|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Samostalno hranjenje
30.7.2017 23:38:04   
veselicaa
Milena nista bez plazmeuser posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Samostalno hranjenje
31.7.2017 14:20:28   
Anck Su Nmaun
V sad lepo dodje do stola uzme sta ga zanima i rucka.
Juce sam probala cevape da mu uvalim a li boze neeee..odmah se sav stresao user posted image

Evo sad sedi u svojoj stolici dohvatio neku pogacicu i sedi jede i pije zovu...gospodin co'ek user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Samostalno hranjenje
17.11.2017 12:03:51   
MamaNecaVo
Moj A vec dize vreme ima zelju za samostalnim ruckanjem.
Od nedavno sam ga pustila.da rucka.sam.
Naravno corbasto jos uvek ne,jer zavrsi svuda.
Zivele portiklice sa dzepovima.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Samostalno hranjenje
20.2.2018 14:48:22   
Anck Su Nmaun
V vise ne da da ga ja hranim sam sve ..cak i supu user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Samostalno hranjenje
20.2.2018 15:00:43   
pipi_coco
Moj D voli da sam prsticima uzima zalogajcice. Ali ne mogu mu dati veci komad necega da gricka jer odmah sve pokusa ugurati usta npr plazmu moram da izlomim inace ce haos da nastane. Kako ga naucit da odgrize manji komad pojma nemam user posted image
Moze jedino ako ja držim prst kao granicnik dokle može da odgrize user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Samostalno hranjenje
22.2.2018 0:38:44   
Srecko47E
Seckano nudim,uzima sama.Vezba finger food.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Samostalno hranjenje
22.2.2018 8:09:31   
Anck Su Nmaun
Kod nas je redovno posle obroka presvlacenje user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Samostalno hranjenje
22.2.2018 8:13:15   
Mala Elena
Hoce, ali u sustini supicu skoro uvek hoce same i uvek negde kane gde ne treba user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Samostalno hranjenje
22.2.2018 8:57:24   
mama Jo
J.sve hoce sama, nekada se razmazi pa bude - mama mi daje... inace i bananu kad trazi ni slucajno ja da joj akinem koru- sve sama hoce, i mandarinu isto... supu sama, mesico i ostalo ,,cvrsto" joj iseckam pa bode viljuskicom... ja joj vrlo cesto otmem jer bi ona mogla jesti tri sata jedan obrok

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Samostalno hranjenje
22.2.2018 10:30:56   
Srecko47E
Nama je dokror rekao da je pustam samu da vezba sa kasikom jer je imala problema sa zatvorenim sakama po rodjenju.Ali presvlacenje je neminovno.Jutros je muljala dukatos

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Samostalno hranjenje
22.2.2018 10:31:58   
Anck Su Nmaun
V je sam krkao plazma tortu ovih dana, napravih jedno 20 slika kako slatko sam jede user posted image

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Samostalno hranjenje
23.2.2018 0:30:11   
Srecko47E
Znaci ima jos mama koji su fanatici za slikanje.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Samostalno hranjenje
6.3.2018 14:31:38   
Dora89
Trudimo se da budemo samostalni što više možemo. Šta god može da uradi sama, ja joj dopuštam, i puštam je da vežba novu veštinu. Počeli smo od hleba, da jedemo rukama, pa da držimo flašicu sami, pa voćkice, pa da držimo čašu sami, pa viljušku, i stigli smo do kašike. Ubrljavi se svaki put, ali stavim portiklu, pa ne razmišljam.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here