|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
17.8.2018 16:06:04   
isidora88
Ma uzas, od nataliteta nece biti nista. Ovo su mere za unistavanje nase drzave. Bice podsticajne mere za migrante u to ne sumnjam.user posted image , Nasi ljudi su ionako navikli na bedu pa nam nece biti tesko. user posted image


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Roditeljski dodatak
18.8.2018 16:14:47   
Mariya

IZVORNA PORUKA: isidora88

Da, prave podsticajne mere. Ukinuli su nam dodatqk za trece dete. Ukida se svima kojima su deca rodjena posle 25.12.2017,ostali ce dobijati cija su deca ranije rodjena. Ma uzas.


Nisam uspela da proverim da li su mi uplatili jer je PŠ bila zatvorena dok sam stigla, a u međuvremenu sam dobila informaciju da isplate za jul kasne zbog usaglašavanja sa novim zakonom. Tako da bi meni trebalo da isplaćuju i dalje. Verujte mi, da su mi to ukinuli, gledali bi ste me u vestima, išla bih pred skupštinu.
Mamicu im njihovu, Isidora, ti si dosad primala taj dodatak i sad su ti ga ukinuli? A da li dobijaš dodatak za treće dete 10 godina ili ti ni to ne daju?
Von, ti si dobila rešenje da ti isplaćuju i onda rešenje kojim ti ukudaju roditeljski?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Roditeljski dodatak
18.8.2018 18:40:59   
vonavoj
O da..resenje da imam pravo naredne 2 godine..i onda puj pike ne vazi..i nisam dobila nijednu uplatu..

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Roditeljski dodatak
18.8.2018 22:50:23   
isidora88
Marija da dobila resenje u martu i imala cini mi se 3 isplate. Jos imam stara resenja na po 24 meseca. Ma uzas sta vise rade. Najgore sto su ljudo glupi i veruju da ce dobijati kao tih 10 godina. Kao sto su ovo ukinuli, ukinuce i ostalo. Ovaj novi zakon je strasan, taj zakon zapravo podstice zaustavljanje nataliteta. Svom snagom se trude da nas sve oteraju iz drzave i da idemo da radjamo po belom svetu, umesto u svojoj drzavi. Ali dok je ovaca... user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 10:41:57   
Misha i Ljisha
Jel leglo?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 11:08:46   
mama Jo
Koliko sam ja skontala sutra treba da bude uplata.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 11:14:55   
Misha i Ljisha
Ja nemam pojma. Jel mi verujete da meni ni resenje nije stiglo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 11:17:11   
mama Jo
Od kad se rodio nijedno resenje, ili ti nije stigla ova izmena?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 11:25:21   
Misha i Ljisha
NIJEDNO! Postar nije normalan ni knjigicu nije dostavio pa se vratila u socijalno pa smo isli da uzmemo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 11:28:02   
mama ivane
Sutra bi trebalo da bude isplata decijeg I roditeljskog dodatka

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 11:58:48   
mama Jo
Svasta, a uplate dobijas Ljisho? Ja mislim da oni moraju u roku od mesec dana da izdaju. Mozda nije mesec, ali neki rok postoji sigurno. Mozda sad ,,usaglasavaju" user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 12:05:31   
Ana RR
Isi, Von, ja ne kapiram šta su vam ukinuli? Jel to nešto što nema veze sa Beogradom?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 12:43:19   
Misha i Ljisha
Ma nijednu uplatu nisam dovila. Ja se sve nadam ds ce me stici odjednom zakasnele

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 13:11:05   
mama ivane
Ni ja ne kapiram kakva su sve primanja ukinuta??? Nisam u toku neslusam vesti I need citam portale o primanjima Ako moze objasnjenje.
A sto see ice decijeg I roditeljskog ja primam za prvo dete 2500 din decijeg I za I can drugo primam 2500din decijeg I 5000 din roditeljskog a u resenju koje Sam dobila piss 6150 din neznam razlog zasto su mi smanjili iznos roditeljskog za 1150din

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 13:33:09   
Misha i Ljisha
Ap Vojvodina ukida dodatak za trece dete

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 13:35:57   
vonavoj
Ovako,pre ove fame od 12.000 na 10 godina od Srbije..Vojvodina je delila za trece dete 12.000 din 2godine..e to su nam ukinuli!? Umesto 24.000 2 godine..dobijamo samo 12.000 10 godina..
Ljisho.ne znam sta cekas,gde mislis da ce ti leci uplate,moras da ides u postu i da ih podignes..ja sam vec dobila proslog meseca. Doduse,ti si cekala 1.7. Da podneses zahtev,koliko se secam..mozda zato nemas nista..ja sam jos u junu podnela..

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 13:37:32   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

NIJEDNO! Postar nije normalan ni knjigicu nije dostavio pa se vratila u socijalno pa smo isli da uzmemo

A knjizica kao stize na adresu?! Kod nas ne..rekli mi dodjite za 4 meseca..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 13:57:30   
Misha i Ljisha
Da knjizica kao stize na adresu. Ma katastrofa su.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 13:58:15   
Maraj
Zar nisu rekli da ce se rodoteljski uplacivati 20.u mesecu , za prethodni mesec
To je danas...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 14:00:58   
vonavoj
Ja nasla na sajtz poste 21.8.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 14:41:10   
mama Jo
Ja sam, cak, u jednom clanku procitala da ce uplate biti u periodu od 20.do 26., kako koji mesec. Sad je 100% da ce sutra biti, rekli mi u posti.

Ljisho, znam za neke da su dobijali uplatu a tek posle resenje. Mozes u posti proveriti na osnovu jmbg da li ti je nesto leglo.

To je bas bzvze sto su ukinuli... zbog cega? Ne razumem... sta pise u resenju, samo da se ukida ili su izmislili i neki razlog zasto ga ukidaju. Katastrofa.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 15:02:10   
pari
Ja skupljam sad sve te silne papire za roditeljski dodatak...treba i potvrda da su oba deteta vakcinisana i nesto iz centra za socijalni rad...ma nisu normalni stvarno.

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 15:15:31   
Maraj
Pari moje dete je rodjeno posle 1.7. Rekli su mi da to sve oni prikljupaju. Morala sam ostaviti podatke o starijem detetu i gde mu je zdravstv.karton.
Cak i na papiru koji su mi dali pise da je to za decu koja su rodjena nakon 1.7. Al ajd videcemo. Mozda i tu nesto promene

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 15:17:29   
dunja RR
Ja ovde ništa ne kapiram user posted image pitaću kada dođe vreme.
MIvane, ček kako primaš dodatak za prv0+za drugo dete, kako to ide?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Roditeljski dodatak
20.8.2018 15:20:44   
Maraj
Ja isto nisam razumela sta je mama ivane htela da kaze....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here