapetana Ameriku i Tora na ko zna kom kanalu od pre ko zna koliko dana.user posted image Volim i Galilea da gledam dok peglam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 9:03:21   
smeško
Dobro jutro! 9 h a ja jos leskarim! Wow! Resila deca da me puste da odmaram. Juce nam se pokvario usisivac kupljen proslog vikenda. Ponosna sam na sebe sto se nisam iznervirala. Ne dam da mi bilo sta potresa malog bebca koji me ionako umlati kada smo svi na okupu, pa cuje bate kako cavrljaju. Samo mu jos treba uzbudjenja.user posted image
Deca su juce htela u zoo, umesto toga dobili su sladoled.user posted image Jednom sam napravila gresku i zaputila se u centar grada za vreme maratona i vise nikad. user posted image
Maro, danas ne izvlaci dete iz sedista ni po koju cenu. Tezak je i nadrljala si kasnije. Bolje pravite cesce pauze. Ajde, samo polako. Srecan put!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 9:07:08   
milicicak
Jutro :) nama tata konacno kod kuce danas pa cemo malo porodicno da uzivamo.
Smesko, ja kad je maraton ne izlazim iz kuce, moram i odlazak na pijacu pazljivo da planiram da bih mogla da se vratim kuci user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 13:02:09   
vonavoj
Dan vec!
Spremamo se za rucak,idemo u neki restoran u prirodi,dnevni meni,komplet banatski rucak 500din😁😁nema kuvanja danas!
Sredila sam svoj orman,zamenila.letnje/zimsko..sedista suva.kolica suva...od sutra bebece stvari za pranje!
Nemirko u stomaku luduje..te levo,te desno,jos ima mesta da se rotira.user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 14:30:12   
smeško
Uh, Von, rucak za 500. Sjajno zvuci!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 17:12:40   
Maraj
Dan drage. Mi stigli u bg. Prokuvali u putu. Meni je bas bilo toplo. Nesto nisam mogla ni da se namestim tako da sam rekla mm da necu vise navaljivati da idemo u junu/ julu u banju. Ne mogu ja da putujem u trudnoci. Sve mi tesko. Nervozna sam. Vruce mi je...
Uglsvnim, stigli, rucali, okupali L, ja palim masine i sirim ves. Sad sam prilegls. Mama mi dosla i izvela L malo napolje , pa da mi malo odmorimo....

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 17:23:08   
smeško
Kako ste se proveli? Jesi li sedela napred?user posted image
Mene ceka svadbica u maju. I to ona cuvena vecernja u Nisu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 18:15:39   
Ana13
Kucala,kucala i isteklo mi vreme user posted image . Skraticu user posted image

Helou stomacici user posted image . Kod nas kao da je leto,topim se,ali volim sunce. Malecki mi ppritiska besiku i grlic kad hodam. Bas je neprijatno

Smesko ,kad ides na tu svadbu? I ja imam nocnu 26.maja. Trazila sam neku elegantniju trudnicku haljinu u waikiki i u H&M. Neeemaaa. Ne znam gde da idem da gledam neko aljince user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 18:45:18   
Maraj
Smesko, super. Samo sto je mene u cetvrtak i petak boleo stomak od "tumbanja" u kolima pa sam vise prelezala. "Normalna" sam bila samo u subotu i evo danas se vratili kuci. Lepo je vreme i tamo bilo. L uzivao napolju. Od ranog jutra vristao da hoce napolje.
Nisam napred. Pozadi sam i sada. Nekako sam navikla, od njegovog rodjenja sedim nazad, mada treba uskoro da se preselim napred. Ne izlazi on meni iz sedista da bi sedeo pored mene. Nisam na to mislila u gornjem postu vec posto smo skinuli pelenu, trazio je jedno 4-5 puta da piski. Zanimljivo mu da piski u travi user posted image pa sam ga ja kreten vadila i stavljala u sediste , i to sedeci, pored njega, da bih ga izvadila iz kola sa moje strane i zato me stomak boleo.

< Poruku je uredio Maraj -- 22.4.2018 18:48:37 >

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 18:49:16   
vonavoj
Maraj.ne napadamo,ali ima puno majki koje iz najbolje namere vade decu iz sedista..i posle bude problema...nece da se vrate i voze vise ili ne daj Boze dodje naglog kocenja.
Bas je divan dan..a mi se napucali rucka i sad ne mogu da se pokrenemuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 04/18 [chat]
22.4.2018 18:53:54   
Maraj
Von...necu nista da pisem...da ne bude da masimo temu. Ja sam samo napisala razlog zasto je mene boleo stomak... a vidim da sam pecnuta za "masenje" teme user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here