|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 14:30:19   
Milena18
Ćao mame!
Uspavala sam M, sredila nešto po kući i taman kad sam htela da uzmem knjigu i sednem, pojavi se sveki na terasi user posted image Tako da ode dugo iščekivano slobodno vreme...
Ja se na muža ne mogu žaliti. Uvek ima razumevanja što se gore navedenih stvari tiče. Meni nedostaje da nas dvoje odemo negde sami, ali to se u skorijoj budućnosti neće desiti, pa bolje da ne razmišljam o tome.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2026
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 14:33:36   
mama Jo
To sam htela i ja da napisem. I kad mi se ide negde, stvarno mi nedostaje da negde odem sa njim. Ali, dok moja mama ne dodje da nam cuva decu, to ne moze da se desi jer nema ko da ih pricuva...
Tako da ili ja cuvam decu on ide, ili on cuva na idem... ja sam se nekako pomirila sa tim i nije mi to vise cak ni veliki problem. Kad hocu negde da odem, kad mi to bas jako treba - mogu to da uradim. Da mi teeba cesce i vise, verovatno bih se tako i ponasala.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2027
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 14:39:53   
Rosita
Eh... meni je sa prvim detetom dzaba bilo i kad izadjem, ja ne mogu da se opustim i ne mislim na dete, a sto kaze mima, nosim (.) (.) sa sobom... Sad odem, al opet ne za svoj groš već najčešće sa starijim detetom... Nešto njemu da udovoljim.
Deca spavaju, ja treba da kuvam. Bolucka me umnjakuser posted image . Za hirursko je vadjenjeuser posted image . Odmah mislim, dojim, kako cu. I na tu vrstu ogranicenja sam juce mislila. Lekovi, kad dojis mnogo je teze.
Jutros D i ja doruckujemo i neka dance grupa igra koreografiju. Ja rekoh sto se meni ovo svidja, oduvek sam zelela da igram u grupi. Pa kaze, sto nisi rekča mami i tati. Pa rekoh, ne znam, nije bilo blizu mogucnosti. E pa kad nisi, nemoj sad slucajno, da se neko u tebe zaljubi, pa sta cemo onda, hocu da budes sa tatomuser posted image . Pa reko moze li bez toga neko u mene da se zaljubi, kaze neuser posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2028
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 15:05:17   
Sanjica26 RR
Rosi, vadila sam dva umnjaka kad je T bila beba, a dojila sam je. I sa anestezijom mi je vadio koja je bila dozvoljena. Jedini problem je bio sto nidam nedelju dana normalno jela. Ne znam sta me vise boli rana dole ili gore od vadjenja. Onda me zakacio i mastitis. Ma, muke kad se setim.
Izgleda je sad meni proradio pesak, a i zub je poceo da me boli. user posted image
Susim sad kosu, pa idemo kod prijatelja.
Ostalo je sve na stolu. Mm mi je rekao da slucajno nista ne diram. On ce to posle da sredi. Ja kazem ne mogu da gledam. On kaze idi u sobu i citajuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2029
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 15:06:53   
MimaKos
Hahahah, klinci su sou 🤣 znaci bez dance grupe, mama, nista od zaljubljivanja? Sto se izlazaka tice, verovatno da stvarno zelim nasla bih nacin, ali mene vise iznenadjuje njegova nezainteresovanost za bebu, nego sto bih sad ja nesto ludovala.. uhvatim sebe kako gledam u bebu ko nenormalna po pola sata bez da ista radim, toliko mi prija i smiruje me, stvarno, sa cerkom je bilo mnogo teze, non stop vristanje i dranje..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 2030
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 15:10:28   
IvanaSK RR
Sanjice, boli te???
Rosi, aj u dance grupu😂😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2031
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 15:11:30   
mama Jo
Eto, sta bi mi bez nasih muzeva 😊❤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2032
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 15:17:41   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Eto, sta bi mi bez nasih muzeva 😊❤

Imali bi druge, vrlo slične.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2033
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 15:24:19   
Sanjica26 RR
Boli Ivana, ali nije jos strasno. Cesto se ja borim sa peskom, ali nije trebalo sad cim je mm proslo da uhvati mene. user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2034
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 15:41:11   
pari
Malo smo se pozalile na muzeve...dosta je user posted image slazem se da moramo same da mislimo malo vise na sebe. I tacno je da i meni nedostaje vreme sa mm...samo nas dvoje da odemo negde,pijemo limunadu,prosetamo se...ali dobro,bice i toga. A i imali smo to jedno vreme. Ne moze stalno user posted image
Ja uspela malo da citam danas...T spavala, a moji bili sa M napolju. Zanimljiva knjiga...najsrecnija deca na svetu se zove...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2035
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 15:56:03   
mama Jo
Bravo pari, ja pre 2 nedelje procitala jednu i bas sam se lepo osecala 😊
Sad trazim neku da uzmem 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2036
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 16:01:30   
pari
U trudnoci nisam nesto imala zelju za citanjem,a sad bih mogla malo kad imam vremena...
Mama jo user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2037
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 16:26:53   
Maraj
Gde ste.... ja bila do Akse. Bas se umorila. Stomak me jos boli
Jela mi se riba pa smo kupili lignje. Super rucak bio a ja se pomucila nisam.user posted image
Sto se izlazaka tice....nije mm nesto.izlazio bez mene
Al ni meni nine gust da izadjem sama. Vise volim da se organizujemo pa da zajedno izadjemo. A to jeste malo teze kad je beba mala.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2038
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 16:38:44   
Misha i Ljisha
Dobar dan mame. Mm sredjuje dvoriste. Odvezao je D kod sveki ona joj pravi palacinke. Meni uopste nije pravo sto je to uradio. Ona nije zelela da ide kod babe. P zaspao. A ja cu tek sad da stavim sudove od rucka u sudomasinu

A sto se tice izlazaka pa...ne izlazimo. Isli smo jednom u bioskop. Prosle god dok je Dbila u kampu. user posted image za 5 godina od kad se D rodila to je jedini nas zajednicki izlazak bez dece.

Retko ja idem negde a i on

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 23.6.2018 16:40:55 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2039
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 16:42:08   
MimaKos
Moja starija otisla sa svekrom napolje da se izjurca malo, bebac i ja kuliramo.. kako bih dremnula sad da moguuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2040
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 18:46:32   
Maraj
L je od jutros kod b&d. Mi prali ugaonu garnituru u dnevnoj. Bili nam sa nekim masinama pa je oprali. Sad se susi. A i L voli da je kod njih. Ja se izvalila u spavacoj. Sta cu....jos se susi krevet u dnevnoj

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2041
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 18:50:10   
mama Jo
Mi imali goste... J se uspavala do 17h sigurno... veceras do ponoci ce orcati garant

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2042
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 18:54:38   
Anck Su Nmaun
Veceee
Bio lep dan al sad pri povratku se otvorilo nebo. Bas je starsno izgledalo onako u daljini s pogledom na more u nedogled.
Sad vecera pa spavanjac.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2043
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 19:48:43   
MimaKos
Joj Anck blago tebi, ma i sa tim nevremenom bih sad bila na moru... sto rece neko od kad imam decu nikad ga vise odmor nisam zvala, nego more :)))

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2044
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 19:49:59   
mama Jo
I ovde i dalje hladno, mi se igramo napolju, ja se smrzla user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2045
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 19:52:13   
MimaKos
Ja nisam ni izlazila, tusnula bebca, odradila piling, namackala se i sad cekam stariju da se vrati iz skitnje...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2046
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 20:04:55   
mama Jo
Ja ne znam kako cu je uterati unutra... mislim, jos bolje da se malo istrci pred spavanje, ionako je do kasno spavala, ali mami je dosta user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2047
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 20:06:22   
Anck Su Nmaun
Ma to jeste kazu ne idemo na odmor nego na more sa decom user posted image
Ma.njih dve su vec velike opusteno je ..joa malac da poraste bice lakse.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2048
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 20:09:32   
mama Jo
Vec naredne ce biti lakse 😊


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2049
   RE: Razgovori mama 06/18 [chat]
23.6.2018 20:09:46   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Moj P vristi skoro ceo dan. Jadan. Ja sam pogubljena totalno. Uspela sam da odrzim cas i danas i da skuvam i to je otprilike sve od mene za danas.drzim ga s vremena na vreme jos otvara oci.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here