|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: O receptima iz C kuhinje
1.6.2018 11:21:17   
AnaTamara
Hahahahahaha...bas se slatko nasmejah!!! user posted image Bas sam razmisljala koju salatu uz rucak danas user posted image user posted image Verujem da je odlicna user posted image

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: O receptima iz C kuhinje
21.8.2018 12:33:33   
mama Jo
E, danas kad god udjem ovaj recept dana mi stvori neopisivu glad i krene mi voda na usta user posted image
Ana, molim te, sledeci put kad budes pravila da nam ppsluzis u kafani user posted image
Izgleda 👌👍

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: O receptima iz C kuhinje
21.8.2018 12:58:17   
Ana RR
Mama Jo, nisam ni provalila koji je recept u pitanju hahaha. Eeee do sada sam ga skroz usavršila, mnooogooo je bolji user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: O receptima iz C kuhinje
30.8.2018 8:36:17   
mama Jo
Upravo sam unela recept i shvatim da sam pogresila u njegovom nazivu... je l' moze to da se ispravi ili ponovo da unesem pa ovaj da izbrisete?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: O receptima iz C kuhinje
1.9.2018 1:35:34   
mirana1
Pratila sam ove recepte i kako neki za cas skuve po "25"  glasa, nikako ne razumem.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: O receptima iz C kuhinje
1.9.2018 8:22:16   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Upravo sam unela recept i shvatim da sam pogresila u njegovom nazivu... je l' moze to da se ispravi ili ponovo da unesem pa ovaj da izbrisete?

Moze Mama jo. Stavi mi samo link i naziv koji treba da stoji, pa cu da kontaktiram programere.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: O receptima iz C kuhinje
3.9.2018 7:37:33   
bikicaV

IZVORNA PORUKA: mirana1

Pratila sam ove recepte i kako neki za cas skuve po "25"  glasa, nikako ne razumem.



Verovatno na fejs pozovu prijatelje da glasaju.

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: O receptima iz C kuhinje
3.9.2018 8:05:53   
mama Jo
Postoji pravilnik o tome, npr.kad ubacis sliku to je odredjeni broj bodova a mozes 6 slika da ubacis, i kad koristis neke C proizvode u receptu to isto donosi autimatske bodove.... + kad pozoves prijatelje, ali mislim ne sa fb, mislim da se racunaju bodovi samo registrovanih RR korisnika

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: O receptima iz C kuhinje
3.9.2018 23:12:30   
mama Jo
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Upravo sam unela recept i shvatim da sam pogresila u njegovom nazivu... je l'' moze to da se ispravi ili ponovo da unesem pa ovaj da izbriset_e?

Moze Mama jo. Stavi mi samo link i naziv koji treba da stoji, pa cu da kontaktiram programere.



Sad vidim. Evo link:
recepti/pekmez-od-kajsije-iz-rerne_3893.html
Klik
Napisala sam - Pekmez od kajsije iz rerne - a treba da stoji - Pekmez od sljive iz rerne -.
Hvala 😊

< Poruku je uredio mama Jo -- 3.9.2018 23:13:15 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: O receptima iz C kuhinje
8.9.2018 21:46:23   
dunja RR
Recept Popara korisnika Duckebre biće obrisan, zato što su slike preuzete sa sajta Coolinarika.
Molimo vas da to ne radite jer je protivno pravilima rubrike C kuhinja!


user posted image

user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: O receptima iz C kuhinje
11.9.2018 13:43:13   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: isidora88

Isprobajte moj brzi coko kolac  🤩




_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: O receptima iz C kuhinje
21.9.2018 13:24:20   
MamaZox
Na koji nacin brisem sliku u C receptima , elem, htela sam da postavim sliku na receptu "domaca pica", ali sam ubacila i sliku pite sa bundevom, ubacila sam i sliku koja treba da bude glavna ali ovu nece da mi obrise?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: O receptima iz C kuhinje
21.9.2018 13:31:18   
Sanjica26 RR
Mama Zox, moracete da mi posaljete sliku pice u pp,  pa cu da zamolim programere da izbrisu tu staru sliku,  a novu da ubace.  Nemate mogucnost sami da izbriset_e sliku. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaZox)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: O receptima iz C kuhinje
15.10.2018 9:02:36   
Dora89
Sigurno čuvaju neko mesto u raju za m2m2 zbog recepta koji se zove "Orah rolat"! Koliko me je puta spasio! Znači, recept koji ima ukupno 6 sastojaka koje već imamo u frižideru, ne košta ništa, pravi se za pola sata, a izgleda kao da sam ne znam šta pravila! Remek-jelo! 😄

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: O receptima iz C kuhinje
27.10.2018 15:06:10   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Maraj

Joj sad gledam ovaj danasnji recept. Bas mi deluje fino i lagano. Jel spremao neko ? Mozda spremim ovo za sutra. Bas nisam sampinjone skoro jela a ovo mi se bas svidja kako izgleda



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: O receptima iz C kuhinje
29.10.2018 8:37:20   
Duškić

IZVORNA PORUKA: Dora89

Sigurno čuvaju neko mesto u raju za m2m2 zbog recepta koji se zove "Orah rolat"! Koliko me je puta spasio! Znači, recept koji ima ukupno 6 sastojaka koje već imamo u frižideru, ne košta ništa, pravi se za pola sata, a izgleda kao da sam ne znam šta pravila! Remek-jelo! 😄




I ja da citiram ovaj recept , citala ali nikako da pravim.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: O receptima iz C kuhinje
29.10.2018 8:48:11   
Maraj
Dajte link za taj rolat. Ne izlazi mi u pretrazivacu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: O receptima iz C kuhinje
29.10.2018 8:54:17   
IvanaSK RR
Moras da trazis u receptimauser posted image
Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: O receptima iz C kuhinje
31.10.2018 12:04:32   
dunja RR
Žene, ima puno oblandi u C receptima.
Jel imamo neki proveren, sa orasima please :) nisam pravila 100 godina ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: O receptima iz C kuhinje
31.10.2018 16:43:01   
Rosita
Joj dunja, ja ne znam da l sam ikad pravila oblandu...
Na kakvu vanilu se misli u receptu za rolat?

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: O receptima iz C kuhinje
31.10.2018 17:08:22   
veselicaa
Draga probaj ove,odlicne su,deca ih obozavaju KLIK

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: O receptima iz C kuhinje
1.11.2018 7:46:11   
IvanaSK RR
Ja spremam slične kao Vesi. Samo ide voda i secer, kad to ukuva dodam margarin, orahe i mleveni keks (moze i cokolada za kuvanje). Bila je posna varijanta kad sam prvi put pravila, pa je tako i ostala jer se mojima svidja. Ubacicu taj recept u c recepte.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 1.11.2018 7:49:01 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: O receptima iz C kuhinje
1.11.2018 9:35:11   
Sanjica26 RR
Vesi, bas mi se dopada tvoj recept. Davno nisam praila oblande. Sad me Dunja podseti.
Svidja mi se sto ne ide secer. Margarin cu da zamenim sa maslacem. Nista sa njim ne pravim. Bas nam smeta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: O receptima iz C kuhinje
1.11.2018 10:08:11   
dunja RR
Ja mislim da u Veselicin recept mora šećer, samo je možda zaboravila da navede u sastojcima, ali u postupku ga ima, mislim da ne bi bilo ok bez šećera, orasi bi dali gorčinu.
Mada ja stavljam kokosov šećer umesto beli, meni svejedno.

Jel može bez ruma i suvog grožđa?
I da li ima neka opcija da ide više listova oblandi umesto dva? Nisam dugo pravila, jel moraju da se motaju listovi u vlažnu krpu pre pravljenja ili nema potrebe?
Znam da neki motaju, neki, ne, ali ja ne volim kada budu puno suve.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.11.2018 10:09:35 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: O receptima iz C kuhinje
1.11.2018 10:17:01   
Olga75

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Žene, ima puno oblandi u C receptima.
Jel imamo neki proveren, sa orasima please :) nisam pravila 100 godina ..

Imam ja moj tj mamin al ne znam da l je prava tema user posted image
Znači litra mleka, 300 grama šećera kuvati do besvesti na tihoj vatri da se ne karamelizuje ili pupupu ne zagori ili izvri. Kuva se oko sat i po i onda se doda oko četvrt margarina-maslaca ili kašika lepe masti ali ona daje neki drugi ukus. Dva- tri rebra čokolade i oko pet kašika mlevenih oraha. Ako je dobro skuvano onda će biti da se nafiluje svih pet oblatni, ako nije biće kao ušećereni med, mučno će da se filuje i neće biti dovoljno user posted image .
Znam, nisam bila od pomoći user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here