|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 23:13:20   
isidora88
Dunja koja je cena te pruge? Super je. Mi imamo onaj veliki drveni sto sa prugom, vozicima, ali uvek moze da se dodaje jos pruge i tunelauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 23:30:01   
dunja RR
Ovo su u stvari dve pruge, jednu sam uzela za prošli Božić i jednu sada. Nisu isti brend, prošlogodišnja je ttoysrus.co.uk, i ima za nijasnu manje elemenata, međutim ima bolje nosače, pa su mostovi i uzbrdice stabilnije. A ova nova je George. Obe su kvalitetne, i kompatibilne su što mi je super, mi smo ih odmah spojili. Ova nova je oko 6.000 sa troškovima slanja, prošlogodišnja je ja mislim isto tako. u Engleskoj je 30 funti, a kod nas sam viđala lošije za 10.000.

Mi ne kupujemo puno igračaka, skupim pare za ovo i to mu ej to, jer je S totalni fan vozova i u stanju je satima da se igra, svaki svaki svaki dan. Toliko voli.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 23:34:05   
dunja RR
E da ima i ovde opcija sa stolom, i tu je ta cena, ali mu je to ograničena površina, a on hoće da se širi user posted image
A i nemam gde sa stolom, dosta mi je nameštaja bilo koje vrste user posted image

Viđele sam i baš velike stolove sa ludilo prugama, ali to tek nemam gde.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Novogodišnji paketići
26.12.2017 23:44:54   
MamaNecaVo
Otkucam roman i napise mi problem..Uh.

Mi smo uzeli sa stolom.Pokajali se po unosenju u stan.Nemamo gde sa njimglomazan je jako,ali je toliko dobro uradjen da smo morali da ga uzmemo.Obzirom da ih kod nas nisam vidjala.

Bilo kako bilo,A ce da bira.Ili postavljamo vozic ili didakticki stolovi.
Nesto ce morati da "leti".

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Novogodišnji paketići
27.12.2017 9:09:47   
AnaTamara

IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ja mislim Uni da uzmem ovouser posted image
I neku garderobicu
Nori cu neku bebu, obozava ih i garderobicu.

A Bebi cu teddy paticice, nesto od garderobice. I videla sam u aksi neki projektor.




Da li mi iz Srbije mozemo da porucujemo sa George, tipa Alija?

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Novogodišnji paketići
30.12.2017 22:53:12   
MamaNecaVo
Koliko ja znam George nema Srbiju kao opciju dostave.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Novogodišnji paketići
14.12.2018 18:36:11   
Misha i Ljisha
Gde ima da se kupe skvisi squishy igracke.? Ne vidim.na sajtu dexico

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Novogodišnji paketići
14.12.2018 18:36:37   
Rosita
Veceras cu da pretrazim jos malo ideje, pa cu pisati, velikom bih neki dobar kviz uzela, ali nesto i sa zvucnim efektima, neku interaktivnu mapu i sl. Treba mu lampa. Malom sam isto videla neke zanimljive knjižice, igračkice za taj uzrast i nisu problem. Velikog bih da iznenadim sa nečim dobrim, a on nema ideje... Tražio je neku malu igračkicu, neki određen duks i bananicu, mq tek da nešto napiše. Pišite ideje!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Novogodišnji paketići
14.12.2018 18:39:05   
Maraj
Ni ja ne znam sta cemo. Mm zapeo da za S uzme lutku a ona ima 5 meseci....al.ajd...nasao je neku mekanu lutku...
Za L pojima nemam. On voli lego, voli aute, vozove, rakete...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Novogodišnji paketići
14.12.2018 18:51:08   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Gde ima da se kupe skvisi squishy igracke.? Ne vidim.na sajtu dexico


Kod kineza.hahhaaMoje zele lol..uzasno skupa a glupa igracka..bice paketica i kod mm i kod mene u firmi,pa sta dobiju..necu im kupovati dodatno,i ovako ne znam sta cu sa igrackama.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Novogodišnji paketići
14.12.2018 19:01:56   
Misha i Ljisha
Rosi ne znam sta bih ti rekla. Odusevice se interaktivnom mapom i nastrebace sve za 3 dana jer ce ta tri dana sva pitanja da predje 10 puta. Veruj mi😂 isto tako i kvizove. Imamo. I onda ne pogledaju pola godine. I onda opet malo i tako... 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Novogodišnji paketići
14.12.2018 19:29:24   
milicicak
Moja obozava zoo mapu i super se sa njom igra. Aktuelna evo tri godine :)Rosi, ima Laguna one kocka kvizove znanja, T je dobila nauka, odusevljena je.
Mini buba je trazila barbi balerinu, barbi ponija i konje, konje konje
Ne znam jos sta ce dobiti. A V cu neku igrackicu od deda mraza,nemam pojma sta

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Novogodišnji paketići
14.12.2018 19:42:36   
lesica
Ja imam nekih 15ak paketića da spremim, i ako mi verujete lakše mi je svoj toj deci da smislim i spremim paketiće nego svojoj.

L je izjavila da bi krpenu lutku, pa joj je moja mama šila, i na kraju je bata moj kupio još jednu u jumbo-u
Šta će dobiti od nas... Još ne znam.

D samo niže želje, i definitivno ću mu kupiti nešto onako usput, jer će se on bilo čemu obradovati.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Novogodišnji paketići
15.12.2018 8:17:52   
branki*
bok bilo sta sto je frozen..videcemo jos sta cemo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Novogodišnji paketići
15.12.2018 10:54:21   
Jekica86
Ja spremam 6 paketica.
Lego . Mini. Elza . Automobili.
Ove wow bi mi tako legle za paketic, ali i Aksa nije daleko .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Novogodišnji paketići
16.12.2018 12:51:36   
Jekica86

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ovo su u stvari dve pruge, jednu sam uzela za prošli Božić i jednu sada. Nisu isti brend, prošlogodišnja je ttoysrus.co.uk, i ima za nijasnu manje elemenata, međutim ima bolje nosače, pa su mostovi i uzbrdice stabilnije. A ova nova je George. Obe su kvalitetne, i kompatibilne su što mi je super, mi smo ih odmah spojili. Ova nova je oko 6.000 sa troškovima slanja, prošlogodišnja je ja mislim isto tako. u Engleskoj je 30 funti, a kod nas sam viđala lošije za 10.000.

Mi ne kupujemo puno igračaka, skupim pare za ovo i to mu ej to, jer je S totalni fan vozova i u stanju je satima da se igra, svaki svaki svaki dan. Toliko voli.




Ovo je super ideja.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Novogodišnji paketići
19.12.2018 22:18:00   
Rosita


Muzički sto

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Novogodišnji paketići
19.12.2018 22:19:27   
Rosita
Ili

Muzička hodalica
Devojke, pomozite u odabiru.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Novogodišnji paketići
19.12.2018 22:34:07   
Misha i Ljisha
Bratanci su imali hodalicu i recimo uopste nisu htei da hodaju pridryavajuci se za istu. Ne znam sta bih ti preporucila.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Novogodišnji paketići
19.12.2018 23:44:16   
mama Jo
Rosi, tezak izbor moram priznati. Mi imamo i sto i hodalicu, ali sto se hodalice tice vise se igraju sa njom tj.njenim ostalim delovima nego sto je koriste za hodanje 😂 starija je uopste nije koristila za to, a evo ni mladja uopste nije zainteresovana iako sam joj pokazala kako se zapravo koristi.
Mi imamo ovaj sto:
Muzicki sto
I ovu hodalicu:
Hodalica


Ja bih, ipak, uzela sto. Ima vise funkcija, moja mladja obozava, i starija je obozavala a cak i sad zna da se zaigra.

< Poruku je uredio mama Jo -- 19.12.2018 23:46:46 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 0:06:03   
Rosita
Mamajo, ovaj tvoj sto je vrh! Nemamo toliko novca sad, ipak su skuplji ti sa više elemenata. A i ja naginjem ka stolu ( u svakom smislu, ha). Hvala vam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 7:56:10   
milicicak
Rosi, ja bih ti preporucila stocic. Sa njim moze bas dugo da se igra.
T je imala i jedno i drugo, guralicu je pogledala dva puta a sa stolim se bas dugo igrala

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 8:34:43   
Maraj
A sta kupiti bebi devojcici? user posted image
Mm je za neku lutku....

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 8:41:53   
milicicak
Maraj, one suskave knjigice ili neku suskavu igrackicu. Tipa ovoga
user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 8:45:55   
Maraj
Mili imamo te plisane lutkuce a imam i krpice sto smo dobili od kikebua , od rr.
Gledam i ovaj stocic sto je rosi postavila. Nekako mi je za decake...otkud znam. Nisam pametna sta bi joj uzela

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here