|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.4.2018 8:06:01   
milicicak
Ljiso, jako mi je zao user posted image strasno je to, odes u potrazi za boljim zivotom i desi se tako nesto...
Ako budes smogla snage napisi sta se desilo.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.4.2018 8:29:38   
emicaa
rijetko kad da se ne rasplacem kad udjem u ovu temu.Sad sam opet,Ljiso mnogo mi je zao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
16.4.2018 8:33:17   
IvanaSK RR
user posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
28.11.2018 12:38:23   
degu
Htela sam ti reci da sam najvise od svega volela tvoj osmeh. Ti si jedina osoba na ovom svetu kojoj je razmak izmedju zuba tako dobro stajao. A imala si i onaj smeh, glasan, zarazan. Koliko si zracila kad se smejes, srce bi mi svaki put ogrejala. Volela sam onaj ruzicasti karmin, koji je savrseno pristajao tvojim punim usnama. Nos lep,pravilan. Oci krupne, pogled strog, uvek mi je budio strahopostovanje. Cesto si stavljala zelenu olovku, volela sam te tako nasminkanu. Bila si najlepsa zena na svetu. I ja cesto stavim zelenu olovku da bar malo tebe ponesem sa sobom. Tvoja kosa je bila najlepsa, kovrdzava, ofarbana u crno sa crvenim odsjajem. Od tad volim tu boju. Secam se kad si se osisala na paz i ofarbala u smedje koliko sam bila besna na tebe. Rekla sam: "Sta si to uradila od sebe?" , a nisam rekla da sam tuzna jer sam tvoju kosu bas onakvu obozavala. I volela sam tvoj miris, tvoj zagrljaj, tvoje ruke i prelepe nokte. Ne znam jesam li ti ikad rekla da si najlepsa na svetu. Volela sam kako pevas i nadala sam se da ce taj talenat neko da nasledi, jos uvek niko, a stvarno bi bila steta.
Nisam ti rekla da mi je zao sto nisam bila starija, da te razumem i podrzim. Zao mi je sto ti je bilo tako tesko, sto si se tako mucila sama. Zao mi je sto nisi upoznala mene odraslu. Zapravo sam ti vrlo slicna. Mozda imam manje fizicke lepote, ali ostatak tvoje lepote mi je obojio dusu. Ponela sam sve najbolje od tebe.
Svakog dana mog zivota si mi nedostajala, evo vec 21godinu. Zao mi je sto nisi upoznala unuke, bila bi odusevljena njima. Teodora je sva blazena, kao andjeo je, prelepa i spolja i iznutra. Bogdan je mali vrag, ali najsladji vrag na svetu. Njihov osmeh je moja hrana. Da tebe nije bilo, ne bi ni njih bilo, tako da je tvoj zivot bio itekako vredan. Steta sto nisi to znala, steta sto si ga tako rano izgubila. Volim te, volecu te do kraja zivota i to mi niko i nista ne moze oduzeti!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
28.11.2018 12:57:24   
Ana RR
Degu...user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
28.11.2018 13:00:19   
Olga75
Degu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
28.11.2018 13:09:11   
IvanaSK RR
user posted image ljubim te, draga...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
28.11.2018 13:24:22   
jess021
Degu😔

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
29.11.2018 14:03:53   
degu
Drage moje, ljubim vas 😘 nisam tuzna, samo mi je trebalo da se malo oslobodim 😊

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
29.11.2018 17:08:14   
Duškić
Degu, user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
2.12.2018 14:34:51   
IvanaSK RR
Ni jedan hleb nije kao tvoj.. Nikada vise necu osetiti taj ukus, sigurna sam...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
2.12.2018 19:09:11   
Misha i Ljisha
Aktivna je tema. Sestri bih rekla da mi je zao. Pre 13 godina ssm pokusala da ti pomognem ali si vec tad bila duboko zagazila u opsesiju osvete, ceo svet ti bio kriv. Svi smo ti bili krivi, sve si nas proklinjala i svima pretila svi su ti smetali. Izasla sam iz tvog zivota da ne utices na moj svojom negativnoscu. Pokusavam da se set_im jednog lepog secanja. Bar jednog. I ne secam se. Zao mi je. Umrla si na kraju od inata i svoje zlobe. Zar si bas takva bila? Preispitujem se jesam li pogresila sto sam digla ruke od tebe? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.10.2019 22:29:54   
flamingos
Nema te,a toliko toga želim ti reći,izgubih te i do kraja života ostaće ožiljak na duši i tuga koja će moje srce peći.Bog je taj koji zna zašto je tako moralo biti,ni posle 12 godina ne prestajem suze liti.U snovima pokušavam da te nađem,da utehu mome srcu pronađem.Uzalud-ni u san mi ne dolaziš ti,a tako bih želela da bar u snu skupa budemo svi.Svakoga dana mislim na tebe,pokušavam da utešim sebe.Loše mi to ide od ruke,jer samo moja duša zna kroz kakve prolazim muke.Anđele moj,kažu mi da vreme leči sve,ali to nije tako,reći to jako je lako.Ali,samo ko je prošao pakao kao ja zna koliko je teška muka ta.U jednom delu srca ti si i nikada iz njega odlazila nisi.Dok god dišem i postojim tebe i Anđelu najviše ću ja da volim.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.10.2019 22:32:40   
Ivanka 75
Flamingos 😢

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.10.2019 22:33:17   
Mirko Svirko
Flamingos ovo je tako divno i emotivno. Svoj bol iskazujes kroz pisanje. Svaka ti cas_t sto si ovo ovako lepo napisala i podelila.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.10.2019 22:47:06   
flamingos
Ivanka,i ja sam plakala dok sam pisala.Mislim-nemam ja tih problema da se isplačem.I tako...Život je čudo...Mirko,hvala


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
23.10.2019 23:28:43   
kamičak
Namenila sam ti svakog dana po jedan poljupcic..guess who.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.4.2020 21:53:13   
Misha i Ljisha
Draga nasa Gaga. Vec je dve godine kako te nema. Kako sam bas na ovaj dan tvoje slike pokazivala ljudima kako nisam znala da ti trebamo.  Kako si nas dozivala  u pomoc  I kako je podsvest  to  ignorisala.  Nedostajes  mi  sestro  moja iako  nisi  moja3 krv. Mislim  na tebe  skoro3 svakog  dana  I proklinjem I pare I Ameriku I sve.  Jer nisi ovde sa nama da nam ulepsavas3 zivote. Svako secanje na tebe je radost  I donesi mi odmah na lice. Svakin_put placem I smejem se. Toliko si mi znacilo komsika moja. Nadam se da si gore na nebu  bez  brige I boli. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.4.2020 21:58:34   
flamingos
Ljisho😢Grlim te❤


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.4.2020 22:55:57   
Dragica Draga
Joj Ljisho, bas si me rastuzila 😢
Uvek nedostaju dragi ljudi i cini se da se nikada ne pomiris sa tim da nekoga vise nema...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
11.4.2020 23:42:46   
princezica1
Ljiso bas se vidi da patis i zao mi je zbog toga. Ne znam da li vreme cini bol manjim kao sto se prica.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
13.4.2020 10:04:15   
IvanaSK RR
Ljiso,secam se....  ❤️❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
13.4.2020 23:14:31   
Dragica Draga
Ljisho user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
15.4.2020 13:22:08   
Viksica
Nedostajes, majko, sada bi bila prabaka da si pozivela jos malo...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Nema te, a htela sam ti reći ...
15.4.2020 16:12:43   
gocic
Kakva tema, bolna. Nedostaje mi zagrljaj moje bake .

(odgovor članu Viksica)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here