|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
11.10.2018 11:31:49   
suzanazeljko
Sve je ok. Krvarenje kazu da je normalno. Nema hematoma nema nicega. Imamo dve bebe. Culi smo otkucaje srca tako da je sve ok. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
11.10.2018 14:46:15   
suzanazeljko
Sve je ok. Krvarenje kazu da je normalno. Nema hematoma nema nicega. Imamo dve bebe. Culi smo otkucaje srca tako da je sve ok. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
11.10.2018 16:43:40   
mama Jo
Sjajne vesti!! Sjajne!! Verujem da ti je pao kamen sa srca ☺
Bas si me obradovala, uzivaj 😘😘😘

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu suzanazeljko)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
11.10.2018 16:51:33   
suzanazeljko
Jeste,sad je mnogo lakse. Sve je u redu hvala Bogu. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.12.2018 11:01:26   
Ivana psy
Pozdrav svima, nova sam na forumu i imam par nedoumica user posted image
Naime, pokusavamo sa bebom 3 meseca i ovaj put mi se desilo da od 17.12. do danas imam malo krvarenje kad se obrisem i tek na dnevnom ulosku ujuto uglavnom, posle nista. Pitam se da li je implantacijom ili nesto drugo. jer traje vec 4 dana .. pored toga, oset_ljive su mi bradavice i imam tup bol ( kao pred menstruaciju ) u donjem stomaku al blazi od menstrualnog..
Da li neko ima iskustva sa krvarenjem u 4 nedelji ?
p.s. jos nisam radila test jer mozda je rano? poslednja menstruacija bila 27.11. očekivana je 24.12. da li je rano da test uradim kako bi manje brinula i eventualno na vreme otisla kod dr ako mogu da sprecim eventualni proble.. ?
hvala na odgovoru / ma user posted image

< Poruku je uredio Ivana psy -- 21.12.2018 11:10:44 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.12.2018 11:05:54   
vonavoj
Moze biti i implementacija,meni je bila sva tri puta nekih 5dana pre nego sto sam trebala da dobijem..A moze biti i manjak progesterona,sacekaj.polako..U organizmu se svasta desava,hormoni su cudo.

(odgovor članu Ivana psy)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.12.2018 11:13:45   
Ivana psy
Hvala user posted image bicu strapljiva :) prvi put sada pokusavam pa sam dosta neupucena i naravno, nestrpljiva user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.12.2018 14:56:15   
nata11
Ivana ja bih uradila odmah betu /test pa ako je po kod dr. Sta ako ti treba dodarno progesteron? Srecno. 

_____________________________





(odgovor članu Ivana psy)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
21.12.2018 16:30:49   
Ivana psy
Hvala..oticicu sutra na analizu krvi.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
11.1.2019 18:09:58   
Anoniman
Pozdrav, bas sam zabrinuta.. 5.01. Sam uradila test i pokazao je dve crte, poslednja menstracija mi je bila 09.12. A ja sam ostala trudna 19 ili 20. Vec cetiri dana imam braonkasti iscedak, nekad malo svetlije da lici na krv. Konstantno svaki put, a idem jako cesto, kad god se obrisem bude na papiru.. na gacicama jedva ostavi nekad trag.. pre dva dana sam vadila betu i b ila.je 165..Juce sam bila.kod mog ginekologa, dala mi je samo injekciju progesterona, jednu juce i to je to.. mene stomak bolucka.. inace prvo dete je dobilo varicelu, ja sam vadila krv, imam antitela, prelezala sam je.. meni je izasao i hepres na ustima.

(odgovor članu suzanazeljko)
  Direktna veza do poruke: 910
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
11.1.2019 18:49:23   
dunja RR
I ja sam imala to braonkasto u vreme vađenja bete, sada u drugog trudnoći (VTO da napomenem), trajalo je 7 dana, čak je u nekom trenutku bila i sveža krv. Primala sam celu ampulu progesterona na 3 dana i stavljala utrogestan, i prestalo je. Sada sam 8. mesec.

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.1.2019 19:04:52 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.4.2019 9:17:09   
Suncicaaa
Pozdrav svima. Da li je neko imao slican problem kao ja? Naime, vec sam imala 3 spontana, plod uopste nije postojao nijednom, samo gestacijska vrecica i to je to. Pored raznih problema koje regulisem terapijom, imala sam nakon toga histeroskopiju gdje je otklonjen septum i rekonstruisana materica jer nije bila pravilnog oblika. Sad sam ponovo ostala trudna ali na dan kad je trebala da stigne menstruacija-28.marta, pojavila mi se smedja krv na donjem vesu. Stala je za dan. Kontam da je to stara krv i da je bilo u pitanju implatacijsko krvarenje.Za pregled sam narucena 15og aprila, tad ce mi kasniti vec 18 dana. Sad zvim u Sloveniji i ovde nece da rade pregled prije 14 dana kasnjenja jer se nece nista vidjeti, previse je rano. Juce i prekjuce sam vidjela na dnevnom ulosku kao 2-3 flekice bas svijetlo roze ili bež boja, ne znam ni kako bih opisala. To je bilo jednom ili dva puta na dan i to je to. Bolove nemam, mozda nekad malo nesto da osjetim ali nije nista jako.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.4.2019 9:31:06   
lesli
Ja sam krvarila skoro ceo prvi trimestar i to na momente obilno. Sada imam devojcicu od 7 meseci iz te trudnoce. U prethodnoj trudnoci sam u par navrata imala neko smedje mrljanje u 7./8. nedelji i ta trudnoca je bila missed. Moze da bude sve dobro, ali i ne mora.Da li bi ista promenilo ako im kazes da imas krvarenja?
Ali ono sto je bolje pitanje da li su ti uradili neku dijagnostiku zasto je doslo do tih pobacaja? Sva 3  puta si imala blighted ovum?

(odgovor članu Suncicaaa)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.4.2019 9:48:45   
Suncicaaa
 Da, 3 puta blighted ovum. Uradila sam sve nalaze za koje sam bilo gdje cula. Imam trombofiliju ali blazi oblik i terapija ide tek kad se na UZ potvrdi vitalan plod. Za sad samo aspirin. TSH povecan-koristim terapiju, RH negativna ali sam udarila rogam... itd. Nakon 3 spontana smo se preselili u Sloveniju i ovaj ginekolog ovde misli da je mozda taj septum i nepravilan oblik materice bio uzrok, a ako nije to onda je problem u spermi. Mada je muz uradio spermogram i bio je neki srednji kvalitet. Ali taj dr mi kaze da bi moglo to biti. Danas cu nazvati da pitam hocu li cekati pregled ili da dodjem ipak ranije. To su kao mrlje neke, recimo, svijetlooooo narandzasto, svijetlo roze, bež, pojma nemam. Ne kad se obrisem nego sam samo na vesu primijetila. 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.4.2019 10:20:20   
nata11
Ja sam uvek za odlaza kod dr ( naravno ako postoji mogucnost).
Nakon prve vto sam tako cekala, citala po netu, cekala da stane i otisla prekasno.



_____________________________





(odgovor članu Suncicaaa)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.4.2019 10:37:51   
lesli
Dobro je sto su pronasli neke potencionalne uzroke pobacaja i za to si pokrivena terapijim. Probaj svakako da im se javis i da kazes da krvaris. Npr. nedostatak progesterona moze da izazove krvarenje.A neki lagani bolovi tj grcevi su normalni na pocetku jer se materica siri.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.4.2019 19:57:44   
Suncicaaa
Danas sam zvala. Sutra u 9h idem na pregled pa cemo vidjeti. 😕 Hvala na odgovorima. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
8.4.2019 21:42:43   
lesli
Drzimo palceve da sve bude dobro. Javi sta su ti rekli. 🤗

(odgovor članu Suncicaaa)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.4.2019 8:11:24   
MasnaMasnica
Suncice idi do lekara. Ja sam u sve tri trudnoce imala na pocetku neko krvarenje , i sve su prosle uredno? cak na kraju i prenela termine. U cetvrtoj mi je vidjen hematom i bila je visoko rizicna i nije se lepo zavrsilo.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.4.2019 10:56:39   
Suncicaaa
Upravo sam dosla sa UZ. Dao mi je Dabroston 3x1 da pijem. Za sada se vidi kao jedan krug i unutra jos jedan, plod jos ne. 🤨 On kaze da je rano da bi se bilo sta jos vidjelo i da to odgovara ovoj nedelji. Sada sam 5 nedelja i 5 dana trudna. 


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.4.2019 16:47:14   
lesli
Dobro je sto si otisla. Sada si pokrivena i progesteronom, za slucaj da je krvarenje posledica nedostatka istoga. Dalje je sve sto se kaze Bozja volja, niti je bilo sta vise u njihovoj niti tvojoj moci. Drzim palceve da se cuje srculence za nedelju-dve 🤗

(odgovor članu Suncicaaa)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.4.2019 16:49:40   
eca89


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Suncice idi do lekara. Ja sam u sve tri trudnoce imala na pocetku neko krvarenje , i sve su prosle uredno? cak na kraju i prenela termine. U cetvrtoj mi je vidjen hematom i bila je visoko rizicna i nije se lepo zavrsilo.



Masnice, mnogo mi je zao, nisam znala da si bila trudna i 4 put😔, a da je tako zavrsilo.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.3.2020 19:11:00   
Bubica52
Cao,ja sam nova na forumu i zelim da vam ispricam moj slucaj..menstruaciju sam imala 15.februara,dolazi mi na 29,30 dana...rizican odnos sam imala 29 februara,pre nedelju dana su poceli da me boluckaju jajnici malo po malo i tako par dana,zatim su pocele grudi da me bole i sad su vece sigurno za 1 broj najvise bole sa strane i bradavice. 6tog ujutru sam imala smedji iscedak jako malo nakon brisanja i na dnevnom ulosku ali bas malo,sledeci dan samo nakon brisanja,danas nemam nista bas al jajnici me jos uvek bole kao da cu svaki minut da dobijem a ocekujem tek za nedelju dana,sta vi mislite da li bi mogla biti trudnoca u pitanju? Hvala unapred na odgovu nadam se da ste jos uvek aktivni..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.3.2020 19:11:10   
Bubica52
Cao,ja sam nova na forumu i zelim da vam ispricam moj slucaj..menstruaciju sam imala 15.februara,dolazi mi na 29,30 dana...rizican odnos sam imala 29 februara,pre nedelju dana su poceli da me boluckaju jajnici malo po malo i tako par dana,zatim su pocele grudi da me bole i sad su vece sigurno za 1 broj najvise bole sa strane i bradavice. 6tog ujutru sam imala smedji iscedak jako malo nakon brisanja i na dnevnom ulosku ali bas malo,sledeci dan samo nakon brisanja,danas nemam nista bas al jajnici me jos uvek bole kao da cu svaki minut da dobijem a ocekujem tek za nedelju dana,sta vi mislite da li bi mogla biti trudnoca u pitanju? Hvala unapred na odgovu nadam se da ste jos uvek aktivni..

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
9.3.2020 20:19:15   
princezica1
Moze i ne mora da bude. Uradi test za trudnocu.

(odgovor članu Bubica52)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 36 [37] 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here