|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Roditeljski dodatak
19.9.2018 19:10:16   
lesica
Maraj, verujem da će ti sve odjednom biti uplaćeno kada prva uplata legne. Proveri sutra prekosutra u najbližoj pošti. Možda ti ne treba rešenje.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Roditeljski dodatak
20.9.2018 10:57:44   
milicicak
Imam pitanjce, odnosno dva 😁
Da li je neko ko je otvarao bolovanje po novom zakonu dobio roditeljski dodatak? I da li se roditeljski dodatak obavezno uplacuje na taj neki racun u posti?

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Roditeljski dodatak
20.9.2018 12:04:11   
Ana RR
Mili, mogu da ti odgovorim samo na drugo pitanje hehe Da, obavezno ide na taj namenski račun.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Roditeljski dodatak
20.9.2018 12:53:30   
Maraj
Mili ja sam.isto pitala pre par dana user posted image vidi na prethodnoj strani...
Meni za sad ni roditeljski ni 5000 na kontu povracaja pdv-a ni 10 000 od grada.bg
Kod tebe?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Roditeljski dodatak
20.9.2018 14:20:17   
ksenči
Pozdrav ženice. Porodila sam se 19-og jula, tako da je zahtev još u porodilištu odrađen. Rešenje za opštinsku jednokratnu pomoć dobila veoma brzo, a novac podigla 17-og avgusta. Rešenje za roditeljski još uvek ne stiže user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Roditeljski dodatak
20.9.2018 14:38:44   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: milicicak

Imam pitanjce, odnosno dva 😁
Da li je neko ko je otvarao bolovanje po novom zakonu dobio roditeljski dodatak? I da li se roditeljski dodatak obavezno uplacuje na taj neki racun u posti?

Milicicak, sto se tice drugog pitanja, oni ti otvaraju racun i ti posle podizes sa licnom kartom novac. I da, ako si ikada imala racun u Postanskoj vrlo verovatno da ce ti na njega uplacivati, tako je bilo i Ljisi i Mileni.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Roditeljski dodatak
20.9.2018 15:05:16   
milicicak
Ivana, hvala. Mislim sa su meni za mini bubu otvorili taj racun u posti, ali se vise ne secam.
Bitno je da moze sa licnom kartom da se podgne novac. Mada ne nameravamo da ga dizemo za sad, to su njegove parice...
A nikakvo resenje nisam dobila i nisam nista proveravala u posti.

< Poruku je uredio milicicak -- 20.9.2018 15:07:05 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Roditeljski dodatak
20.9.2018 15:06:38   
IvanaSK RR
Da, sigurno su ti otvarali i na njega ce i ici novac. Sve sa licnom resavas tako da nemas brige.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 10:24:22   
Maraj
Da li je iko dobio resenje ili novac ko se porodio posle 1.7
(Po novom zakonu)
Da li je ikom leglo
- roditeljski dodatak
-od grada Beograda i
- 5000 na kontu povracaja pdv-a?
Stavse desava sa ovim uplatama, meni nista leglo nije

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 10:33:11   
vonavoj
Da nemas i ti neki stari racun u postanskoj? Idi do postanske i tamo vidi,ne u postu.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 10:53:12   
IvanaSK RR
Maraj, oko 20-og je uplata roditeljskog, pa mozes tih dana da pozoves postu i kazes svoj maticni broj.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 10:56:26   
Maraj
Nemam von. Nisam nikad otvarala. I za L su mi otvorili namenski racun pre 3 god , tada za roditeljski

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 11:18:42   
Zemunka85
A sta se desava sa roditeljskim za septembar? Ja uvek gledam kada je isplata na sajtu Postanske stedionice, da ne idem bzv i lepo pise u dan. Sada i dalje nema rasporeda za ovaj mesec tj isplata za septembar vec je poslednji datum 20.9. tj avgustovski roditeljski. Jasam htela da proverim kada je petak ili ponedeljak jer je 20.10. u subotu, ali uopste nema datuma za ovaj mesec..prvi put je tako...kasni mi i refundacija za vrtic..nista mi nije jasno...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 12:08:45   
VanjaBo
Porodila sam se 11.07..Za roditeljski dodatak sam predala,pocetkom 08 meseca.
Jos mi nije stiglo nikakvo resenje na kucnu adresu,doduse zvali su me telefonom,pocetkom ovog meseca,da potvrde podatke,ali nema reci o uplati..
Nisam otvarala racun u Postanskoj,receno mi je da se otvara po sluzbenoj duznosti,i da se sa tim resenjem i lk ide po novac...
Mene interesuje,koliko je vama trebalo da vam legne novac,nakon predaje dokumenata? user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1889
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 12:46:35   
Maraj
Vanja sta si i gde predavala? Zar nisi sve podnela u porodilistu?
Ja sam se porodila u N.Frontu i sve su mi tamo zavrsili on line. Bar su tako rekli. Ja nista predavala nisam

(odgovor članu VanjaBo)
Direktna veza do poruke: 1890
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 12:53:49   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Zemunka85

A sta se desava sa roditeljskim za septembar? Ja uvek gledam kada je isplata na sajtu Postanske stedionice, da ne idem bzv i lepo pise u dan. Sada i dalje nema rasporeda za ovaj mesec tj isplata za septembar vec je poslednji datum 20.9. tj avgustovski roditeljski. Jasam htela da proverim kada je petak ili ponedeljak jer je 20.10. u subotu, ali uopste nema datuma za ovaj mesec..prvi put je tako...kasni mi i refundacija za vrtic..nista mi nije jasno...

Za roditeljski se desi da napisu dan, dva pre isplate. Jel idete privatno u vrtic? Ako idete, refundacija svima kasni zbog novih ugovora, resenja..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1891
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 15:29:20   
VanjaBo
Ja sam iz Kragujevca.
Kod nas se to posebno predaje...
U porodilistu se zavrsava dokumentacija deteta ali za republicki dodatak a i opstinski se posebno predaje dokumentacija...
Verovatno je to u Beogradu drugacije,cim vam oni to zavrsavaju odmah po rodjenju deteta...Kod nas je 1000 peripetija,i predaje se zasebno..
Trazili su mi i potvrdu da je dete vakcinisano na prvoj kontroli,tako da sam ja predala dokumenta,zajedno sa potvrdom vakcinacije 10.08..
Ali jos uvek nema resenja,koje stize na kucnu adresu...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1892
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 15:31:25   
IvanaSK RR
Vanja, ja sam se porodila u maju, predala papire u julu, resenje mi stiglo u septembru, a uplata u oktobru (pre dve godine).

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu VanjaBo)
Direktna veza do poruke: 1893
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 15:34:39   
VanjaBo
Hvala puno na odgovoru,to me je interesovalo :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1894
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 15:42:24   
Maraj
Vanja i ovde traze da je prethodno dete uredno vakcinisano, ali oni to proveravaju. Ja nista jos nisam dobila. Bar da stigne resenje. Ni njega nema

(odgovor članu VanjaBo)
Direktna veza do poruke: 1895
   RE: Roditeljski dodatak
17.10.2018 22:40:08   
VanjaBo
Nadajmo se da ce biti uskoro :) Nema ni kod mene nikakvog resenja,
medjutim zvali su me pocetkom meseca,da provere maticni broj deteta,i na tome je ostalo...
Ja se nadam da cu uskoro dobiti bar neku povratnu informaciju,pa potom i novac... user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1896
   RE: Roditeljski dodatak
18.10.2018 8:26:21   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: VanjaBo

Nadajmo se da ce biti uskoro :) Nema ni kod mene nikakvog resenja,
medjutim zvali su me pocetkom meseca,da provere maticni broj deteta,i na tome je ostalo...
Ja se nadam da cu uskoro dobiti bar neku povratnu informaciju,pa potom i novac... user posted image

Sumnjam da ces dobiti neke povratne informacijeuser posted image
A verujem da je sad haos zbog ovog novog zakona pa ide sporije sve.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu VanjaBo)
Direktna veza do poruke: 1897
   RE: Roditeljski dodatak
18.10.2018 12:30:25   
VanjaBo
Mislila sam na resenje... user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1898
   RE: Roditeljski dodatak
18.10.2018 12:36:20   
IvanaSK RR
Zemunka, evo danas su izbacili na sajtu, uplata je 20.10.
Vanja,nek stigne i rešenje i pare sto pre.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu VanjaBo)
Direktna veza do poruke: 1899
   RE: Roditeljski dodatak
18.10.2018 13:50:07   
smeško
I meni je podnet zahtev u junu i jos nista nisam dobila.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here