|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Beba stoji
28.9.2018 16:47:10   
Maslacak15
Kad smo kod rano....evo i ovde da se upisem:)Malo Mi je samoj za rubriku verovali ili ne Ali moja A ustaje zu kauc, stocic U dnevnoj sobi itd...Sama samcijata. Sa 6m i 1 nedelja. Zeznula je S za deset_ dana.ocigledno Imam zabavnu genetiku kad Su U pitanju Male bebe.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Beba stoji
28.9.2018 17:05:39   
jess021
Bravo bebo!!!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Beba stoji
28.9.2018 17:59:13   
Sanjica26 RR
Bravo bebouser posted image

Mi smo imali jednu beby danas u gostima (decak) sest meseci danas punih, koji ustaje sam. A sedi kao veliki decak. user posted image Bez i kakvog forsiranja.
Isti je kao moja T. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Beba stoji
28.9.2018 18:14:52   
Rosita
Svaka čast za A! To je stvarno izuzetno!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Beba stoji
17.10.2018 11:52:39   
Zemunka85
Maslacak bravo user posted image svaka cast stvarno! Moj se tada tek poceo okretati user posted image

Nego evo mene i u ovoj temi. Prvo sam brinula za okertanje, pa sedenje, pa puzanje .. iako je sve uredno u roku savladao ali valjda zbog te pocetne DG Hipotonija ja i dalje samo razmisljam. Iako je ta DG spontano nestala vremenom (bez vezbica), sad me nervira to hodanje. On ima 13m i 1n ne da ne hoda negooooo ni blizu, ali ni blizu covek.
OK uz namestaj, hoce, predje tamo vamo super, pravi lepe korake malo nabada petom ali lepo koraca, hoce i za ruke da ga drzim, trazi ... ali ravnoteza mu jeeeee user posted image user posted image ono nema veze sa zivotom. Ne moze samostalno da stoji jos. Pusti on ruke, ali se telom oslanja o krevet, mene ... nema sanse na sred sobe da stoji sam, ako ga postavim. Da li da odem do fizijatra ili imamo jos vremena da to spontalno dodje na svoje?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Beba stoji
17.10.2018 12:42:36   
Maslacak15
ja mislim da je sve to ok Zemunka. Ako hoda uz namestaj ustaje sam... Docice sve to na svoje. Ne kaze se dzabe da je normalan okvir za prohodavanje 18 meseci. Moja deca su drugacije sorte ali od toga nemaju nista ni ja ni oniuser posted image user posted image Osim eto da ih pohvalim, drago mi je naravno kad vidim da dete napreduje i razvija se, slatki su, ali mi je jasno da nema veze kad su prohodali sa bilo cime. Opusti se.


(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Beba stoji
18.11.2019 17:41:38   
dunja RR
Evo da nas upišem ovde, ustaje M već neko vreme na nogice, kleca, ali ne odustaje, baš voli da je na nonama user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Beba stoji
18.11.2019 17:49:16   
mama Jo
Dunja koliko ona ima, skroz sam se pogubila kad smo ti cestitali rodjenje 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Beba stoji
18.11.2019 17:51:09   
dunja RR
8,5 meseci, a diže se sama, hm, pa od 8 recimo, možda i malo ranije. Ja sam se toliko pogubila zbog moje bolesti, da sa, izgubljena i u vremenu i u prostoru user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Beba stoji
18.11.2019 17:52:38   
mama Jo
Wow, pa ona je super, svaka cast user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Beba stoji
18.11.2019 21:05:05   
flamingos
Dunja,bravo za malenog slatkiša👏


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Beba stoji
9.12.2019 15:18:57   
Filadendronka
Sta da radim sa J koji aktivno stoji? Ne zna nimalo da puzi, ali svaku priliku koristi da ustane na noge. Ima samo osam meseci. Cipele kupiti ili ne? 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Beba stoji
9.12.2019 15:20:26   
Sanjica26 RR
Ja nisam T kad je rano stala na noge. Sve dok nije pocela da hoda nisam uzimala cipelice. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Beba stoji
9.12.2019 15:22:41   
Filadendronka
D je prohodao dosta kasnije, sad sam u totalnom soku. A on od rodjenja ima met.varus ( kriva stopala na unutra) za koji smo radili vezbe. Sad se plasim sta se desava sa nogama kad se oslanja celom tezinom, a bas je mali. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Beba stoji
9.12.2019 15:27:00   
mama Jo
I ja nama su savetovali tek kad napravi samostalne korake.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Beba stoji
9.12.2019 15:30:55   
dunja RR
Fili i M stoji od 8meseca i stalno se penje na nogice,a isto imamo m.varus sećaš se.. Ja ne znam, ne plapim se nešto puno jer vidim da je baš vešta, a prilično je teška. Trebali smo da odemo kod fizijatra u oktobru-novembru, ali nismo stigli, zbog mog zdravlja najviše.
Kontrolu kod ortopeda sam zakazala sada za petak u Tiršovoj (više se ne zakazuje u DZ, pa sam se dovijala putem maila, ali odmah dobih termin jer na prošlom izveštaju piše da je sl kontrola preporučena za decembar, slikala sma i poslala u mailu Tiršovoj), pa ću videti šta kaže dr Bukva. A nadam se da i kod fizijatra odemo za koji dan u Sokobanjsku, sada ću nazvati da pitam.

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Sta da radim sa J koji aktivno stoji? Ne zna nimalo da puzi, ali svaku priliku koristi da ustane na noge. Ima samo osam meseci. Cipele kupiti ili ne? 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Beba stoji
9.12.2019 15:32:28   
dunja RR
I da, koliko se sećam, naša dr u Sokobanjskoj nije za cipelice dok ne prohodaju, ja nisam uzimala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Beba stoji
9.12.2019 15:33:49   
pari
Bolje što više bosi...

Ja sam kupila cipelice kad je baš počela da hoda puno po stanu

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Beba stoji
9.12.2019 15:34:56   
dunja RR
Zaboravih da kažem, M je propuzala jako rano, tj. puzi baš dugo,, i za sekund prešparta sobu, brza je, a onako debelguza, smešna user posted image
A krenula je dosta kasnije da sedi, od propuzavanja, ali se sada lepo prebaci, sa boka u sedeći. Ja je nisam stavljala da sedi, dok sama nije krenula. I kako je krenula da sedi tako se digla na noge.

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.12.2019 15:36:16 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Beba stoji
9.12.2019 21:07:28   
Filadendronka
Hvala devojke! Dunja, javni molim te sta ti je rekao ortoped. Jaksa je bas cesto na nogama, gazi uzasno nepravilno i samo da ne iskrivi nesto ovako mali. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Beba stoji
13.12.2019 13:51:46   
dunja RR
Fili, bili smo jutros u Tiršovoj, rekao je dr Bukva da su nogice super, ali pošto je krenula da stoji, gledao je kada stane, vidi se taj mišić koji vuče, i prepisao jpj je obavezno antivarus cipelice čim prohoda, a po njegovoj proceni će vrlo brzo da prohoda. Mi smo otišli odmah u tu firmu u Pasterovoj, na pa rminuta od Tiršove (tu su i Savi svojevremeno pravili kaiševe za kukove) i dogovorili se sa njima da za 20-ak dana ili mesec, dođemo da uzmu meru, jer im treba neko vreme da naprave,

Kaže dr Bukva, iako će mnogi reći da je sve ok, ortoped je ovde najvažniji, i za varus on neće prepustiti ništa slučaju, jer kaže da se sa cipelicama sve brzo koriguje (do 6 meseci), ali bez cipelica može i da se jako pogorša. Slatke su cipelice, videla sam ih, i zimske i za proleće sandalice, izgledaju kao i svake druge i oko 7.000 su.

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.12.2019 13:54:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Beba stoji
13.12.2019 13:53:51   
Filadendronka
Dunja, cekala sam da se javis. Hvala ti puno na ovim informacijama. Ja cu sledece nedelje da nazovem da zakazem kontrolu fizijatra, pa da vidim sta ce reci za Jaksu. Kad pre prohodavanje, kao da smo se jucemporodile. 😇

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Beba stoji
13.12.2019 13:53:54   
Slavkic
Moj najmladji bebac im 5,5 mjeseci i vec pomalo sedi, a ova dva starija klinca su prohodala sa 10 i 11 mjeseci i od tada ne stoje


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Beba stoji
13.12.2019 13:54:20   
Slavkic
Mislim ne miruju samo trckaraju okolo


(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Beba stoji
13.12.2019 13:56:07   
dunja RR
Mi ćemo za koji dan koji fizijatra, ali ona će garant reći da ne trebaju cipelice, jer nam je to i prošli put rekla, ali u ovom slučaju ipak je otroped merodaviji, iako nam je fizijatar najbolje dr u Sokobanjskoj. Javljam i kada kod nje završimo.

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Dunja, cekala sam da se javis. Hvala ti puno na ovim informacijama. Ja cu sledece nedelje da nazovem da zakazem kontrolu fizijatra, pa da vidim sta ce reci za Jaksu. Kad pre prohodavanje, kao da smo se jucemporodile. 😇



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here